صفحه 196 از 286 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط mrnajjari نمایش پست ها
    سلام
    من در آمریکا دانشجو هستم و پدر و مادرم Nov 2014 رفتن سفارت دبی برای ویزای توریستی و برگه زرد گرفتن و کلیرنس خوردن. پدرم قبل از انقلاب چندسال آمریکا بودن (ارتشی بودند) و برگشتند ایران. چند روز پیش در سایت اصلی روادید آمریکا وقتی کیس نامبر رو زدم دیدم برای یکیشون زده Refused.
    آیا Refuse همون ریجکت هست ؟ کسی تجربه ای داره بگه که بشه پیگیری کرد ک چکار باید بکنیم و دلیل نگفته!! جایی هست بشه تماس گرفت؟ منتظر راهنمایی های خوبتون هستم
    مرسی
    والا زیاد به سایت واشنگتن نمیشه اعتماد کرد ولی در حالت کلی رفیوزد یعنی همون ریجکت
    تاریخ آخرین آپدیت رو برای هر دو کیس نامبر هم بفرمایید تا بشه بیشتر راهنمایی کرد
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    والا زیاد به سایت واشنگتن نمیشه اعتماد کرد ولی در حالت کلی رفیوزد یعنی همون ریجکت
    تاریخ آخرین آپدیت رو برای هر دو کیس نامبر هم بفرمایید تا بشه بیشتر راهنمایی کرد
    مرسی از پیگیریتون.
    تاریخ آپدیت 16 Feb هست. منظورتون از زیاد نمیشه اعتماد کرد این هست که تاحالا مورد این چنین دیده شده که بعد ویزا دادن.

مرسی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mrnajjari نمایش پست ها
    مرسی از پیگیریتون.
    تاریخ آپدیت 16 Feb هست. منظورتون از زیاد نمیشه اعتماد کرد این هست که تاحالا مورد این چنین دیده شده که بعد ویزا دادن.

مرسی
    بله . همین جا قبلا اعلام شده بود که این اتفاق افتاده بوده .
    too much love will kill you

Junior Member

سلام،
    برای دختر زیر 21 سال برای ویزای توریستی آمریکا، بهتره که با خانواده اقدام کنه یا به صورت تنها !

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed87 نمایش پست ها
    سلام،
    برای دختر زیر 21 سال برای ویزای توریستی آمریکا، بهتره که با خانواده اقدام کنه یا به صورت تنها !
    با خانواده بهتره

درود دوستان،

من می خواهم برای مادرم وقت سفارت بگیرم ولی الان که سایت را چک کردم متوجه شدم سفارت های آمریکا در ایروان و آنکارا برای برسی ویزای غیرِ دانشجویی وقت نمی دهند. کسی دلیلش را می داند؟ آیا این دو سفارت کلا به غیر از دانشجوها ویزا نمی دهند یا هنوز تاریخ های جدید برای مصاحبه های غیر دانشجویی را باز نکرده اند؟ اگر اینطور هست، کسی می داند(حدودا) آخرین زمانی که این دو سفارت متقاضی های غیر دانشجو را مصاحبه کرده اند کِی بوده است؟

سعی کردم پارسی را پاس بدارم،
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Astrophysics

سلام دوستان

من برای 2 تا کنفرانس که اواخر آپریل و اوایل می برگزار میشه، ABSTRACT فرستادم. امروز فردا جواب کنفرانس ها می آد. و احتمالا توو یکی از این دوتا کنفرانس ACCEPT بشم....
    لطفا بهم بگید که با توجه به فرصت کمی که تا کنفرانس دارم چقد احتمال داره بتوونم ویزا بگیرم؟ آیا ویزای فوری می توونم بگیرم؟ یا کلا بی خیال بشم.... و کسی هست که اخیرا از سفارت بغداد اقدام کرده باشه؟

Junior Member

سلام
    دوستان

به نظر میرسه سیاست ویزای توریستی آنکارا اخیرا عوض شده و خیلی از موارد ویزای توریستی رو جدیدا رد کرده. خیلی ممنون میشم اگه در این مورد نظرتون یا تجربتون رو بهم بگین. من میخوام بین آنکارا و دوبی یکی رو انتخاب کنم.

سلام
    من خانم 34 ساله هستم.متاهل.
    رشته برق با سابقه کار در شرکت خصوصی که در بعضی موقع ها با شرکت نفت کار میکنه.
    تاریخ 2 feb در یکی از سفارتهای اروپایی کلیرنس خوردم .میخواستم بدونم تا حالا کسی برای ویزای توریستی بخاطر سابقه کار در شرکتهایی که با شرکت نفت کار میکنند رد شده؟
    ممنونن میشم جواب بدین

Junior Member

سلام
    خواهرم آمریکا هستن و ما میخواستیم بریم پیششون.پدرم مدیر عامل یک شرکت هستن، مادرم خانه دار و خودمم هم دانشجوی علوم پزشکی هستم.
    احتمال اینکه هر سه بتونیم بریم چقدر هست و اینکه علاوه بر گواهی اشتغال به تحصیل و حساب بانکی چه مدارکی باید ببریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)