صفحه 228 از 286 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

دوستان، شما یه وقتایی مثل الان که این سایت نشون میده 6 دسامبر خالیه درحالی که نمیشه وقت گرفت تو سایت اصلی و همینجوری می مونه دیگه تا 6 دسامبر چجوری می فهمین کی وقت خالی میشه؟! آیا راه دیگه ای جز این سایت هست؟
    https://ais.usvisa-info.com/fa-ir

Junior Member

سلام دوستان، من میخوام برای پدر و مادرم برای شرکت تو مراسم فارغ‌التحصیلیم وقت مصاحبه بگیرم. زیاد هم فرقی نداره که دبی، ابوظبی یا ایروان باشه. فقط میخوام تو ژانويه باشه.
    احیانا کسی هست که الان رزرو داشته باشه تو ژانویه و ممکنه بخواد کنسل کنه یا تغییرش بده؟ اگه آره، ممکنه به نوعی قبلش خبر بدین که بتونم زودتر پول رو واریز کنم واسه سفارت مربوطه و بلافاصله بعد از کنسلی شما من وقت رو بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SepandarA نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    گذرنامه ای که در آن ویزای توریستی اعتبار دار هست و مهلتش هم 8 ماه مانده اگر عوض شود آیا اون ویزا باطل خواهد شد یا خیر ؟.....چون گذرنامه های قبلی را پانچ می کنن....میشه با هر دو گذرنامه وارد شد>؟....
    داخل خود سايت سفارت ذكر شده كه ويزاي معتبر داخل پاسپورت منقضي براي ورود به آمريكا قابل قبول است، پس بلي بايد دو گذرنامه همراه‌تون بشه
    در پست زير عكس متن سايت سفارت رو مي‌توانيد مشاهده كنيد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1920674
    ویرایش توسط shayan7777777 : December 3rd, 2015 در ساعت 10:10 AM دلیل: قراردادن عكس

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan7777777 نمایش پست ها
    سلام
    فقط يكماه براي پيكاب ويزا وقت برام باقي‌مونده و از طرفي هم پاسم رو عوض كردم و شماره ش عوض شده! قبلا دوستان گفتن بايد به سفارت ايميل بزنم
    لطفا راهنمايي مي‌كنيد به كدام آدرس، ايميل بايد زد و چه توضيحاتي بايد داد
    باتشكر
    حق با بود
    من از طريق اسكايپ با سفارت تماس گرفتم و سوال كردم و پاسخ‌دهنده (البته اگه درست متوجه منظور من شده باشه) گفت كه بايد اطلاع بدي
    ولي بعد كه به سفارت ايميل زديم و تغيير شماره پاس همراه با اسكن رو براشون فرستادم، گفتن كه لازم نيست و تا وقتي براي پيكاب، پاس‌هاي جديد و قديم رو نياري، اطلاعات رو اصلاح نميكنن
    پس با توجه به مدت حداكثر 7-10 روز تعويض پاس در ايران با خيال راحت پاس رو عوض كنيد

Junior Member

سلام
    یکی از سوالاتم تکراری است ولـــی لطف کنید جواب بدید چون تا کسی به خودم جواب نده دلـــم راضی نمیشه
    من دارم برای ویزای توریستی اقدام میکنم و حدودا در اسفند ماه ویزای توریستی آمریکام می آید. بعد از رفتن به آمریکا هم تصمیم به برگشتن ندارم .......

1- آیا میتونم ویزای توریستی آمریکام را به ویزای کاری و یا تحصیلی تبدیل کنم ؟ و این کار چقدر طول میکشد ؟
    2- من در آمریکا کسی را دارم که شرکت ساختمانی دارد. با توجه به اینکه من فوق لیسانس تغذیه دارم و هیچ تجربه ایی هم در ضمینه ی کاره ساختمانی ندارم ، آیا این شخص میتونه کارفرمای من شود یا نه ؟
    3 چند سال طول میکشد که بهم گرین کارت بدن ؟ وچند سال طول میکشد که اقامت دام بهم بدند ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anjellina نمایش پست ها
    سلام
    یکی از سوالاتم تکراری است ولـــی لطف کنید جواب بدید چون تا کسی به خودم جواب نده دلـــم راضی نمیشه
    من دارم برای ویزای توریستی اقدام میکنم و حدودا در اسفند ماه ویزای توریستی آمریکام می آید. بعد از رفتن به آمریکا هم تصمیم به برگشتن ندارم .......

