صفحه 251 از 286 نخستنخست ... 151201241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام
    مگر وقت مصاحبه را اینترنتی نمیگیرند؟ من میخواهم وقت مصاحبه از سفارت آمریکا در آنکارا بگیرم
    نمیدونم چکار کنم

Junior Member

اول باید پول بریزید بعد به صفحه بوک کردن اپوینمنت دسترسی پیدا می کنید..
    دوستانی که تجربه دارن چقدر معمولا طول می کشه ارمنستان وقتها رو باز کنه ؟؟ من میخوام تا سرد نشده مامانم بره مصاحبه ..اصلا فکر نمی کردم وقتها رو ببندن ..هیچوقت تحقیق نکرده بودم راجع بهش...الان واقعا جا خوردم ..چرا اینطوریه ؟؟ داخل امریکا رو بهتر منیج می کنن )

Junior Member

سلام
    شما برای اطلاعات کامل به تاپیک گرفتن وقت مصاحبه از ایروان در سال 2016 مراجعه کنید جواب تمامی سوال هایتان را پیدا میکنید
    اما شما باید به سایت سفارت مجازی در ارمنستان وارد بشید، یک اکانت با ایمیلتون بسازید، فرم دی اس 160 رو پر کنید، هزینه 160دلار را پرداخت کنید و سپس منتظر بمونید تا وقت ها باز بشه .
    سال گذشته من از ایروان ویزا گرفتم. سه ماه زودتر وقت گرفتم اما مثل امسال نبود که وقت ها اینقدر دیر به دیر باز بشه و به سرعت پر بشه. امسال اوضاع کمی تغییر کرده و هنوز ظاهرا وقتهای جولای و آگوست رو باز نکردن

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1325 نمایش پست ها
    اول باید پول بریزید بعد به صفحه بوک کردن اپوینمنت دسترسی پیدا می کنید..
    دوستانی که تجربه دارن چقدر معمولا طول می کشه ارمنستان وقتها رو باز کنه ؟؟ من میخوام تا سرد نشده مامانم بره مصاحبه ..اصلا فکر نمی کردم وقتها رو ببندن ..هیچوقت تحقیق نکرده بودم راجع بهش...الان واقعا جا خوردم ..چرا اینطوریه ؟؟ داخل امریکا رو بهتر منیج می کنن )

Junior Member

مرسی از پاسخگویی تون... سیستمشون یه کم منطقی نیست ..پول رو الان من از امریکا بریزم براش بعد اینا همینطور وقتها رو بسته نگه دارن چی؟؟....پوله هم بعد از یکسال اکسپایر میشه
    برای همین من هنوز فرم رو پر نکردم ..کلا به نظرم عجیبه..هرچند امروز اینجا از یک نفر شنیدم که معمولا بعد از تابستان وقتها باز میشه ..اما خب برای من عجیبه این کارشون ..شاید کسی عجله داشته باشه الان ما چند ماهه منتظریم :| تازه زودتر داریم اقدام می کنیم مثلا میخواستیم شهریور بره مصاحبه.

Junior Member

سلام کسی میدونه وقت سفارت هر چند وقت باز میشه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    وقت گرفتن براي ايرانيايي كه مقيم امارات هستن در حال حاضر مثل ايرانايي كه مقيم ايران هستنه؟؟؟

Junior Member

سلام. لطفا اگر ایمیل آدرس و شماره تلفن سفارت آمریکا در دبی رو دارید محبت کنید جهت پیگیری ویزا در اختیار من قرار بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    خواهر من داره برای ویزای توریستی اقدام میکنه، من وقتی وارد سایت میشم و گزینه "اامه رو میزنم" منو منتقل نمیکنه به صفحه پرداخت! باید چی کار کنم؟ کجا باید پولو پرداخت کنم؟

من ۱ ماه هست که هر روز سایت سفارت دبی رو چک می‌کنم ولی هیچ وقت خالی‌ای پیدا نکردم. کسی هست این‌جا که در یک ماه گذشته تونسته باشه وقت سفارت برای ویزای توریستی بگیره؟ از دبی یا جای دیگه؟

Junior Member

سلام
    من میخوام برای پدر (بازنشسته دبیر ادبیات) و مادرم (مدیر مدرسه غیرانتفاعی) وقت توریستی بگیرم. ممنون میشم اگه کسی بر اساس اطلاعاتش جواب این سوالات بده:
    1- به طور میانگین کلیرنس چه قدر طول خواهد کشید؟
    2- کدوم سفارت در حال حاضر برای مصاحبه راحتتر هست و کدوم سفارت کمتر کلیرنسش طول میکشه؟
    3- من وقتی میخوام فرم DS پر کنم باید B1 انتخاب بکنم یا B1/B2؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)