صفحه 197 از 286 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    درود دوستان،

من می خواهم برای مادرم وقت سفارت بگیرم ولی الان که سایت را چک کردم متوجه شدم سفارت های آمریکا در ایروان و آنکارا برای برسی ویزای غیرِ دانشجویی وقت نمی دهند. کسی دلیلش را می داند؟ آیا این دو سفارت کلا به غیر از دانشجوها ویزا نمی دهند یا هنوز تاریخ های جدید برای مصاحبه های غیر دانشجویی را باز نکرده اند؟ اگر اینطور هست، کسی می داند(حدودا) آخرین زمانی که این دو سفارت متقاضی های غیر دانشجو را مصاحبه کرده اند کِی بوده است؟

سعی کردم پارسی را پاس بدارم،
    ممنونم

سلام ..
    سفارت ایروان و انکارا هر دو ویزای توریستی میدن ولی مثل ویزای دانشجویی وقتهاشون زیاد نیست برای همین زود پر میشه. ماهی یه بار سایت رو باز می کنند و وقتهای ماه بعد رو میدند. من در سال گذشته یه خانواده رو میشناسم از ایروان ویزای توریستی گرفتند (فروردین رفته بوده اند اذر ماه ویزا گرفتند) و یه خانواده هم میشناسم که انکارا مصاحبه شدند ولی هنوز تو پروسه کیلیرنس هستند. (اذر ماه مصاحبه شدند)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Guilan University

سلام به همه،

نمیدونم سوالم رو اینجا بپرشم درسته و می دونم چند بار تکرار شده ولی خیلی ممنون میشم بتونید راهنمایی کنید. ویزای پدر مادر من هفته ی پیش پروسه کلیرنسش تموم شده و می خوایم پاسشون رو بدیم سفارت دبی. از طرفی من می خوام برای اوایل june براشون بلیط رفت بگیرم و برگشت 3 ماه بعدش. سوالم این هست که از تاریخی که ویزا صادر میشه 3 ماه وقت دارن وارد آمریکا بشن. ولی آیا مدت اقامتشون در آمریکا از تاریخ ایشو شدن ویزا هست؟ یا از تاریخی که وارد آمریکا میشن 3 یا 6 ماهه هست؟ در چندجا خوندم آفیسری که توی فرودگاه آمریکا هست مدت اقامت رو تعیین می کنه. آیا درسته؟
    واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید چون در غیر این صورت کل برنامه برای فرستادن پاس و خرید بلیط تغییر می کنه. ممنون

اعتبار ويزا رو سفارت تعيين ميكنه. كه يعني مدت زماني كه فرصت دارن تا وارد خاك آمريكا بشن. كه در اكثر افرا حدود 3 ماه هست اين مدت. اين مدت اعتبار ويزا رو وقتي پاسهاشون رو بفرستين سفارت و مهر ويزا رو بزنن، توش ميتويسن كه تا كي مهلت ورود دارن.
    اينكه چقدر ميتونن توي خاك آمريكا بمونن رو افسري كه توي فرودگاه امريكا مي بينن تعيين ميكنه. براي اكثر ويزاهاي توريستي ديدار خانوادگي، 6 ماهه اجازه ميدن. (هرچند كه بودن كسايي كه كمتر براشون زدن). اين مدت زمان، از روزي كه وارد خاك امريكا ميشن حساب ميشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Melpomene نمایش پست ها
    سلام به همه،

نمیدونم سوالم رو اینجا بپرشم درسته و می دونم چند بار تکرار شده ولی خیلی ممنون میشم بتونید راهنمایی کنید. ویزای پدر مادر من هفته ی پیش پروسه کلیرنسش تموم شده و می خوایم پاسشون رو بدیم سفارت دبی. از طرفی من می خوام برای اوایل june براشون بلیط رفت بگیرم و برگشت 3 ماه بعدش. سوالم این هست که از تاریخی که ویزا صادر میشه 3 ماه وقت دارن وارد آمریکا بشن. ولی آیا مدت اقامتشون در آمریکا از تاریخ ایشو شدن ویزا هست؟ یا از تاریخی که وارد آمریکا میشن 3 یا 6 ماهه هست؟ در چندجا خوندم آفیسری که توی فرودگاه آمریکا هست مدت اقامت رو تعیین می کنه. آیا درسته؟
    واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید چون در غیر این صورت کل برنامه برای فرستادن پاس و خرید بلیط تغییر می کنه. ممنون

