صفحه 211 از 286 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 34 سال دارم و میخوام برای B2 اقدام کنم .
    یک نفر رو دارم که امریکا هست و میتونم برم پیشش.

2 ویزا شینگن دارم تو پاس و کارت پایان خدمت ارتش .
    حساب بانکی و شغل بالای 4 سال هم دارم .

تنها میخوام اقدام کنم . به نظر شما وضعیت چطور هست برای اخذ ویزا ؟

میشه اول B2 گرفت و بعد تبدیل به H1 کرد ؟

ممنون
    سلام چون راهنمایی خواسته بودین گفتم منم نظرمو بگم. مهم ترین عامل توی گرفتن ویزای بی 2 یا همون توریستی اینه که آفیسر مجاب بشه که شما برمیگردین. آفیسر از شما خواهد پرسید که هدفتون از سفر به امریکا چیه. اگر این شخص فامیل نزدیک شما باشه و شما بگین چندین ساله ندیدمش و دلم تنگ شده و اینا شاید قانع بشن. ولی اگه میخواین برین عموی ناتنی دختر خاله تون رو ببینین خوب شاید آفیسر فکر کنه فقط خواستین یه دلیلی جور کنین. شاید در این صورت بهتر باشه که بگین میخواین برین توریستی بچرخین تو امریکا. پس بازم تکرار میکنم مهمترین عامل مجاب کردن آفیسره. این که قبلا سفر اروپا داشتین میتونه تو قانع کردن آفیسر کمک کنه. اگه شما متاهل هستین و یا بچه دارین یا اموالی در ایران دارین میتونه دلیلی برای بازگشت شما باشه. در کل هیچ کس نمیتونه بگه شانس گرفتن ویزا چه قدره. باید برین مصاحبه و تا حد امکان cool رفتار کنین. خودتونو هول نشون ندین. دلایل خوب و منطقی بیارین.
    از سوال شما مبنی بر "
    میشه اول B2 گرفت و بعد تبدیل به H1 کرد ؟" بنده این برداشت رو میکنم که شما میخواین از ویزای توریستی به عنوان وسیله ای برای موندگار شدن در امریکا استفاده کنین. اگر آفیسر
    ذره ای
    شک کنه به این مساله درخواست شما رو خیلی آسون ریجکت میکنه. پس حواستون باشه که حتی اشاره ای هم به موضوع های این طوری نکنید. از نظر عملی بودن این کار، باید بگم که عملی نیست. این کار حتی برای کسانی که در امریکا ردس خوندن و از اینجا مدرک دانشگاهی دارن و یه عالمه اینجا کانکشن دارن سخته. (من دارم فرض میکنم که شما از امریکا مدرک دانشگاهی ندارید) ویزای H1b برای کسانی هست که کارفرمایی میخواد اونها رو استخدام کنه و اونها رو اسپانسر میکنه تا ویزای کار بگیرن. عملا غیر ممکن هست چنین موقعیتی برای یه توریست پیش بیاد که job offer بگیره و یه شرکت حاضر بشه اسپانسرش کنه که ویزا بگیره. مورد هایی دیدم که طرف چندین ماه توی یه شرکت کار کرده و اونها هم از کار ظرف خوششون اومده اما حوصله نداشتن برن دنبال کارهای ویزا و به همین خاطر عذر طرف رو خواستن. توریست که کلا فازش جداست. یه کم اگه راجع به H1b مطالعه کنین منظورمو متوجه میشین. پس در کل جواب من اینه که نه خیر نمیشه B2 گرفت و بعد تبدیل به H1b کرد. همچین چیزی اصلا معنی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    ds160 جدید پر کنید و در صفحه ای که وقت گرفتید در یک قسمتش ویرایش اطلاعات وجود داره که از اونجا متونید شماره ds160 رو تغییر داده و شماره جدید رو وارد کنید.
    یک سوال دیگه هم دارم
    مادر من بازنشسته است
    تو فرم قبلی هم مشخصات محل کار قبلی اش رو کامل وارد کرده بودم
    به نظرتون تو این فرم جدید بزنم خانه دار (چون در حال حاضر کاری نداره) متوجه میشن؟
    یعنی فایل قبلی قبل از مصاحبه که تو 31 اگوست هست الام بررسی شده ؟؟؟
    چون من باردارم و خیلی برام مهمه که زمان زایمان مادرم پیشم باشه
    و می ترسم سابقه کار قبلی( ماما یودن مادرم تو بیمارستان دولتی) باعث کلیرنس طولانی بشه و به زایمانم نرسه

