صفحه 38 از 286 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام
    اول از همه بخاطر به اشتراك گذاشتن تجارب و كمك به هموطنهاي خودشان تشكر ميكنم منهم به سهم خودم اگر مطلبى باشه حتما ميگم.
    من بالاخره بعد از تقريبا ٧ ماهclearenc شدم وويزا گرفتم.البته ويزاى همسرم ظرف ١٠روز امده بود كه اگه لازم باشه بازهم توضيح ميدم،
    يه سوالى كه دارم اين است من و همسرم با ويزاى توريستى حداكثر چند دلار ميتوانيم با خودمان ببريم،از دوستانى كه ويزاى توريست اين را تجربه كردن درخواست كمك دارم،روايتهاى مختلفى شنيدم دارم گيج ميشم.sos please

Junior Member

سلام دوستان
    من ساکن مونترال کانادا هستم. پدر و مادرم به تازگی ویزای توریستی به کانادا گرفتن و قرار هست که به کانادا بیان و ممکن است که تصمیم بگیرن از کانادا به آمریکا برن (توریستی با دعوتنامه).آیا کسی اطلاع داره که پروسه گرفتن ویزای آمریکا از کانادا چه مدت طول میکشه؟ یا اینکه پیشنهاد دارید قبل از اومدن به کانادا، از ایران (و از طریق ارمنستان) برای ویزای آمریکا اقدام کنند؟
    ممنون

Senior Member Shahab_H آواتار ها

هر جه قدر بخواین می تونین بیارین
    تا 10 هزار دلار به ازای هر خانواده میشه بدون پر کردن فرم آورد.
    من پدرو مادرم فکر می کردن به ازای هر نفر 10 هزاره و جمعا 20 هزار آورده بودن که تو فرودگاه گفته بودن حداکثر 10 تا بدون پر کردن فرم هر خانواده می تونن بیارن ولی بیشترش هم هیچ اشکالی نداره ولی تو فرم مقدار دقیقشو بنویسین ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_pm نمایش پست ها
    سلام
    اول از همه بخاطر به اشتراك گذاشتن تجارب و كمك به هموطنهاي خودشان تشكر ميكنم منهم به سهم خودم اگر مطلبى باشه حتما ميگم.
    من بالاخره بعد از تقريبا ٧ ماهclearenc شدم وويزا گرفتم.البته ويزاى همسرم ظرف ١٠روز امده بود كه اگه لازم باشه بازهم توضيح ميدم،
    يه سوالى كه دارم اين است من و همسرم با ويزاى توريستى حداكثر چند دلار ميتوانيم با خودمان ببريم،از دوستانى كه ويزاى توريست اين را تجربه كردن درخواست كمك دارم،روايتهاى مختلفى شنيدم دارم گيج ميشم.sos please

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_k نمایش پست ها
    با سلام
    خواهر من تقریبا 7 ماه پیش با ویزای توریستی رفته آمریکا، تقریبا 20 روزی هم هست که ویزای 6 ماهش تموم شده، ولی اونجا مونده، درخواست تمدید وبزاشم داده و حالا منتطر تمدید ویزای توریستیش هست
    سوالم اینه که آیا راه حلی هست که بشه خواهر من اونجا موندگار بشه ، حالا از هر راه حلی ( غیر از سیاسی و مذهبی و ازدواج )

