صفحه 285 از 286 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط Alexey14 نمایش پست ها
    من یک ساله در اروپا هستم و از بانک های انیجا صورت حساب بالای میلیاردی دارم
    سریعترین روش برای ویزا امریکا چیه و چه مدارکی می خواد؟
    الان برای هر کسی که پاسپورت ایرانی داره؛ تراول بن ( ممنوعیت ورود به آمریکا) وجود داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام . من دانشجوی فیزیک در کانادا هستم و پارسال اومدم اینجا جدیدا برای ویزای آمریکا برای شرکت در کنفرانس اقدام کردم ولی متاسفانه تو همون روز مصاحبه به دلیل دستور 9645 ترامپ رد شدم. مصاحبم هم شاید پنج دقیقه بیشتر طول نکشید . جدیدا سخت گیری بیشتر شده مخصوصا بعد آخرین دستور ترامپ که تو سپتامبر 2017 داد یعنی همون 9645. در صورتی که خیلی از دوستان من که کانادا درس میخونن تا همین چند ماه پیش یعنی قبل این فرمان تونستن برن

دوستان سلام، کسی می دونه که اگه کمتر از سه روز به تاریخ مصاحبه ویزا باقی مونده باشه، چه جوری میشه وقت مصاحبه ویزا رو تغییر داد؟ آیا حتی اگه بیشتر از سه روز وقت باقی مونده باشه گزینه ای برای تغییر وقت هست توی اکانتمون؟ اگه کلا همچین گزینه ای نیست باید چی کار کرد. ممنون میشم اگه زودتر به من جواب بدبد.

نقل قول نوشته اصلی توسط facontroleng نمایش پست ها
    دوستان سلام، کسی می دونه که اگه کمتر از سه روز به تاریخ مصاحبه ویزا باقی مونده باشه، چه جوری میشه وقت مصاحبه ویزا رو تغییر داد؟ آیا حتی اگه بیشتر از سه روز وقت باقی مونده باشه گزینه ای برای تغییر وقت هست توی اکانتمون؟ اگه کلا همچین گزینه ای نیست باید چی کار کرد. ممنون میشم اگه زودتر به من جواب بدبد.
    من یکبار مدارکم آماده نبود و نرفتم مصاحبه، بعدش توی سایت تغییرش دادم به زمان دیگه و توضیح هم دادم

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

سلام ، دوستان من یه سوالی داشتم ، من در حال حاضر دانشجوی ارشد تو کانادام ، میخوام توریستی برم اقدام کنم برای ویزای آمریکا و برم یکی از دوستانم رو ببینم ، آیا به سرعت ریجکت میشه در خواستم ؟
    یعنی حتی با اینکه دلیل محکم برای برگشت دارم به کانادا ؟ برای ادامه درسم ؟
    کلا یعنی الان زبق این قانون جدید دیگه ویزای توریستی برای کسایی که اقوام درجه یک ندارن اونجا ریجکت میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    سلام ، دوستان من یه سوالی داشتم ، من در حال حاضر دانشجوی ارشد تو کانادام ، میخوام توریستی برم اقدام کنم برای ویزای آمریکا و برم یکی از دوستانم رو ببینم ، آیا به سرعت ریجکت میشه در خواستم ؟
    کلا یعنی الان زبق این قانون جدید دیگه ویزای توریستی برای کسایی که اقوام درجه یک ندارن اونجا ریجکت میشه ؟
    به سرعت ریجکت نمیشه ولی ممکنه ازتون مدارک تکمیلی بخوان و سکوریتی چک بشید که البته هیچ زمان مشخصی نداره و مثلا ممکنه چند ماه طول بکشه تا جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    اگر شما PR کانادا باشید مشکلی برای ویزا وجود نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamangolbano نمایش پست ها
    اگر شما PR کانادا باشید مشکلی برای ویزا وجود نداره
    بنده با پی آر و بیشتر از ده تا سفر به آمریکا تو دو سال اخیر و در حالیکه همه کارمندهای کنسولگری و مصاحبه کننده ها من رو میشناسند هر دفعه که میرم همون سوالات تکراری روجواب میدم و مدارک تکراری رو ارایه میدم و هر دفعه سکوریتی چک میشم بعضی وقتها یک هفته ای جواب میاد گاهی پنجاه روز طول میکشه

منظور اینه که اگر PR باشید در جا به خاطر فرمان مهاجرتی که شامل ایرانی ها هست ریجکت نمی شید. درخواست ویزاتون دیر یا زود بررسی میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamangolbano نمایش پست ها
    منظور اینه که اگر PR باشید در جا به خاطر فرمان مهاجرتی که شامل ایرانی ها هست ریجکت نمی شید. درخواست ویزاتون دیر یا زود بررسی میشه.
    نه متاسفانه ، هنوز پی آر ندارم ، ترم دو ارشدم تازه ولی میخوام برم یکی از دوستان صمیمیم رو ببینم اونجا و واقعا نمیدونم احتمال ریجکت شدن چقدر بالاس ،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)