صفحه 214 از 286 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    سلام
    من 17 سالمه و از طریق دوستم در LA میتونم دعوت نامه بگیرم .ولی سربازی نرفتم .
    1- آیا برای ویزای توریستی باید وثیقه بزارم ؟؟چقدر باید ارزش داشته باشه ؟؟
    2- میشه با ویزای توریستی برم امریکا ولی به محض اینکه رفتم با یه دختر امریکایی ازدواج کنم و از طریق اون گرین کارد بگیرم و در نتیجه در امریکا اقامت دائم داشته باشم ؟؟
    خواهشا جواب بدید .... ممنون از لطفتون ....
    وقتی 17 سالتونه قطعا سربازی هم نرفتین دیگه ببخشید این قدر رک میگم ولی خیلی خیلی بعیده به شما ویزای توریستی بدن. شما به عنوان یه نوجوون 17 ساله به هیچ وجه نمیتونین وابستگیتونو به ایران ثابت کنین، مخصوصا که قصد مهاجرت هم دارین. هیچ نوع وثیقه ای نمیتونه در این زمینه به شما کمک کنه.
    مورد 2 ممکن هست به شرطی که همون طور که خودتون گفتین ویزای توریستی رو بگیرین و بعد هم با یه دختر امریکایی ازدواج کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fasl_19 نمایش پست ها
    وقتی 17 سالتونه قطعا سربازی هم نرفتین دیگه ببخشید این قدر رک میگم ولی خیلی خیلی بعیده به شما ویزای توریستی بدن. شما به عنوان یه نوجوون 17 ساله به هیچ وجه نمیتونین وابستگیتونو به ایران ثابت کنین، مخصوصا که قصد مهاجرت هم دارین. هیچ نوع وثیقه ای نمیتونه در این زمینه به شما کمک کنه.
    مورد 2 ممکن هست به شرطی که همون طور که خودتون گفتین ویزای توریستی رو بگیرین و بعد هم با یه دختر امریکایی ازدواج کنین.
    ممنون از راهنماییتون .....
    شما چه راهی رو به من پیشنهاد میکنید ؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز،

کسی‌ از دوستان شماره تلفن سفارت آنکارا و شماره داخلیش رو داره که بشه باهاشون تماس گرفت و با کسی‌ صحبت کرد در مورد ویزا مسافرتی‌؟ شماره‌ای که تو وبسایتشون هست به یه پاسخگوی کامپیوتری وصله!

ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1312 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،

کسی‌ از دوستان شماره تلفن سفارت آنکارا و شماره داخلیش رو داره که بشه باهاشون تماس گرفت و با کسی‌ صحبت کرد در مورد ویزا مسافرتی‌؟ شماره‌ای که تو وبسایتشون هست به یه پاسخگوی کامپیوتری وصله!

ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین.
    من با شماره گیری عدد 0 (فک کنم- تو منو ها میگه ) و تماس با همون شماره تونسم با اپراتور صحبت کنم

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

سلام

دوستان شانس من برای گرفتن ویزای توریستی چقدر هست ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    4 ماه دیگه عروسیه یکی از فامیل هامونه و ایشون گفتن که می تونن برام دعوتنامه بفرستن دوستی هم دارم که در حال حاضر ایشون دانشجو هستند و ایشون هم می تونن
    سنم 21 سال - مجرد - سربازی هم نرفتم
    یک ویزا شنگن
    مسافرت دبی - ترکیه - عربستان -
    حساب بانکی خوبی ندارم 15 میلیون اما از پدرم تا 200 میلیون می تونم کمک بگیرم فقط واسه اثبات برای سفارت
    در حال حاضر دانشجو هستم و پذیرش هم از روسیه دارم و احتمالا تا ماه اینده میرم
    با توجه به این شرایط چقدر احتمال داره ویزا بگیرم و اینکه ایا داشتن ویزا تحصیلی از روسیه می تونه کمک باشه برام یا قبل از اینکه این ویزا رو بزنن واسم اقدام کنم بهتره ؟
    و بابت اون پولی که می تونم از پدرم قرض بگیرم چون یکدفعه ریخته میشه و فقط می خوام یک پرینت بگیرم و بعد دوباره به حساب پدر انتقال بدم مشکلی ایجاد میشه یا باید برای یک مدت طولانی تو حسابم بمونه ؟
    و سوال دیگه هم اگه برم روسیه دیگه نمی تونم پول رو از پدر قرض کنم چون نمی تونه برداشت کنه دوباره از حسابم می خواستم یک دوسیتی راهنمایی کنه که چیکار کنم که احتمال گرفتن بالا باشه کدوم سفارت ؟ و... از بابت زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم اگه سفارتی رو پیشنهاد بدید که زبان فارسی نداشته باشه
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

