صفحه 219 از 286 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

ویزای B1 ویزای توریستی امریکاحداقل مدت زمان صدور این نوع ویزا ۳ ماهه است و برای افرادی که بار اول متقاضی این نوع ویزا می باشند شش ماهه صادر می گردد.

Junior Member

ویزای B2 ویزای توریستی امریکا برای متقاضیانی می باشد که با اهداف زیر قصد سفر به امریکا را دارند اختصاص داده می شود.

1. دیدار از اقوام و دوستان مقیم آمریکا
    2. جهت انجام معایتان پزشکی در آمریکا
    3. شرکت در سمینارها و دوره های اموزشی کوتاه چندروزه مرتبط با شغل و تحصیلات متقاضی.
    4. شرکت در نمایشگاههای بین المللی
    5. بازدید از مکانهای آموزشی و یا ورزشی
    6. با هدف تفریح و بازدید از جاذب های توریستی آمریکا
    7. شرکت در برنامه های بشردوستانه

Junior Member

۱- آیا برای درخواست ویزای توریستی آمریکا می بایستی برنامه سفر مشخصی داشت ؟
    خیر، جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا داشتن برنامه سفر مشخصی اجباری نمی باشد ولی در صورت داشتن برنامه سفر مشخص، درصد اخذ ویزای توریستی آمریکای خود را افزایش می دهید.
    ۲- آیا اشخاصی که در خصوص اخذ گرین کارت آمریکا از طریق بستگان اقدام کرده اند می توانند متقاضی اخذ ویزای توریستی آمریکا باشند ؟
    بله
    ۳- آیا می توان بدون داشتن اسپانسر مالی در آمریکا تقاضای ویزای توریستی آمریکا نمود ؟
    بله
    ۴- آیا امکان تبدیل ویزای توریستی آمریکا به ویزای کار وجود دارد ؟
    بله در صورتی که متقاضی واجد شرایط ویزای کار باشد و در مدت زمان مشخص شده از طرف اداره مهاجرت امریکا، درخواست خود را فایل نماید.

Junior Member

۶- چه عواملی نقش اساسی در موفقیت متقاضیان در اخذ ویزای توریستی آمریکا دارند ؟
    ارائه مدارک کامل ، صداقت متقاضی و ارائه ساپورت مالی کافی از عوامل مهمی می باشند.
    ۷- میزان ساپورت مالی در خصوص اخذ ویزای تورسیتی آمریکا به عاملی بستگی دارد ؟
    به طول مدت زمان اقامت متقاضی در آمریکا و در نظر گیری مبلغی در خصوص شرایط پیش بینی نشده مانند بیماری و… بستگی دارد. متقاضی می بایستی توانایی مالی کافی در خصوص تهیه بلیط، پرداخت حق بیمه، گشت و گذار ، پرداخت هزینه اقامت و کلیه هزینه های جانبی را داشته باشد.
    ۸- آیا امکان ارائه درخواست ویزای توریستی آمریکا به سفارت آمریکا به دفعات وجود دارد ؟
    بله

Junior Member

- آیا امکان تمدید ویزای توریستی آمریکا بدون خروج از خاک امریکا وجود دارد ؟ بله در صورتی که دلیل قاتع کننده ای جهت ادقام به تمدید ویزای توریستی آمریکای خود به اداره مهاجرت امریکا ارائه نمائید.
    ۱۱- آیا ارائه مدارکی دال بر اثبات وابستگی به ایران برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد ؟
    خیر ، با توجه به شرایط متقاضی اخذ ویزای توریستی آمریکا ، ارائه مدارک جهت اثبات وابستگی متفاوت می باشد.
    ۱۲- آیا سهمیه ای مشخص برای کشورهای مختلف جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا وجود دارد ؟
    خیر
    ۱۳- آیا می توان همزمان جهت اخذ گرین کارت از طریق سرمایه گذاری در امریکا اقدام نمود و هم تقاضای ویزای توریستی نمود ؟
    بله

Junior Member

۱۴- آیا همراه داشتن فرزندان در روز مصاحبه جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا منجر به رد درخواست می شود؟
    خیر ، در صورتی که وابستگی های کافی را به کشور محل اقامت خود ارائه نمائید درخواست شما رد نخواهد شد.
    ۱۵- آیا ارائه درخواست ویزای توریستی آمریکا در سفارتخانه های مختلف امریکا به صورت متفاوت بررسی می شود؟
    خیر، اداره مهاجرت آمریکا به ایرانیان پیشنهاد می کند جهت ارائه درخواست ویزای خود به سفارتخانه های قرار گرفته در دبی، آنکارا و ارمنستان بخاطر آشنا بودن افیسرها با شرایط متقاضیان ایرانی و قابلیت وجود مصاحبگر فارسی زبان ، مراجعه نمایند.

Junior Member

سلام دوستان
    در صفحه های قبل خوندم که فرصت برای گرفتن ویزا توریستی بعد از کلیرینس ۴ ماه هست. صفحه یا لینک معتبری منتصب به سفارت (سفارت دوبی) هست که بشه این را پیدا کرد؟ یا تلفن کردن بهترین راه است؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط investor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در صفحه های قبل خوندم که فرصت برای گرفتن ویزا توریستی بعد از کلیرینس ۴ ماه هست. صفحه یا لینک معتبری منتصب به سفارت (سفارت دوبی) هست که بشه این را پیدا کرد؟ یا تلفن کردن بهترین راه است؟
    متشکرم
    فکر کنم فرصت 3 ماه باشه و هرچه زودتر اقدام کنید بهتره چوت احتمال ریکیلرنس هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    decorazione/accademia belle arti

سلام دوستان. من از صفحه 1 تا 110 خوندم ولی جواب سوالم توش نبود. اگر تکراری هست معذرت .
    تو فرم ds 160 قسمتی که نوشته برنامه سفر دارید من yes رو زدم . فقط معلوم نیست کدوم هتل اقامت کنم و تا آدرس ندم نمیره صفحه بعد. اگر آدرس یه هتل رو الکی بنویسم روز مصاحبه ار من برگه رزرو میخواد؟اگر میخواد دلیل آدرس نوشتن رو توضیح بدم قبول میکنه؟
    و میشه گردش حسابم 3 ماهه باشه ؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh63 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از صفحه 1 تا 110 خوندم ولی جواب سوالم توش نبود. اگر تکراری هست معذرت .
    تو فرم ds 160 قسمتی که نوشته برنامه سفر دارید من yes رو زدم . فقط معلوم نیست کدوم هتل اقامت کنم و تا آدرس ندم نمیره صفحه بعد. اگر آدرس یه هتل رو الکی بنویسم روز مصاحبه ار من برگه رزرو میخواد؟اگر میخواد دلیل آدرس نوشتن رو توضیح بدم قبول میکنه؟
    و میشه گردش حسابم 3 ماهه باشه ؟؟
    مرسی
    رزرو هتل نیازی نیست
    سه ماهه کفایت میکنه
    too much love will kill you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)