صفحه 28 از 286 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

كساييكه چند ماه پيش براي ويزا انكارا اقدام كردن كليرنسشون چقدر طول كشيده ؟؟مادر من سال پيش همون جا ويزا گرفت ولي پدرم ٢ ماه بعد ويزاشون اومد،امسال باز دو ماه پيش رفتن + خواهرم كه خواهر رو كه درجا رد كردن نامردا مامان و بابا هم كليرنس خوردن و الان دو ماه شده و خبري نيست!!! كسي مورد مشابه بوده ؟ چقدر طول مي كشه معمولا كليرنس

دوستان، به نظر من ارمنستان رو حتما امتحان کنید
    من برادرم از اونجا ویزا گرفت!
    کلیرنس رو نمی دونم چقدر طول خواهد کشید اما خبرشو میذارم حتما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh1361 نمایش پست ها
    دوستان، به نظر من ارمنستان رو حتما امتحان کنید
    من برادرم از اونجا ویزا گرفت!

کلیرنس رو نمی دونم چقدر طول خواهد کشید اما خبرشو میذارم حتما
    برادرتون مجرد بود یا متاهل؟

مجرد، دانشجو، معافیت کفالت، خواهر یا برادر دیگه ای هم ندارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh1361 نمایش پست ها
    مجرد، دانشجو، معافیت کفالت، خواهر یا برادر دیگه ای هم ندارم!
    راحله جان میشه مدارکی که برادرتون به سفارت بردن رو بگین. مثلا برای نشون دادن وابستگیشون به ایران ، یا معافیت کفالت ایا ترجمه کارت معافیت کافیه یا مدارک بیشتری لازمه؟

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    كساييكه چند ماه پيش براي ويزا انكارا اقدام كردن كليرنسشون چقدر طول كشيده ؟؟مادر من سال پيش همون جا ويزا گرفت ولي پدرم ٢ ماه بعد ويزاشون اومد،امسال باز دو ماه پيش رفتن + خواهرم كه خواهر رو كه درجا رد كردن نامردا مامان و بابا هم كليرنس خوردن و الان دو ماه شده و خبري نيست!!! كسي مورد مشابه بوده ؟ چقدر طول مي كشه معمولا كليرنس

اسمشون این هفته در اومد خوشبختانه
    فقط یه سوال دیگه اینکه اگه خواهرم الان بخواد بره از سفارت ترکمنستان هم اقدام کنه برای ویزا می تونه دیگه، درسته ؟
    به نظرتون با توجه با اینکه مجرد هست و 2 تا خواهرش اینجا هستند و مادرو پدرش هم ویزا دارن و به زودی میان اصلا بهش ویزا می دن ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

Junior Member

سلام دوستان.
    اگر كسي براي ويزاي توريستي ريجكت شده باشه ميتونه يكي دو ماه بعد دوباره بره سفارت ؟ يا بايد شش ماه بگذره

[QUOTE=mahsa_re;987012] اسمشون این هفته در اومد خوشبختانه
    فقط یه سوال دیگه اینکه اگه خواهرم الان بخواد بره از سفارت ترکمنستان هم اقدام کنه برای ویزا می تونه دیگه، درسته ؟
    به نظرتون با توجه با اینکه مجرد هست و 2 تا خواهرش اینجا هستند و مادرو پدرش هم ویزا دارن و به زودی میان اصلا بهش ویزا می دن ؟

سلام من حتما پیشنهاد میدم برن ترکمنستان،البته به همراه مامان بابا احتمالا الان ویزا نمیدن،اما جز مدارکشون حتما اگه دانشجو هستن اشتغال به تحصیل و یا اگه که مشغول به کار هستن مدارکشو ببرن ،من توریستی رفتم ترکمنستان ۱ روزه ویزا دادن

شما دو هفته بعد هم می تونید اقدام کنید.مهم اینه که ایرادی که ازتون گرفتندو به خاطر اون ریجکت شدید رو رفع کرده باشید. البته که اگر کمی بیشتر فاصله باشه بهتره، حساسیت آفیسر کمتر می شه.

Junior Member

از ارمنستان چه جوری میشه وقت گرفت؟ آن لاین هست؟ برای مثلا مارچ کی وقتها باز میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)