صفحه 10 از 286 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    مي خواستم بدونم مدارك براي ويزاي توريستي آيا بايد حتما تائيد وزارت خارجه داشته باشه؟ و اينكه تاريخ B.S مربوط به 1 ماه قبل مصاحبه باشه مشكلي نداره؟
    دوست عزیز شما مدارکی رو که ترجمه می کنید اگر به تایید وزارت خارجه هم برسه خوبه ولی لزومی نداره. برای BS هم مشکلی نیست
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

سلام من اين سؤال را جاي ديگه هم مطرح كردم اما جواب نگرفتم
    براي ويزاي توريستي آيا داشتن ترجمه شناسنامه يا اصل آن تو سفارت درآنكارا الزاميست؟ من شناسنامه ام را گم كردم ميتونم كارت ملي را ترجمه كنم يا مهم نيست؟

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه

تکراری نپرسید لطفا. نه نیازی نیست به شناسنامه. پاسپورت مهمه.
    حسین و امین عزیز لطفا به جای مناسب منتقل بشه.ممنون
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط sardarafra نمایش پست ها
    تکراری نپرسید لطفا. نه نیازی نیست به شناسنامه. پاسپورت مهمه.
    حسین و امین عزیز لطفا به جای مناسب منتقل بشه.ممنون
    اينو به اين خاطر پرسيدم كه تو Confirmation Email سفارت نوشته:
    · · Iran Vatandaslari "Shenas Nameh" olarak tanimlanan kimlik belgelerini sunmalidirlar.
    it means: Iranian citizens must provide identity documents as defined"Shenas Nameh".و من نگران شدم ...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

مي خواستم بدونم كه سند ملكي ترجمه شده كه قراره به آفيسر نشون بديم آيا الزاما بايد ارزش گذاري هم بشه توسط كارشناس رسمي دادگستري؟ ضمنا مي خوام بدونم آيا اين مدارك متفرقه (گواهي كار و سند و...) رو خود افيسر ازمون مي خواد يا خودمون بايد بهش بگيم؟چون در سايت آنكارا چيزي ننوشته؟

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مي خواستم بدونم كه سند ملكي ترجمه شده كه قراره به آفيسر نشون بديم آيا الزاما بايد ارزش گذاري هم بشه توسط كارشناس رسمي دادگستري؟ ضمنا مي خوام بدونم آيا اين مدارك متفرقه (گواهي كار و سند و...) رو خود افيسر ازمون مي خواد يا خودمون بايد بهش بگيم؟چون در سايت آنكارا چيزي ننوشته؟
    نه نیازی به ارزش گذاری نیست. به علاوه اینکه جزو مدارک ضروری نیست. افیسر اگر بهش بدید می بینه اما چیزی هم نمی فهمه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

یه سوال دارم بجز فرم ds160 , و اون 130 دلار که باید در آنکارا واریز بشه و مدارک شخصی ، چیز دیگری نیاز نیست ؟ و اینکه اصل شناسنامه و کارت ملی رو هم باید ببریم؟

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یه سوال دارم بجز فرم ds160 , و اون 130 دلار که باید در آنکارا واریز بشه و مدارک شخصی ، چیز دیگری نیاز نیست ؟ و اینکه اصل شناسنامه و کارت ملی رو هم باید ببریم؟
    والا ما که شناسنامه نبردیم. چون پاسپورت معتبره. بقیه رو نمی شناسند. و اینکه یه نگاه بندازید به بخش مدارک ویزا.

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

فرم ds160و فیش بانکی و پاسپورت و مدارک شخصی ترجمه شده و دعوتنامه و گواهی تمکن کافیست. اما من خودم اصل شناسنامه و کارت ملی همراهم بود که نیازی به آن نبود... گرچه در نهایت تنها مدرکی که از ما خواستند فرم ds، فیش بانکی و پاسپورتمون بود.فقط همین!
    1. شروع پروسه دمشق :29 اکتبر 2006

2. code:0213 ,
    Sydny CIO: 31 march 2010, FN1: 2 jun 2010, Documents in Damascus: 31 aug 2010, FN2: 4 oct 2010, Transfer to warsaw: 3 feb 2012, In process: 22 march 2012

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    فرم ds160و فیش بانکی و پاسپورت و مدارک شخصی ترجمه شده و دعوتنامه و گواهی تمکن کافیست. اما من خودم اصل شناسنامه و کارت ملی همراهم بود که نیازی به آن نبود... گرچه در نهایت تنها مدرکی که از ما خواستند فرم ds، فیش بانکی و پاسپورتمون بود.فقط همین!
    مرسی golrokh جان. خودم باید به اینها اضافه کنم که مبلغ فیش بانکی 140 دلار هست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)