صفحه 34 از 286 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash80 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من می خواهم برای ویزای توریستی از طریق عشق آباد اقدام کنم، دعوتنامه هم دارم، می خواستم بدونم اگه ویزا بگیرم تا چند ماه بعدش برای ورود به آمریکا معتبره؟
    یه جا خوندم 1 ماه و یه جای دیگه 6 ماه.
    ممنون از راهنماییتون
    3 ماه دوست عزيز
    Power Start

از روزی که ویزای شما آماده می شه، سه ماه فرصت دارید که پاسپورتتون رو برای چسبوندن ویزا تحویل سفارت بدید و از روزی که ویزا وارد پاسپورتتون بشه ۳ ماه وقت دارید وارد خاک آمریکا بشید.

Junior Member

سلام دوستان . شرایطی که الان دارم رو توضیح می دم و از شما راهنمایی می خوام ببینم آیا می تونم ویزای توریستی بگیرم یا نه

* من هفت سال سابقه کار با بیمه دارم و مجرد هستم.
    * فقط یک بار سفر به سنگاپور داشتم سفر 15 روزه
    *یک شینگن برای ورود به اروپا و یک کارت اقامت یک ساله اروپا دارم. این کارت اقامت ، کارت اقامت دانشجویی است.
    * فعلا قصد دارم در اروپا زبان بخونم تا برای ورود به دانشگاه آماده بشم . البته نه زبان انگلیسی .
    * پذیرش کارشناسی ارشد در زمینه انرژی های تجدید پذیر هم از یک دانشگاه اروپایی دارم و اصلا کارت اقامت من به خاطر این پذیرش صادر شده است ولی فعلا برای آمادگی بیشتر به درخواست دانشگاه مشغول زبان هستم.
    * در ایران سند ملکی دارم.
    * حسابهای بانکی در ایران الان پولی ندارند و همگی به اروپا منتقل شده اند.
    * یک عمه هم در امریکا دارم و می تونم ازش درخواست کنم دعوت نامه بفرسته.
    1 - الان در ایران هستم و خواستم بپرسم که چه مدارکی از ایران برای خودم برای ارائه به سفارت ببرم ؟ با توجه به اینکه دیگه در ایران شاغل نیستم گواهی بیمه آیا به درد می خوره ؟
    2 - سند های ملکی در ایران به درد می خوره ؟
    3 - بهتره از دعوت نامه عمه ام استفاده کنم یا نه ؟
    4 - آیا شرکت در کنفرانس (صرفا شرکت و نه ارائه مقاله) برام شانس بیشتری داره یا دعوت نامه یا بدون هیچ کدام اقدام کنم بهتره ؟
    5 - کلا چه مدارکی با خودم به سفارت ببرم و کدوم سفارت رو در اروپا انتخاب کنم ؟
    6 - چقدر شانس دارم ؟

چون هیچی درمورد ارائه مدارک نمی دونم اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید. با تشکر
    کلا یک ماه بیشتر از دریافت کارت اقامت دانشجوییم نمی گذره .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegneg نمایش پست ها
    از روزی که ویزای شما آماده می شه، سه ماه فرصت دارید که پاسپورتتون رو برای چسبوندن ویزا تحویل سفارت بدید و از روزی که ویزا وارد پاسپورتتون بشه ۳ ماه وقت دارید وارد خاک آمریکا بشید.

ممنون از جواب کاملتون، یه سوال دیگه هم داشتم، دعوتنامه چند ماه اعتبار داره؟
    من می خوام آبان ماه برم آمریکا و می خوام در زودترین زمان ممکن اقدام کنم تا وضعیتم مشخص شه. اگه الان دعوتنامه برام فرستاده بشه و اردیبهشت از سفارت وقت بگیرم و برم مصاحبه، مشکلی پیش نمیاد؟

سلام
    من مقیم کانادا هستم و میخوام برای ویزای توریستی امریکا اقدام کنم. تو فرم DS-160 چه نوعی از ویزا رو باید انتخاب کنم؟
    پیشاپیش سپاسگزارم.

Junior Member

ذوستان ما الان 4 ماهه منتظر کلیرنس برای ویزای توریستی هستیم. تاریخ تشکیل پرونده تو سایت واشنگتن اشتباه هست ( سال 2011 هست. در حالی که مصاحبه سال 2012 بوده. و اصلا هم آپدیت نشده) و من ایمیل هم زدم در مورد این موضوع ( هم به سفارت و هم واشنگتن) اما جوابی نگرفتم. کسی نظری داره؟ کسی با ویزای توریستی هست که اینقدر طول کشیده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_unclepes نمایش پست ها
    سلام
    من مقیم کانادا هستم و میخوام برای ویزای توریستی امریکا اقدام کنم. تو فرم DS-160 چه نوعی از ویزا رو باید انتخاب کنم؟
    پیشاپیش سپاسگزارم.
    B2 انتخاب کنيد
    Power Start

نقل قول نوشته اصلی توسط rz نمایش پست ها
    ذوستان ما الان 4 ماهه منتظر کلیرنس برای ویزای توریستی هستیم. تاریخ تشکیل پرونده تو سایت واشنگتن اشتباه هست ( سال 2011 هست. در حالی که مصاحبه سال 2012 بوده. و اصلا هم آپدیت نشده) و من ایمیل هم زدم در مورد این موضوع ( هم به سفارت و هم واشنگتن) اما جوابی نگرفتم. کسی نظری داره؟ کسی با ویزای توریستی هست که اینقدر طول کشیده باشه؟
    نبايد انقدر طول ميکشيد . تماس بگيريد با واشينگتن

Power Start

Junior Member

با سلام به همه دوستان عزیزو با تشکر از آقایSHAHIN_TTFU .
    بالاخره این هفته موفق شدیم همگی(من،پدر، مادر و خواهرم) ویزای توریستی با کلیرانس بگیریم.
    سوالی که دارم اینه که ماکسیمم زمانی که کلیرانس طول میکشه چقدر میتونه باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیزو با تشکر از آقایSHAHIN_TTFU .
    بالاخره این هفته موفق شدیم همگی(من،پدر، مادر و خواهرم) ویزای توریستی با کلیرانس بگیریم.
    سوالی که دارم اینه که ماکسیمم زمانی که کلیرانس طول میکشه چقدر میتونه باشه؟
    متاسفانه ماکزیمم براش تعریف نشده. (برای ویزای دانشجویی ماکزیمم ندارن چه برسه به توریستی.)
    مینیمم کلیرنس به نظرم یکماه باشه. امیدوارم برای شما مینمم باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)