آیا از طریق خواهر دیگرم و یا دامادمون که در امریکا زندگی می کنند میشه براش کاری کرد، ( خواهرم 5 سال پیش با یک ایرانی مقیم امریکا ازدواج کرده و الانم اونجا زندگی می کنه)
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    خیر. غیر از ازدواج هیچ راهی نداره. راه دانشجوی و ویزای کار و تخصص هم دوباره باید برگردند و بعد دوباره برن سفارت و تقاضا بدند. اگه خواهرتون مشکل سیاسی یا مذهبی و یا هر مشکلی که جزو پناهندگی ها محصسوب میشه، بودند، اصلا سفارت آمریکا همون موقع اول که ایشون برای مصاحبه رفته بودند ریجکتشون میکردند. یه قانونی هم تا چند سال پیش بود که تغییر مذهب میشه پناهندگی گرفت، اونو هم آمریکا خذفش کرد یا لااقل مستثتا ایرانی ها در نظر میگیردش. پناهنده ها هم دیگه جایی ندارند و همشونو دیپرت میکنند ( مگه اینکه خیلی خاص باشه طرف تا نگهش دارن)
    از بس ما ایرانی ها با هزار حقه و کلک رفتیم دیگه خارجی ها شصتشون خبر دار شده و همه حقه های ماها رو میدونند
    ویرایش توسط miladman : April 15th, 2013 در ساعت 01:18 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_rk نمایش پست ها
    به نظرتون دبی به افراد مجرد با کار دولتی بهتر ویزا میده یا آنکارا؟
    اگه منظورتون ویزای توریستی هستش به یه خانم مجرد مث شما اگه زیر 50 سال سن داشته باشید زیر 5% احتمال موفقیت خود رو بدونید.(نرید بهتره چون الکی یه مهر ریجکتی هم تو پاستون ثبت میکنید) البته اگه بتونید ویزای شینگن بگیرید و به سفارت آمریکا در یکی از کشور های شینگن اقدام کنید احتمال گرفتن ویزاتوم بالای 50% خواهد بود.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط star122 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ساکن مونترال کانادا هستم. پدر و مادرم به تازگی ویزای توریستی به کانادا گرفتن و قرار هست که به کانادا بیان و ممکن است که تصمیم بگیرن از کانادا به آمریکا برن (توریستی با دعوتنامه).آیا کسی اطلاع داره که پروسه گرفتن ویزای آمریکا از کانادا چه مدت طول میکشه؟ یا اینکه پیشنهاد دارید قبل از اومدن به کانادا، از ایران (و از طریق ارمنستان) برای ویزای آمریکا اقدام کنند؟
    ممنون
    هیچ فرقی نداره. در هر دو صورت ایرانی حساب میشند. روی کاغذ، اگه از کانادا اقدام کنند بالاتره. گذشته از این، باید دید برای چی و اینکه کسی رو اونجا دارند یا خیر و سایر شرایط رو هم در نظر گرفت.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_pm نمایش پست ها
    سلام
    دوستمون shahab_H جواب کامل رو دادند. شما اصلا 1 میلیون دلار با خودتون ببرید. نهایتش باید در اون فرم که موقع ورود به آمریکا میگیرید اظهارش کنید. منتها اصلا ببینید میتونید همون 10000 تاش رو از فرودگاه امام خارج کنید؟ شما از این طرف محدودیت دارید نه از آمریکا.

Junior Member

می رسی از جوابتون. اما من نپرسیده بودم ویزا میدن یا نه؟ پرسیده بودم کدوم گزینه بهتریه.
    جهت اطلاع شما باید بگم من چندین نفر مجرد را می شناسم( هم دختر و هم پسر) و همه زیر 40 سال بودن و ویزای توریستی گرفتن. هیچ کدومم ویزای شینگن نداشتن. من نمی دونم این عدد 5% را چه جوری در آورید اما بهتر است که بیخودی انرژی منفی ندید.

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladman نمایش پست ها
    اگه منظورتون ویزای توریستی هستش به یه خانم مجرد مث شما اگه زیر 50 سال سن داشته باشید زیر 5% احتمال موفقیت خود رو بدونید.(نرید بهتره چون الکی یه مهر ریجکتی هم تو پاستون ثبت میکنید) البته اگه بتونید ویزای شینگن بگیرید و به سفارت آمریکا در یکی از کشور های شینگن اقدام کنید احتمال گرفتن ویزاتوم بالای 50% خواهد بود.

Junior Member

مینا خانم شما اصلا نگران نباشین من هم شرایط شما رو داشتم فقط کار بدون ویزای شنگن و مجرد و در عرض 2 روز بهم ویزا دادن حتی به بررسی هم نرفت...حتما شما هم موفق میشین...من از باکو اقدام کردم و با اینکه به منم خیلی ها گفته بودن که با شرایط من ویزا نمی دن ولی دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladman نمایش پست ها
    مینا خانم شما اصلا نگران نباشین من هم شرایط شما رو داشتم فقط کار بدون ویزای شنگن و مجرد و در عرض 2 روز بهم ویزا دادن حتی به بررسی هم نرفت...حتما شما هم موفق میشین...من از باکو اقدام کردم و با اینکه به منم خیلی ها گفته بودن که با شرایط من ویزا نمی دن ولی دادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)