صفحه 286 از 286 نخستنخست ... 186236276277278279280281282283284285286
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,854 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کمک کنید.
    بچه ها برای تمدید ویزای توریستی باید چیکار کرد؟ و دلیلی که مورد پذیرش امریکا باشه چیه؟ چقدر زمان میبره در دوره ریاست جمهوری جدید و ایا با سیاست های جدید امریکا کار خوبیه؟

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کمک کنید.
    بچه ها برای تمدید ویزای توریستی باید چیکار کرد؟ و دلیلی که مورد پذیرش امریکا باشه چیه؟ چقدر زمان میبره در دوره ریاست جمهوری جدید و ایا با سیاست های جدید امریکا کار خوبیه؟

ApplyAbroad Hero

دوستان چطور میشه بدون بودن وقت آزاد در سفارت هزینه رو پرداخت کرد؟ا این رو از یکی از مؤسسات ارائه خدمات ویزا پیدا کردم: "
    • همچنین اگر وقت باز در سایت سفارت امریکا موجود نباشد ، امکان پرداخت 160 دلار نمی باشد ولی توسط XXXXX ، پرداخت هزینه MRV سفارت انجام می شود و سپس برای گرفتن وقت پر شده سفارت آمریکا اقدام می شود"

آیا این شیوه شانس پیدا کردن وقت باز رو بیشتر می کنه نسبت به اینکه صبر کنیم اول وقت آزاد رو در سایت ببینیم و بعد پول واریز کنیم؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

؟سلام بچه ها،

آیا این درسته که سفارت آمریکا در آنکارا بعد از دوران کرونا به ایرانی ها ویزای توریستی نمی دهد؟ یعنی ایرانی ها بایستی به کشورهای دیگه برای گرفتن ویزای توریستی برن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)