Junior Member

با سلام
    از دوستان ممنون می شم راهنمایی کنن!
    با سلام من مدت سه ساله دانشحوی آمریکا هستم و میخوام برای پدر و مادر و همینطور خواهر و شوهر خواهرم اقدام کنم . و اینکه تا حد امکان با هم بیان. چون که برای پدر و مادرم تنهایی اصلا مقدور نیست.
    وضعیت پدر بازنشسته و 76 ساله و مادر خانه دار +حساب مالی مناسب و سند ملکی
    خواهرم و شوهر خواهرم سه تا ویزای شینگن دارند و دو تا بچه زیر 18 سال که ایران می مونند ++حساب مالی مناسب و سند ملکی
    1-من شنیدم که اگه همه شون با هم همزمان مصاحبه شن احتمال داره ریجکت شن . این تا چه حد درسته؟
    2-آیا توصیه می کنین که برای پدر و مادرم یه وفت سفارت بگیرم و برای خواهرم و شوهرش یه وفت دیگه از همون سفارت با فا صله زمانی مثلا دو سه روزه (با توجه به اینکه تو DS 160همه به عنوان همراه وابسته هم معرفی می شدن) یا اینکه توصیه می کنین هر 4 نفر رو با هم تو یه گروه مصاحبه کنن و تاثیری رو هم ندارند (و حتی می شه امیدوار بود که با هم همزمان ویزا میگیرن )؟
    دوستان خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    ویزای توریستی که در پاسپورت پدرم خورده یه قسمت داره نوشته expiration date
    این تاریخ به معنای این است که آخرین روزی است که می تواند در آن روز وارد آمریکا شود یا تاریخی است که باید آمریکا را ترک کند؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای توریستی که در پاسپورت پدرم خورده یه قسمت داره نوشته expiration date
    این تاریخ به معنای این است که آخرین روزی است که می تواند در آن روز وارد آمریکا شود یا تاریخی است که باید آمریکا را ترک کند؟
    آخرین روز ورود به آمریکا و باید ۳ ماه هم اعتبار داشته باشه
    too much love will kill you

سلام دوستان عزیرم :
    من مادر خانمم برای زایمان خانمم که ویزایf2 دارند میخواهنداقدام کنند از سفارت دبی ،شوهرشون فوت کردند و همه بچه ها شون خارج از کشور هستندو خانه دار به نظرتون چقدر احتمال ویزا گرفتن دارند و کسی تجربه خاصی در این مورد داره .ممنون میشم
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

Junior Member

سلام ،
    من الان آنکارا هستم و تازه از سفارت برگشتم. امروز هیچکدوم از مدارک منو ندید فقط گفت چرا میخوای بری گفتم میخوام برم نمایشگاهها هنری رو ببینم و کارم هم برای یه نمایشگاه پذیرفته شده میخوام برای افتتاحیه اونجا باشم. گفت بری میخوای کار بفروشی گفتم نه، ولی برام مهمه که کارای آرتیستای دیگه رو ببینم و از نزدیک باهاشون آشنا بشم. من قبلا سابقه تدریس تو دانشگاه علمی کاربردی دارم، ازم پرسید چجوری کار میکردی و من گفتم که حق التدریس بودم. و اینکه دانشگاه دولتی نبوده. دیگه نه از من چیزی پرسید و نه مدرک دیگه ای قبول کرد که ببینه. من یه دعوتنامه رسمی با فرم 134 از یه دوست آمریکایی داشتم که اونو هم ندید. حتی نامه های بانکی، هیچی و بهم برگه زرد داد و گفت که در مورد من نمیتونه تصمیم بگیره و احتیاج به بررسی داره. به نظر شما وقتی ازم هیچ مدرکی ندید و نگرفت چجوری ممکنه من کلیر بشم؟ من فقط بهش گفتم که میتونه توی سایتم و اکانت لینکدین در مورد صحت گفته هام مطمین بشه که نمیدونم اصلا شنید یا نه حتی آدرس هم نگرفت هر چند میتونه به اسم سرچ کنه و پیدا کنه. من خودم که خیلی ناامیدم.
    شما چی فکر میکنید؟ واقعا ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda319 نمایش پست ها
    سلام ،
    من الان آنکارا هستم و تازه از سفارت برگشتم. امروز هیچکدوم از مدارک منو ندید فقط گفت چرا میخوای بری گفتم میخوام برم نمایشگاهها هنری رو ببینم و کارم هم برای یه نمایشگاه پذیرفته شده میخوام برای افتتاحیه اونجا باشم. گفت بری میخوای کار بفروشی گفتم نه، ولی برام مهمه که کارای آرتیستای دیگه رو ببینم و از نزدیک باهاشون آشنا بشم. من قبلا سابقه تدریس تو دانشگاه علمی کاربردی دارم، ازم پرسید چجوری کار میکردی و من گفتم که حق التدریس بودم. و اینکه دانشگاه دولتی نبوده. دیگه نه از من چیزی پرسید و نه مدرک دیگه ای قبول کرد که ببینه. من یه دعوتنامه رسمی با فرم 134 از یه دوست آمریکایی داشتم که اونو هم ندید. حتی نامه های بانکی، هیچی و بهم برگه زرد داد و گفت که در مورد من نمیتونه تصمیم بگیره و احتیاج به بررسی داره. به نظر شما وقتی ازم هیچ مدرکی ندید و نگرفت چجوری ممکنه من کلیر بشم؟ من فقط بهش گفتم که میتونه توی سایتم و اکانت لینکدین در مورد صحت گفته هام مطمین بشه که نمیدونم اصلا شنید یا نه حتی آدرس هم نگرفت هر چند میتونه به اسم سرچ کنه و پیدا کنه. من خودم که خیلی ناامیدم.
    شما چی فکر میکنید؟ واقعا ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.
    نگران نباش اوکی ایشاا..
    از ما هم هیچی نپرسید

Junior Member

ممنون از جوابتون . ببخشید، شما هم کلیرنس خوردید؟ من شما رو توی سفارت دیده بودم ؟ چی فکر میکنید حالا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)