صفحه 257 از 286 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام.
    من پدر و مادرم ۱۶ ژوئن در آنکارا مصاحبه داشتن برای ویزای توریستی و برگه زرد گرفتن. ولی آفیسر فقط دور بارکد پدرم خط کشیده٬ و الان هم که بارکد پدرم رو چک میکنیم میگه در حال بررسی ولی بارکد مادرم میگه Invalid
    سوال من اینه که آیا مادر من کلیرنس نداره یا کلیرنس هردو یک بارکد داره یا اینکه مشکلی پیش اومده؟؟ بنظرتون با سفارت در این باره مکاتبه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز نمایش پست ها
    سلام.
    من پدر و مادرم ۱۶ ژوئن در آنکارا مصاحبه داشتن برای ویزای توریستی و برگه زرد گرفتن. ولی آفیسر فقط دور بارکد پدرم خط کشیده٬ و الان هم که بارکد پدرم رو چک میکنیم میگه در حال بررسی ولی بارکد مادرم میگه Invalid
    سوال من اینه که آیا مادر من کلیرنس نداره یا کلیرنس هردو یک بارکد داره یا اینکه مشکلی پیش اومده؟؟ بنظرتون با سفارت در این باره مکاتبه کنم؟
    هردو کلیرنس یک بارکد داره (یعنی در اصل کلیر پدرتون و مادرتون با هم انجام میشه نه جدا جدا). موقعی که آخرین آپدیت رو بگیرید و ویزای پدرتون حاضر بشه ویزای مادرتونم همون موقع حاضر میشه(جفت ویزا ها حاضر میشن)

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم کسی میدونه بعد از اینکه ویزا امریکا issued میشه تا چند وقت بعدش فرصت داری بری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم کسی میدونه بعد از اینکه ویزا امریکا issued میشه تا چند وقت بعدش فرصت داری بری؟
    6 ماه تا expiration ویزاتون وقت دارید و باید تا 6 ماه آینده برید.

Junior Member

با سلام
    مصاحبه ما ۶ ژوئن بود و برگه زرد گرفتیم یه سوال داشتم معمولا چند وقت بعد از مصاحبه تو انکارا کلییرنس میشیم برای ویزای B1/B2 و اینکه بعد از کلییر شدن چقدر وقت داریم که ویزا تو پاسپورتمون بخوره و بعد از چاپ ویزا تا کیوقت داریم وارد امریکا بشیم چون با توجه به مشکلاتیکه برام پیش اومده نمیتونم شهریور ماه برم و دوست دارم نوروز ۹۶ اونجا باشم فکر میکنیددامکانش هست؟

Junior Member

من اینطورفکر نمیکنم ما خودمون کیس باز داریم برای گرین کارت و این سومین دفعه ایست که بهمون ویزا دادن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط babakfa نمایش پست ها
    با سلام
    مصاحبه ما ۶ ژوئن بود و برگه زرد گرفتیم یه سوال داشتم معمولا چند وقت بعد از مصاحبه تو انکارا کلییرنس میشیم برای ویزای B1/B2 و اینکه بعد از کلییر شدن چقدر وقت داریم که ویزا تو پاسپورتمون بخوره و بعد از چاپ ویزا تا کیوقت داریم وارد امریکا بشیم چون با توجه به مشکلاتیکه برام پیش اومده نمیتونم شهریور ماه برم و دوست دارم نوروز ۹۶ اونجا باشم فکر میکنیددامکانش هست؟
    معمولا از زمان کلیر شدن سه ماه زمان دارین تا ویزاتون را پیکاپ کنین و از اون موقع سه ماه زمان دارین تا وارد آمریکا بشین. یعنی در بیشترین حالت شش ماهه

نقل قول نوشته اصلی توسط babakfa نمایش پست ها
    من اینطورفکر نمیکنم ما خودمون کیس باز داریم برای گرین کارت و این سومین دفعه ایست که بهمون ویزا دادن
    با سلام

میخواستم بدونم امکان گرفتن ویزای توریستی هست درحالیکه شما برای گرفتن گرین کارت در نوبت هستی؟

سلام دوستان. من تا چند وقت پیش میخواستم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم و پدرو مادرمم هم با ویزای توریستی برای آمریکا اقدام کنیم. اما متاسفانه نظام وظیفه هیچ جوره به من معافیت تحصیلی نمیده. حالا خودمم میخوام با ویزای توریستی به همراه پدرو مادرم اقدام کنم.
    1- پدرم قبلا 10 سال آمریکا بوده و لیسانس و فوق لیسانسش رو از آمریکا گرفته. از سال 1969 تا 1979 و یک بار هم ویزای توریستی در سال 1980 میلادی گرفته که نرفت. به کشور های اتریش و انگلیس و ترکیه و مکه هم توریستی رفته. البته بیش از 20 سال پیش و از 20 سال پیش تا حالا هیچ مسافرت خارجی نداشته. سن پدرم :70 سال.
    2- مادرم فقط یک بار به سوریه و لبنان رفته سن مادرم :57 سال.
    خودم هیچ برادر یا خواهری ندارم.
    قبل از این که بریم مصاحبه قراره به مدت 3 روز بریم اتریش دوباره تا ویزای شنگن در پاسپورت جدیدمون بخوره. (برای محکم کاری ویزای توریستی میگم)
    1-به نظر دوستان اگر ما هر سه برای ویزای توریستی اقدام کنیم چقدر شانس داریم ؟
    2-با توجه به سن و سال پدرم و سابقش در آمریکا ویزای توریستی پدرم میتونه حتمی باشه ؟ (پدرمم ویزا بگیره کافی برامون) باتشکر.
    سند خونه و ماشین پدرم به نام خودش داره و مادرم معلم بازنشسته هست و فیش حقوقی هم داره. پدرم یه شرکت به اسم خودش داره و روزنامه رسمی شرکت رو هم داره.
    با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maniborhanpour نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم بدونم امکان گرفتن ویزای توریستی هست درحالیکه شما برای گرفتن گرین کارت در نوبت هستی؟
    بله کاملا امکان داره جالبش اینه که دفعه اول من و خونوادم همه با هم گرفتیم و این دفعه سومین بار تو ۵ سال گذشتش که با درخواستمون موافقت میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)