نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام من بالاخره با کلی بررسی تصمیم گرفتم برم فرانکورت.... و 18 مارچ وقت مصاحبه دارم...
    راجع به واریز وجه یکم به مشکل خوردم چون اون کسی که پول رو برام ریخت یه رقم توشماره حساب اشتباه کرد ودیروز برگشت خورد... راجع به دیر رسیدن نامه تائیدیه واریز وجه تجربه ای دارین؟ اگه توصیه ای هم دارین... خیلی خوشحال میشم...

سلام به دوستانمن چند تا سوال داشتم در رابطه با ویزای توریستی امریکامن مدرک کارشناسی ارشد مهندسی دارم و 3-4 سالی هستش که با یه دکتر که مدیر یه بخشی تو شرکت بزرگ نفتی امریکا هستش از طریق اینترنت با هم رابطه داریم. من بهمن ماه سال 90 فارغ التحصیل شدم و قرار شد مدرک زبان بگیرم و برای دکتری اپلای کنم (البته رفیق ما استاد نیست ولی گفت کمکت می کنم!). با توجه به کارم سال قبل اصلا وقت زبان خوندم نداشتم و امسالم فکر میکنم اگه ایران باشم نمیتونم زبان بخونم. حالا می خوام برم امریکا زبان بخونم 3-4 ماهه اونجا جواب کارما میده. ولی سفارت پذیرش زبان براش ویزا نمیده. من میخوام تابستون برم اونجا. حالا با توجه به شرایط من:1- اگه این دکتره دعوت نامه بده من چقدر شانس ویزای توریستی دارم؟2- اگه تو دعوت نامه بزنه هزینه اقامت را من میدم چقدر شانس را بالا میبره؟3- هزینه زندگی 3 ماه تو امریکا (به قول دانشجوها با نون و پنیر سر کنی) چقدره؟4- اگه تا اخر فروردین دعوت نامه اکی بشه به تابستون میرسم؟5- با توجه به اینکه با ویزای توریستی اجازه کار نداری، میشه برای کمک خرج از این کار در منزل ها اونجا انجام دادش؟# اینا مطمئنم که برای دوره های زبان کوتاه مدت میشه با ویزای توریستی ثبت نام کرد!

Junior Member

سلام دوستان
    من 18مارچ رفتم مصاحبه در فرانکفورت و قبول شدم ... البته الان منتظر کلیرنس هستم
    چون از این سایت خیلی کمک گرفته بودم میخواستم اگه میتونم به کسی کمک کنم... اینجا اعلام کنم
    من یک بار تو دبی رد شده بودم
    البته تو دبی به من توضیح ندادن چرا اما تو فرانکفورت راجع به توضیحی که اونجا نوشته بود ازم سوال کرد...( من برداشت این بود که در سالی که من از دبی اقدام کرده بودم حدود یک ماه سر اروپا بودم و با شغلی که داشتم(کارمند) به نظرش معقول نبود که دوباره یه سفر یک ماهه برم آمریکا)
    در هر صورت برخورد افیسر در فرانکفورت خیلی راحت تر و مهربان تر بود.
    اگه کسی سوال بیشتری داشت من در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)