صفحه 33 از 286 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط hanieh_1 نمایش پست ها
    میتونید فرم گمرک ورود به امریکا رو براشون قبلا پر کنید، اسکن کنید براشون بفرستید. میتونند پرنیت کنند و از روی همون پر کنند. این کاری بود که خود من انجام دادم.
    برای سوال پرسیدن هم فوقش اگر کسی نبود انجا که براشون ترجمه کنه میتونین به مادرتون بگید که شماره تلفن شما رو به آفیسر بده تا به شما زنگ بزنند.
    خوش بگذره حسابی تابستون در کنار مادرتون!
    ممنون از راهنمایی خوبتون.. میشه لطف کنید و بگید این فرم را از کجا میتونم پیدا کنم ؟

Junior Member

سلام به همگی،
    ما 4 نفر شامل 3 دانشجو و یک استاد دانشگاه هستیم که میخواهیم توی یک مسابقات علمی در آمریکا شرکت کنیم
    اول اینکه نوع ویزامون مانند کنفرانس B1 هست یا فرق می کنه؟
    و دوم اینکه به نظرتون از کدوم سفارت اقدام کنیم شانس بیشتری داریم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oio نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی خوبتون.. میشه لطف کنید و بگید این فرم را از کجا میتونم پیدا کنم ؟
    اینجا یک نمونه از این فرم هست:
    http://www.immihelp.com/immigration/...form-6059b.pdf
    اینجا هم از سایت خودشون هست با توضیحات:
    http://www.cbp.gov/linkhandler/cgov/...r_brochure.pdf

Junior Member

Thumbs up پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط hanieh_1 نمایش پست ها
    اینجا یک نمونه از این فرم هست:
    http://www.immihelp.com/immigration/...form-6059b.pdf
    اینجا هم از سایت خودشون هست با توضیحات:
    http://www.cbp.gov/linkhandler/cgov/...r_brochure.pdf

سپاسگزارم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    دوست عزيز ايرادی نداره هم تو فرودگاه مترجم دارن و هم ميتونن از کسی بخوان براشون پر کنن

بسیار هم خوب . من نمیدونستم که مترجم دارند.

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز.
    من به همراه پدر،مادر و خواهرم برای دیدن برادرم که توی آمریکا تحصیل میکنه درخواست ویزای توریستی توی سفارت دبی رو دادیم.من و خواهرم هر دو این جا دانشجوییم. من تا حالا به هیچ کشور اروپایی نرفتم اما خواهر،مادر و پدرم وبزای شینگن گرفتن.حدودا هم به ده کشور توی آسیا و آفریقا با هم سفر کردیم.
    میخواستم بدونم احتمال ویزا گرفتن هر کدوم از ما چقدره؟
    و این که ایا تک تک با ما مصاحبه میشه یا با هم؟
    برای قانع کردن آفیسر داشتن اشتغال به تحصیل و پرینت حساب بانکی خوب کافیه؟اگر نیست چه موارد دیگه ای میتونه کمک کننده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز.
    من به همراه پدر،مادر و خواهرم برای دیدن برادرم که توی آمریکا تحصیل میکنه درخواست ویزای توریستی توی سفارت دبی رو دادیم.من و خواهرم هر دو این جا دانشجوییم. من تا حالا به هیچ کشور اروپایی نرفتم اما خواهر،مادر و پدرم وبزای شینگن گرفتن.حدودا هم به ده کشور توی آسیا و آفریقا با هم سفر کردیم.
    میخواستم بدونم احتمال ویزا گرفتن هر کدوم از ما چقدره؟
    و این که ایا تک تک با ما مصاحبه میشه یا با هم؟
    برای قانع کردن آفیسر داشتن اشتغال به تحصیل و پرینت حساب بانکی خوب کافیه؟اگر نیست چه موارد دیگه ای میتونه کمک کننده باشه؟
    دوست عزيز احتمال ويزا گرفتن برای پدر و مادرتون خيلی بيشتر از شما هست و احتمالش هست به آنها ويزا بدن ولی به شما ندن . بحث مصاحبه بستگی به پر کردن فرم دس-160 شما داره که آنجا چطوری پر کرديد . چون که شما با خانواده ميخوايد سفر کنيد فقد داشتن اشتغال به تحصيل ميتونه مهم باشه براش که اون هم در خانواده ها اصلاً نگاه نميکنه. کامل تر بگم که ويزا امريکا کاملاً دلبخواهی داده ميشه

Power Start

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    دوست عزيز احتمال ويزا گرفتن برای پدر و مادرتون خيلی بيشتر از شما هست و احتمالش هست به آنها ويزا بدن ولی به شما ندن . بحث مصاحبه بستگی به پر کردن فرم دس-160 شما داره که آنجا چطوری پر کرديد . چون که شما با خانواده ميخوايد سفر کنيد فقد داشتن اشتغال به تحصيل ميتونه مهم باشه براش که اون هم در خانواده ها اصلاً نگاه نميکنه. کامل تر بگم که ويزا امريکا کاملاً دلبخواهی داده ميشه

ممنون از پاسختون.از اون جایی که به صورت Family پر کردیم فکر کنم باهم باشیم.
    در مورد نحوه برخورد و پوشش هم اگه دوستان ممکنه راهنمایی کنند.آیا اصلا تاثیری روی قضاوتشون داره یا خیر(صرفا بر اساس مدارک تصمیم گیری میشه یا نه چیزای دیگه ای هم مد نظرشونه)
    ممکنه که سوالای نامربوط هم پرسیده بشه؟(مثلا در رابطه با موضوعات روز ایران)بهترین نوع پاسخ ها برای این نوع سوالا چی میتونه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.از اون جایی که به صورت Family پر کردیم فکر کنم باهم باشیم.
    در مورد نحوه برخورد و پوشش هم اگه دوستان ممکنه راهنمایی کنند.آیا اصلا تاثیری روی قضاوتشون داره یا خیر(صرفا بر اساس مدارک تصمیم گیری میشه یا نه چیزای دیگه ای هم مد نظرشونه)
    ممکنه که سوالای نامربوط هم پرسیده بشه؟(مثلا در رابطه با موضوعات روز ایران)بهترین نوع پاسخ ها برای این نوع سوالا چی میتونه باشه؟
    نحوه پوشش تأثير داره ولی نه در اون حد که فکر کنيد بخاطرش ويزا ميگيريد کلاسيک لباس بپوشيد. متهل يا مجرد بودن - شينگن داشتن - فاميل درجه 1 امريکا داشتن - سن - طرز برخورد تو مصاحبه - و وابستگی مالی و
    عاطفی داشتن- به اينا نگاه ميکنن و تصميم ميگيرن. نه راجب ايران چيزی نميپرسن

Power Start

Junior Member

سلام دوستان،

من می خواهم برای ویزای توریستی از طریق عشق آباد اقدام کنم، دعوتنامه هم دارم، می خواستم بدونم اگه ویزا بگیرم تا چند ماه بعدش برای ورود به آمریکا معتبره؟
    یه جا خوندم 1 ماه و یه جای دیگه 6 ماه.
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)