صفحه 29 از 286 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام.
    دخترخاله من برا دعوتنامه آمریکا فرستاده ولی متاسفانه من در حال حاضر نه دانشجو هستم نه شاغل.می خوام از طریق ترکیه اقدام کنم اما دقیقا نمی دونم باید چه مدارکی همراه داشته باشم و چه سوالایی می پرسن؟ به نظرتون اگه یه گواهی اشتغال تقلبی درست کنم خوبه؟ یا چطوری ثابت کنم که می خوام برم و برگردم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LADAN_1978 نمایش پست ها
    راحله جان میشه مدارکی که برادرتون به سفارت بردن رو بگین. مثلا برای نشون دادن وابستگیشون به ایران ، یا معافیت کفالت ایا ترجمه کارت معافیت کافیه یا مدارک بیشتری لازمه؟
    اصل کارت معافیت با ترجمه اش

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_rk نمایش پست ها
    از ارمنستان چه جوری میشه وقت گرفت؟ آن لاین هست؟ برای مثلا مارچ کی وقتها باز میشه؟
    من دوشنبه اول ماه با شماره آنکارا تماس گرفتم و برای ایروان- ارمنستان وقت گرفتم

Junior Member

سلام دوستان
    مراحل اخذ ویزای توریستی چه جوریه ؟ خودمون می تونیم اقدام کنیم یا باید حتما وکیل داشته باشیم ؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shahid beheshti university

please help me
    hi,3 weeks ago i had interview for visa b2 in dubai embassy. she gave me the yellow page, but i told i can't see my son late r because their holiday is on newyear!
    then she said" ok! congratulations, you can get your visa now! or after come back to iran you can send it with agency."
    i sent my passport but they attached a pink paper with a case number that you can check this number !
    i think she made a mistake because she said your visa is approved now!
    i don't know what i must do?
    do you friends think i must send an email to embassy or i must wait

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba621 نمایش پست ها
    please help me
    hi,3 weeks ago i had interview for visa b2 in dubai embassy. she gave me the yellow page, but i told i can't see my son late r because their holiday is on newyear!
    then she said" ok! congratulations, you can get your visa now! or after come back to iran you can send it with agency."
    i sent my passport but they attached a pink paper with a case number that you can check this number !
    i think she made a mistake because she said your visa is approved now!
    i don't know what i must do?
    do you friends think i must send an email to embassy or i must wait

تا جايي كه من مي دونم اين برگه صورتي مربوط به افرادي هست كه ريكليرنس مي خورن شما به تاپيك هاي ديگه مربوط به سفارت دبي و تاپيك ريكيليرنس مراجعه كنيد براي اطلاعات بيشتر

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-نمائید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...B0۱۲/page129

http://www.applyabroad.org/forum/pri...pp=40&page=102
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

Junior Member

سلام دوستان من الان با ویزای دانشجویی در کانادا هستم و تازه یک ترم رو تموم کردم ، میشه با دعوتنامه یک شخص معتبر (که البته نسبت فامیلی نداره) ویزای توریستی به امریکا برای ماه زانویه بگیرم ؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarehm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مراحل اخذ ویزای توریستی چه جوریه ؟ خودمون می تونیم اقدام کنیم یا باید حتما وکیل داشته باشیم ؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    شما می تونید خودتون اقدام کنید، البته باید دعوتنامه داشته باشید، از یه سفارت وقت بگیرید، که به نظر سخت ترین مرحله برای ویزای توریستی هست چون اغلب اولویت با دانشجوهاست. بعد هم با دعوت نامه و مدارک لازم تشریف می برید و به امید خدا ویزا می گیرید.

با سلام
    دوستان برای ویزای توریستی چه سوالات یا مدارکیو در فرودگاه لازمه که داشته باشیم و چه سوالاتی میپرسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه عضو شدم ولی 3 ماه شاید بیشتر از همین تایپیک ها برای ویزای توریستی تونستم اطلاعات جمع کنم تا بتونم اقدام کنم. ولی قبل اقدام میخوام شرایطمو بنویسم و دوستانی که تجربه ی بیشتری دارند منو راهنمایی کنن.
    30 سالمه.بخاطر اشتغال به تحصیل که ترم آخر هم هستم این ترمو برای امتحان نمیرم تا یه ترم دیگه واسم بمونه-سند خونه بنام مادرم دارم-گردش مالی که تا اسفند ماه امسال 3 ماهه میشه و موجودیه 45 میلیوم(میتونم کمو زیاد کنم و لی نمیخوام شک برانگیز شه)-البته از حساب پس اندازم به جاری همون بانک واریز کردم اصل پول رو و با همو جاری کار میکنم-شغل آزاد دارم بدون جواز(تدریس) ولی بیمه ی خویش فرما کردم خودمو-تمکن مالی هم میگیرم-بیمه ی مسافرت و رزرو هتل میکنم-کارت معافیت پزشکی(چشم)-دعوتنامه بصورت نامه از فامیل(بودنش بهتر از بنودشه)-مدارک فوت خواهرم که چند سال پیش فوت کرده و الان تک فرزندم و سن پدر و مادرم زیر60 هستند که پدرم سکته ی خفیف داشتن-عضو دوچرخه سواران هستم که بهار ماسبقه داریم(به احتمال زیاد)-نامه ی شرح دلایل سفر و دلایل برگشتم به وطن-رضایتنامه ی پدر(اگر لازم بوئ-مگه بچه ام ).
    ممنون میشم کمکم کنین که شانسم چقدره از در آنکارا-میدونم به دلایلی چون آفیسر هم مربوطه ولی میخوام شانسمو بدونم چون بعد کریسمس میخوام وقت بگیرم.
    دوست عزيز اين شرايطی که شما گفتين برای افيسر مهم نيست ، شما مجرد هستيد ؟ مسافرت خارج از کشور کجاها رفتيد ؟ ويزا شينگن داريد ؟ اگه داريد چندتا شينگن داريد ؟
    Power Start

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)