صفحه 101 از 286 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran63 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه سوال دارم که ممکنه تکراری باشه اما نظرتونو میخوام .
    واسه جشن فارغ التحصیلیم نامزدم (عقد نیستم) می خواد که بیاد امریکا، تو حسابش زیاد پول نداره چون یه مغازه ی موبایل فروشی داره و همش در حاله خرید گوشیه. یه شغل دیگه هم داره که می تونه نامه بگیره که یه ماه بهش مرخص میدن و برگرده دوباره می تونه کار کنه.
    بنظرتون شانسش چقدره؟
    چه مدارک دیگه ای باید بده که افسر قانع بشه؟
    من فارغ التحصیلیم توی May هست .
    بهترین کار این هست که برای همسرتون یک کنفرانس رجیستر بکنید مطابق با رشته تحصیلیشون و ایشون به هوای شرکت در کنفرانس بیان آمریکا نه اینکه میخوان نامزدشون رو ببینند و تو جشنش شرکت کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط arian222 نمایش پست ها
    سلام
    ایمیل کلیر برای من اومد ولی برای همسرم نه ، ما می خواهیم با هم سفر کنیم. به نظر شما با سفارت تماس بگیرم؟
    ممنون می شم راهنمایی کنین
    طبق تجربه شخصی من ، هم شما هم خانوم کلیرشدین. به سفارت بگین که هر۲ پاس رو بفرستیم؟ و تا گفتتد اوکی بفرستین.
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

سلام
    ایمیل کلیر برای من اومد ولی برای همسرم نه ، ما می خواهیم با هم سفر کنیم. به نظر شما با سفارت تماس بگیرم؟
    مبارکه پس پروسه کلیرنس شما حدود ۹ ماه طول کشیده و در مورد سوالتون من با نظر خانم دیبا موافقم و هر دو پاسپورت رو برای ویزا بفرستید به امپوست

Junior Member

امروز به سفارت ايميل زدم و گفت كه case همسرم(شوهر) هنوز در دست بررسي هست. تاكيد كرده بودم كه مي خواهيم با هم بريم ولي فقط نوشته بود در دست بررسي
    به نظر شما چه كار كنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

سلام
    سلام
    ما هم وضعمون مثل شما بود. من و پسرم بعد از يك ماه و 14 روز كلير شديم ولي همسرم نه. به سفارت اي ميل زديم كه ما ميخواهيم با هم سفر كنيم، گفتند كه صبر كنيد پروسه ايشان در حال اجراست. بعد از دو ماه و نيم (يعني يك ماه بعد از ما) همسرم هم كلير شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sif نمایش پست ها
    سلام
    ما هم وضعمون مثل شما بود. من و پسرم بعد از يك ماه و 14 روز كلير شديم ولي همسرم نه. به سفارت اي ميل زديم كه ما ميخواهيم با هم سفر كنيم، گفتند كه صبر كنيد پروسه ايشان در حال اجراست. بعد از دو ماه و نيم (يعني يك ماه بعد از ما) همسرم هم كلير شد.
    ممنون از پاسخ شما
    شما ويزا را گرفتيد يا صبر كرديد با هم بگيريد.
    من به سفارت ايميل زدم كه مي خواهيم با هم بريم ولي هيچ پاسخي ندادند و فقط گفت كه اين شماره در دست بررسي است. با توجه به اينكه بيشتر از ٩ ماه است از اقدام ما مي گذرد.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

ممنون از پاسخ شما
    شما ويزا را گرفتيد يا صبر كرديد با هم بگيريد.
    من به سفارت ايميل زدم كه مي خواهيم با هم بريم ولي هيچ پاسخي ندادند و فقط گفت كه اين شماره در دست بررسي است. با توجه به اينكه بيشتر از ٩ ماه است از اقدام ما مي گذرد.
    به شما دوتا کیس نامبر جدا دادند یا اینکه فقط رقم آخر کیس نامبر فرق میکنه و عدد یک و دو هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    به شما دوتا کیس نامبر جدا دادند یا اینکه فقط رقم آخر کیس نامبر فرق میکنه و عدد یک و دو هست؟
    کیس نامبر همسرم(شوهر) ۱ و مال من ۲ هست که کلیر شده ام.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

کیس نامبر همسرم(شوهر) ۱ و مال من ۲ هست که کلیر شده ام.
    تو سایت دبی چی؟ هیچ فرقی نکرده؟
    شما پس در واقع یک کیس نامبر دارین و معمولا در اینجور مواقع هر دو با هم کلیر می شوند . به مکاتبات دبی هم نمیشه زیاد اعتماد کرد مثل ایمیل قبلی خودتون که پس ار آپدیت در سایت واشنگتن به شما گفتن که هنوز در دست بررسی هستید ولی دو روز بعد دوباره ایمیل کلیر گرفتید . من حدسم اینه که هر دو کلیر شده اید و اگه واسه پیکاپ تشریف می برید هر دو پاسپورت رو به امپوست بدهید.

Junior Member

سلام دوستان
    من در تاریخ 24-01-2014 در سایت واشنگتن update شدم ولی در سای دبی تا 5 روز بعد هم هیچ تغییر دیده نشد و روز ششم به دبی نامه نوشتم وخیلی سریع جواب دادند که ویزای شما رسیده است و در 90 روز اینده پاس رو بفرستید من در نامه قید کرده بودم که ما سه نفر خانواده هستیم و دو کیس نامبر داریم . فردا ان روز دوباره یک نامه امد که من و دخترم ( 19 ساله ) پاس ها را بفرستیم و ویزای ما دو نفر رسیده در ضمن نوشته بود که یلو پیج را جهت گرفتن ویزا بفرستید. من در نامه دوم قید کردم که ما یک یلوپیج داریم واگر من ان را بفرستم تکلیف همسرم چه می شود ولی تا کنون هیچ جوابی نگرفته ام .تقاضا دارم اگر کسی با چنین حالتی مواجه شده است مرا راهنمایی کند بسیار ممنون خواهم شد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)