صفحه 284 از 286 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام ممنون میشم به این سوال من جواب بدید
    من یک ویزای توریستی آمریکا دارم منتها شرایطی پیش اومده که الان فکر کنم تا پایان اعتبار ویزا نتونم برم. و بعد دوباره باید برای ویزا اقدام کنم. آیا این استقاده نکردن از ویزا رو درخواست های بعدی ام تاثیر منفی میذاره؟؟

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2500 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم به این سوال من جواب بدید
    من یک ویزای توریستی آمریکا دارم منتها شرایطی پیش اومده که الان فکر کنم تا پایان اعتبار ویزا نتونم برم. و بعد دوباره باید برای ویزا اقدام کنم. آیا این استقاده نکردن از ویزا رو درخواست های بعدی ام تاثیر منفی میذاره؟؟
    باید دوباره اپلای کنید و تاثیری نداره

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم سوالات منو جواب بدید
    میخواستم ببینم اینکه میگن اگر کسی که الان با ویزای توریستی داخل آمریکا هست و 6ماه میتونه بمونه وویزاش اعتبار داره اگر 6ماه دیگه هم ویزاشو تمدید کنه که قاعدتا میتونه و جز قوانین هست و این امکان وجود داره آیا اگر بازم بخواد بیاد ایران و اقدام کنه برای ویزای آمریکا براش بد میشه و پوین منفی محسوب میشه و میگن سری قبل چرا اینقدر زیاد موندی یا نه؟

دوم اینکه موندن ایشون تو آمریکا میتونه تاثیری در روند بررسی من که الان تو مرحله کلیرنس و اف بی آی چک هست و نزدیک به یکسال طول کشیده بزاره یا خیر؟
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط mogharrabi نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم سوالات منو جواب بدید
    میخواستم ببینم اینکه میگن اگر کسی که الان با ویزای توریستی داخل آمریکا هست و 6ماه میتونه بمونه وویزاش اعتبار داره اگر 6ماه دیگه هم ویزاشو تمدید کنه که قاعدتا میتونه و جز قوانین هست و این امکان وجود داره آیا اگر بازم بخواد بیاد ایران و اقدام کنه برای ویزای آمریکا براش بد میشه و پوین منفی محسوب میشه و میگن سری قبل چرا اینقدر زیاد موندی یا نه؟

دوم اینکه موندن ایشون تو آمریکا میتونه تاثیری در روند بررسی من که الان تو مرحله کلیرنس و اف بی آی چک هست و نزدیک به یکسال طول کشیده بزاره یا خیر؟
    با تشکر.
    من یک کیس مشابه می شناسم که ویزاش رو تمدید کرده بود. بار دوم که برای ویزای توریستی اقدام کرد در سفارت مشکلی نداشت و حتی بدون کلیرنس ویزا گرفت. فقط وقتی رسید به خاک آمریکا در فرودگاه سوال جوابش کردند که چرا دفعه قبل بیش از شش ماه مونده و اینکه آیا این بار هم همین قصد رو داره. اما در نهایت مشکلی پیش نیومد و دوباره برای شش ماه ویزا گرفت.

Junior Member

با سلام
    من میخوام هفته ی دیگه برم دبی وقت سفارت دارم ولی نمیدونم فرق محل مصاحبه با محل تحویل سند چه فرقی داره؟ من باید مدارک را با خودم داخل سفارت ببرم یا نه؟چون تو پروفایلم نوشته مثلا تا روز قبلش ساعت 6 بعد از ظهر وقت دارید تا جای تحویل سند رو تغییر بدین. و با خودتون کیف دستی به داخل سفارت نبرین. حالا سند یعنی چی؟ لازمه اصل مدارک ترجمه را با خودمون ببریم امارات یا نه؟ اگه کسی میدونه بهم کمک کنه چون یکم گیچ شدم. با تشکر از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام هفته ی دیگه برم دبی وقت سفارت دارم ولی نمیدونم فرق محل مصاحبه با محل تحویل سند چه فرقی داره؟ من باید مدارک را با خودم داخل سفارت ببرم یا نه؟چون تو پروفایلم نوشته مثلا تا روز قبلش ساعت 6 بعد از ظهر وقت دارید تا جای تحویل سند رو تغییر بدین. و با خودتون کیف دستی به داخل سفارت نبرین. حالا سند یعنی چی؟ لازمه اصل مدارک ترجمه را با خودمون ببریم امارات یا نه؟ اگه کسی میدونه بهم کمک کنه چون یکم گیچ شدم. با تشکر از پاسختون

شما باید همه مدارکتون رو با خودتون ببرین سفارت. تا جایی که من میدونم منظور از محل سند، محل پیک اپ پاسپورت هست نه مدارک مصاحبه.

Junior Member

دوستان میشه من رو راهنمایی کنید؟من خواهرم اسفند سال 95 رفتن امریکا و الان درخواست پناهندگی دادن .الان من اگر بخوام ویزا بگیرم بهم ویزا میدن یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    دوستان میشه من رو راهنمایی کنید؟من خواهرم اسفند سال 95 رفتن امریکا و الان درخواست پناهندگی دادن .الان من اگر بخوام ویزا بگیرم بهم ویزا میدن یا نه؟
    جوابش قطعی نیست! هم بودن کسانی که گفتن برادر یا خواهرشون به قصد تحصیل رفته و اونجا پناهنده شده، پس نتونستن ویزا بگیرن و هم کسانی بودن که علیرغم این موضوع بهشون ویزا دادن (مثلاً مادر رفتن دیدن فرزند). در کل شما اگر پذیرش تحصیلی ندارید، شانس گرفتن ویزای توریستی تون با توجه به تجربه سایر دوستان پایینه.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

حتی اگر با وکیل اقدام کنم؟

Junior Member

من یک ساله در اروپا هستم و از بانک های انیجا صورت حساب بالای میلیاردی دارم
    سریعترین روش برای ویزا امریکا چیه و چه مدارکی می خواد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)