Junior Member

من فرم جدید پر کردم ولی نمی تونم اطلاعات شماره ds دو تغییر یدم

Junior Member

سلام دوستان عزیز من ویزای توریستی گرفتم وممکن نتونم برم آیا میتونم ویزام تمدید کنم یا نه ؟مرسی از کمکتون

Junior Member

سلام دوباره شماره سفارت که بتونم باهاشون صحبت کنم چیه؟شماره که تو سایت فقط روی منشی و به اپراتور وصل نمیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط psp1352 نمایش پست ها
    سلام دوباره شماره سفارت که بتونم باهاشون صحبت کنم چیه؟شماره که تو سایت فقط روی منشی و به اپراتور وصل نمیشه
    من امروز با این شماره تماس گرفتم- سفارت دبی البته
    +971-4-309-4000
    با شماره 0 به اپراتور وصل شد

بخشید دوستان

من فرم Ds160 رو پر کردم برای ویزای B1 (کنفرانس)و باهاش وقت گرفتم. برای هزینه ها گزینه self رو زدم حالا نامه ای که دانشگاه محل کارم زده

گفته هزینه ها را ما میدیم (فکرکنم صوری و یا اداری این و میزنند)

( خودم هزینه های رو میدم جواب بهتری هست یا دانشگاه محل کارم استخدام(هیات علمی)؟؟به نظرتون حالا چیکار کنم یک Ds دیگه پرکنم؟؟
    اینطور که در دستورالعمل سفارت در دبی نوشته
    متاسفانه در دبی بعد از گرفتن وقت دیگه نمیشه شمارهDS را در اکانت تغییر داد چون وقت میپره و باید دوباره وقت آزاد پیدا کرد.

روز مصاحبه چی بگم به صلاحمه؟؟

ممنون از راهنمایتون

دوست عزیز اگر نتونستید شماره ds رو تغییر بدید من مراحل رو میزارم...
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر نتونستید شماره ds رو تغییر بدید من مراحل رو میزارم...
    ممنون از راهنمایتون. ببخشید شما از سایت دبی اقدام کردید؟ قبول دارم با این مراحل سعی کردم همونطور که بچه ها هم در تاپیکهای دیگه گفتند

از سایت آنکارا و یا ایروان میشه ولی از دبی فقط ایمیل و شماره پاسپورت رو میشه. وقتی روی دکمه ادیت میزنم اولین خط در همون صفحه ای که شما

قرار دادی این جمله میاد

Once an appointment is scheduled, only passport and email address can be modified. If you need to modify additional fields, you must cancel this appointment.

و گزینه Ds اش غیر فعال هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتون. ببخشید شما از سایت دبی اقدام کردید؟ قبول دارم با این مراحل سعی کردم همونطور که بچه ها هم در تاپیکهای دیگه گفتند

از سایت آنکارا و یا ایروان میشه ولی از دبی فقط ایمیل و شماره پاسپورت رو میشه. وقتی روی دکمه ادیت میزنم اولین خط در همون صفحه ای که شما

قرار دادی این جمله میاد

Once an appointment is scheduled, only passport and email address can be modified. If you need to modify additional fields, you must cancel this appointment.

و گزینه Ds اش غیر فعال هست.
    فعلا وقتی نگرفتم و خب کامل توضیح داده که اول باید وقتی که گرفتید کنسل کنید بعد اطلاعات رو میتونید تغییر بدید. من تاکید میکنم مطمئن نیستم ولی اصولا نباید با کنسل کردن وقت پول شما حذف بشه و باز اصولا باید با این کار فقط وقت کنسل بشه و بعد از ویرایش اطلاعات دوباره بتونید وقت بگیرید. یه نکته اینجاست که اگر دست به این کار میزنید ترجیحا در وقت شلوغ انجام ندید و باید خیلی سریع انجام بدید. چون وقت کنسل شده به سیستم برمیگرده و امکان داره توسط فرد دیگه ای رزرو بشه که باید حواستون جمع باشه...
    ویرایش توسط saeedgoogle : July 8th, 2015 در ساعت 12:18 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)