1- آیا میتونم ویزای توریستی آمریکام را به ویزای کاری و یا تحصیلی تبدیل کنم ؟ و این کار چقدر طول میکشد ؟
    2- من در آمریکا کسی را دارم که شرکت ساختمانی دارد. با توجه به اینکه من فوق لیسانس تغذیه دارم و هیچ تجربه ایی هم در ضمینه ی کاره ساختمانی ندارم ، آیا این شخص میتونه کارفرمای من شود یا نه ؟
    3 چند سال طول میکشد که بهم گرین کارت بدن ؟ وچند سال طول میکشد که اقامت دام بهم بدند ؟
    چرا فکر می کنین ویزای توریستیتون حتما میاد و اونا متوجه هرگز نشدند که می خواید بمونید؟! مصاحبه انجام دادید؟ وقت برای کی گرفتین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes2 نمایش پست ها
    چرا فکر می کنین ویزای توریستیتون حتما میاد و اونا متوجه هرگز نشدند که می خواید بمونید؟! مصاحبه انجام دادید؟ وقت برای کی گرفتین؟

اگر ویزای توریستیم نیاد که خب نیومده و زندگیمونو ادامه میدیم .... من دارم بهترین حالت را حساب میکنم و میگم اگر اومد میتونم این کارهارو بکنم یا نه چون اگر نتونم این کارهارا انجام بدم با وجود اومدن ویزای توریستی هم به آمریکا نمیرم. علاوه بر این ، دوست دختر من هم آمریکایی است و خیلی بهش امید دارم و گفته که هر طوری که شده بهم کمک میکنه که بتونم تو سیاتل کار پیدا کنم.
    در ضمن ، دو نفر از دوستان من همین جوری به آمریکا رفتنتد و اونجا کار پیدا کردند و دیگه برنگشتند، البته باید بگم که اونها در آمریکا استخدام شرکت فامیلاشون شدند.
    اصلا ، شانس اومدن ویزا چقدر است ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anjellina نمایش پست ها
    اگر ویزای توریستیم نیاد که خب نیومده و زندگیمونو ادامه میدیم .... من دارم بهترین حالت را حساب میکنم و میگم اگر اومد میتونم این کارهارو بکنم یا نه چون اگر نتونم این کارهارا انجام بدم با وجود اومدن ویزای توریستی هم به آمریکا نمیرم. علاوه بر این ، دوست دختر من هم آمریکایی است و خیلی بهش امید دارم و گفته که هر طوری که شده بهم کمک میکنه که بتونم تو سیاتل کار پیدا کنم.
    در ضمن ، دو نفر از دوستان من همین جوری به آمریکا رفتنتد و اونجا کار پیدا کردند و دیگه برنگشتند، البته باید بگم که اونها در آمریکا استخدام شرکت فامیلاشون شدند.
    اصلا ، شانس اومدن ویزا چقدر است ؟
    داخل سایت وزارت خارجه امریکا هم امده که میشود ویزای دانشجویی یا توریستی را به ویزای کار تبدیل کرد برای پاسخ دقیق بهتره از یک وکیل مربوطه بپرسی

Junior Member

سلام دوستان
    ویزای توریستی چند ماه اعتبار داره؟
    با این ویزا چند بار می‌شه رفت به آمریکا؟
    ممنونم

درود به دوستان
    وقتی در سفر اروپا هستیم و قبلا آنکارا مصاحبه انجام دادیم و الان که در سفریم ویزا آماده بشه آیا این امکان وجود داره که از سفارت امریکا در کشور اروپایی ویزامونو درخواست کنیم تو پاس چاپ کنند؟؟ آیا ایمیل بزنیم به انکارا و وضعیتمون رو شرح بدیم این کارو برامون میکنن که صدور ویزامونو ترنسفر منند به یه کشور دیگه؟
    ممنون از دوستانی که تجربه دارن و پاسح میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)