من برای یک کنفرانس مهم وقت ویزای توریستی گرفته بودم برای دبی ولی سفارت

به بهانه ای الکی وقتها رو کنسل کرد و گفت دوباره وقت بگیرید نزدیکترین وقتی که من تونستم بگیرم

برای اواسط سپتامبر هست. الان میبینم آنکارا و ارمنستان برای اوایل اگوست وقت باز دارند

از طرفی من نگران اون هستم که اگه فقط روی زمان دبی بمونم ممکنه این کنفرانس رو از دست بدم.
    به نظر شما اشکالی نداره برای جای دیگه همزمان اقدام کنم؟

باید فرم DS مخصوص اون سفارت خونه رو دوباره پر کنم؟

اگه برای اواسط سپتامبر برای دبی بمونم با توجه به اینکه هیات علمی دانشگاه هستم ممکنه کلیرنسم در دبی خیلی طولانی بشه و کنفرانس رو ازدست بدم؟؟ ممنون از راهنمایتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    من برای یک کنفرانس مهم وقت ویزای توریستی گرفته بودم برای دبی ولی سفارت

به بهانه ای الکی وقتها رو کنسل کرد و گفت دوباره وقت بگیرید نزدیکترین وقتی که من تونستم بگیرم

برای اواسط سپتامبر هست. الان میبینم آنکارا و ارمنستان برای اوایل اگوست وقت باز دارند

از طرفی من نگران اون هستم که اگه فقط روی زمان دبی بمونم ممکنه این کنفرانس رو از دست بدم.
    به نظر شما اشکالی نداره برای جای دیگه همزمان اقدام کنم؟

باید فرم DS مخصوص اون سفارت خونه رو دوباره پر کنم؟

اگه برای اواسط سپتامبر برای دبی بمونم با توجه به اینکه هیات علمی دانشگاه هستم ممکنه کلیرنسم در دبی خیلی طولانی بشه و کنفرانس رو ازدست بدم؟؟ ممنون از راهنمایتون.
    سلام
    شما قبلا باکو رفتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    سلام
    شما قبلا باکو رفتین؟
    سلام نه جایی دیگه نرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    سلام نه جایی دیگه نرفتم.
    اکی اگه باکو رو مد نظر داشتید من بزودی وقت اضطراری میگیرم و میرم. وقت اضطراری پرداخت در سفارت هست.
    منتظر پاسپورتم هستم دستم برسه میرم. احتمال زیاد پنجشنبه هفته بعد که میشه 22 مرداد.

ببخشید میشه توضیح بدین وقت اظطراری چطور میگیرید؟ برای ویزای توریستی هم وقت اظطراری میدن؟ من برای مادرم میخام هرچه سریعتر از باکو وقت بگیرم ممکنه آیا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    اکی اگه باکو رو مد نظر داشتید من بزودی وقت اضطراری میگیرم و میرم. وقت اضطراری پرداخت در سفارت هست.
    منتظر پاسپورتم هستم دستم برسه میرم. احتمال زیاد پنجشنبه هفته بعد که میشه 22 مرداد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)