صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: تجربه ی گرفتن ویزای آمریکا برای ایرانیان دو تابعیتی

Post تجربه ی گرفتن ویزای آمریکا برای ایرانیان دو تابعیتی

دوستان گرامی،

با توجه به اینکه بعد از دستور رئیس جمهور آمریکا، حتی با توجه به جلوگیری از اجرای این دستور توسط دادگاههای فدرال آمریکا، باز هم برای برخی از دوستان دو تابعیتی جهت دریافت ویزای آمریکا روی پاسپورت غیر ایرانیشون مشکلاتی بوجود آمده، می خواهم ازتون خواهش کنم که تجربیاتتون رو در این مورد اینجا با بقیه درمیون بگذارید.

ممنون.
    ویرایش توسط sahandfb : May 10th, 2017 در ساعت 05:25 PM دلیل: تغییر پست آیکن

پیش فرض پاسخ : تجربه ی گرفتن ویزای آمریکا برای ایرانیان دو تابع

یکی از دوستان من که پاسپورت آلمانی داره،به درخواست ویزاش روی پاسپورت آلمانیش بعد از گذشتن 4 ماه هنوز جوابی داده نشده. این دوست من البته دوران سربازیش رو توی سپاه بوده و ممکنه همین باعث شده باشه که ویزاش رو تا به حال نداده باشن.

Banned
    رشته و دانشگاه
    لیساناس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    یکی از دوستان من که پاسپورت آلمانی داره،به درخواست ویزاش روی پاسپورت آلمانیش بعد از گذشتن 4 ماه هنوز جوابی داده نشده. این دوست من البته دوران سربازیش رو توی سپاه بوده و ممکنه همین باعث شده باشه که ویزاش رو تا به حال نداده باشن.
    دقیقا همین دلیلش هست چون من شنیدم میگن توی سربازی توی سپاه که باشین یکسری فرم ها پر میکنید که مثل اینکه یکی از این فرم ها مربوط به استخدام توی سپاه و اینجور چیز ها هستش حتی بعضی وقتا افرادی هم که مشاغل دولتی دارن ، این اتفاق میوفته .
    فکر کنم همون FBI - Check باشه

یک نکته ای رو بگم برای دوستانی که میخوان ویزا بگیرن:

موقعی که میخواهید وقت مصاحبه بگیرید یک جایی ازتون میپرسه که آیای شما فارسی حرف میزنید؟ من برای مدتها میزدم بله و هیچ وقت خالی پیدا نمیکردم. تا اینکه دیگه خسته شدم و به سفارت ایمیل زدم و مشکل رو گفتم. اونها هم جواب دادن که اون سوال رو جواب منفی بدید، البته به شرطی که آلمانی یا انگلیسی بلد باشید. بعد از اینکه این کار رو کردم کلی وقت آزاد نشون داد و تونستم رزرو کنم.

پیش فرض پاسخ : تجربه ی گرفتن ویزای آمریکا برای ایرانیان دو تابعیتی

دوستان کسی با تابعیت دوم خودش بخصوص اروپایی جدیدا اپلای کرده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Grand_maester نمایش پست ها
    دوستان کسی با تابعیت دوم خودش بخصوص اروپایی جدیدا اپلای کرده ؟
    سلام،

یکی از دوستان من ۲ هفته پیش اپلای کرد و ویزا گرفت.

سلام،

درود بر شما و ممنون بابت خبر خوش تان.
    من چند مورد ریجکشن اروپایی البته در فیس بوک دیده ام و دلیلش هم نمی دانم. واقعا بسیار نگرانم. برای یک سفر پزشکی حتما باید به زودی آمریکا بروم البته من پاسپورت انگلیسی دارم و سربازی هم ایران نرفتم چون از بچگی مهاجرت کردم.

Junior Member

سلام،

سلام خسته نباشید عذر میخوام ممکنه یه کم از شرایط دوستتون بگید؟ خیلی اطلاعات کمه از وضعیت ایرانیای دو تابعیتی و من واقعا گیج شدم که آیا میشه با پاسپورت انگلیس برای ویزای امریکا اقدام کنم یا نه ممنون میشم بهم بگید از کجا باید شروع کنم یا جایی که اطلاعات بیشتری داره بهم معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط jalali1900 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید عذر میخوام ممکنه یه کم از شرایط دوستتون بگید؟ خیلی اطلاعات کمه از وضعیت ایرانیای دو تابعیتی و من واقعا گیج شدم که آیا میشه با پاسپورت انگلیس برای ویزای امریکا اقدام کنم یا نه ممنون میشم بهم بگید از کجا باید شروع کنم یا جایی که اطلاعات بیشتری داره بهم معرفی کنید
    سلام،
    دوست من با پاسپورت آلمانی اقدام کرد. شغل دائم داره و فامیلی هم در آمریکا نداره. ویزای مولتی ۱۰ ساله گرفت و الان نیویورک هست.
    خود من هم ۶ ماه پیش گرفتم. اول فرم ds-160 رو پر کردم، بعدش یک وقت مصاحبه گرفتم و رفتم برای مصاحبه. کل مصاحبه هم ۳۰ ثانیه بیشتر طول نکشید. ازم پرسید که چند وقت هست آلمان هستم؟ خدمت رفتم یا نه و اینکه شغلم چی هست.
    ویرایش توسط sahandfb : January 12th, 2018 در ساعت 02:18 PM

Junior Member

پس منم اول وقت سفارت بگیرم از این فرم شروع کنم؟ ممنون که وقت گذاشتید پاسخ دادید آیا تجربه ای از روند ویزا گرفتنتون دارید که برای من مفید باشه؟ از اینکه مثلن به چه چیزی اصلن اشاره نکنم یا چی رو حتما بگم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)