صفحه 119 از 286 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member ebijazab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط wrld نمایش پست ها
    دوستان پروسه ی ما هم کامپلیت شد سیس هم واسمون اپدیت شده امیدوارم همه دوستان زودتر کلیر شن
    مبارکه. مصاحبه کی بودید و چقدر طول کشید؟

لیست منتظرهای کیلرنس های بالای یکسال
    ..............................................

Arian222 1 May دوبی .......... باهمسر اقدام کردند روزمصاحبه کارت سربازی رو دیده و پرسیده چه کار می کردی جواب دادن بخش آموزش تا الان اپدیت نداشتن.
    Majidelegance 1 May دوبی .......... باهمسر اقدام کردند،خانم بدون کلیرنس جواب مثبت گرفتن و منتظرکلیرنس همسر هستند.
    sahar9219 May دوبی .......... اطلاعات خاصی از کیس ایشون نیست

Majid25 11 Feb دوبی .......... اولین بار هست که کلیرنس خوردن بعد از 4 دفعه ویزا گرفتن توریستی
    Milad 2001 13 Feb دوبی .......... همراه پدر با هم مصاحبه رفتند و در يك باجه همزمان مصاحبه شدند کیس خودشون طولانی شد سربازی معاف کاردولتی هم نداشتند متاسفانه بعد سپتامبر خبرندادند نتیجه چی شد

gigapars 13 March دوبی .......... اخیرا اطلاعات تکمیلی خواستن ایشون همراه خانوادشون ۴ نفری اقدام کردند

Amir_606 17 April مادرید .......... اطلاعات کافی موجود نیست
    Gorakk 17 April از دوبی .......... همراهِ همسرشون تقاضا دادن با اینکه قبلا۲ بار از دوبی و عشق آباد خیلی زود کلییر شدن امسال بسیار طولانی‌ شده سفر جهت دیدار فرزند.
    Amirez3 30 April دوبی .......... برای نمایشگاهِ هنری و روز مصاحبه آفیسر هیچ مدرکی نخواست اما بر این نکته که سربازی س نبوده باشم خیلی‌ تاکید داشت!

ممنون اگر برای تکمیل لیست کمک کنید

Junior Member

سلام
    از ما اطلاعات تکمیلی نخواستند ما از پیش خود پاسپورتها را برای سفارت ارسال کردیم و بعد از ده روز پاسپورتها را بدون ویزا به ما برگرداندند!! و هنوز در سایت میزند در حال بررسی و ایمیل هم که می زنم همین جواب را می دهند که در حال بررسی است. واقعا که همه ما را سر کار گذاشته اند با این تاخیر طولانی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirez3 نمایش پست ها
    لیست منتظرهای کیلرنس های بالای یکسال
    ..............................................

Arian222 1 May دوبی .......... باهمسر اقدام کردند روزمصاحبه کارت سربازی رو دیده و پرسیده چه کار می کردی جواب دادن بخش آموزش تا الان اپدیت نداشتن.
    Majidelegance 1 May دوبی .......... باهمسر اقدام کردند،خانم بدون کلیرنس جواب مثبت گرفتن و منتظرکلیرنس همسر هستند.
    sahar9219 May دوبی .......... اطلاعات خاصی از کیس ایشون نیست

Majid25 11 Feb دوبی .......... اولین بار هست که کلیرنس خوردن بعد از 4 دفعه ویزا گرفتن توریستی
    Milad 2001 13 Feb دوبی .......... همراه پدر با هم مصاحبه رفتند و در يك باجه همزمان مصاحبه شدند کیس خودشون طولانی شد سربازی معاف کاردولتی هم نداشتند متاسفانه بعد سپتامبر خبرندادند نتیجه چی شد

gigapars 13 March دوبی .......... اخیرا اطلاعات تکمیلی خواستن ایشون همراه خانوادشون ۴ نفری اقدام کردند

Amir_606 17 April مادرید .......... اطلاعات کافی موجود نیست
    Gorakk 17 April از دوبی .......... همراهِ همسرشون تقاضا دادن با اینکه قبلا۲ بار از دوبی و عشق آباد خیلی زود کلییر شدن امسال بسیار طولانی‌ شده سفر جهت دیدار فرزند.
    Amirez3 30 April دوبی .......... برای نمایشگاهِ هنری و روز مصاحبه آفیسر هیچ مدرکی نخواست اما بر این نکته که سربازی س نبوده باشم خیلی‌ تاکید داشت!

ممنون اگر برای تکمیل لیست کمک کنید

Junior Member

والا ما اکتبر بودیم دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط wrld نمایش پست ها
    والا ما اکتبر بودیم دوست عزیز
    تبریک
    شما رکورد زدین در توریستی ها. میشه بیشتر توضیح بدین در مورد پرونده؟

Junior Member

من مراحل ریختن پول را طی کردم،الان میزنه آنکارا جا نداره و کنسولگری رو عوض کنید،حالا دوباره ds160 رو پر کردم،چطوری باید کنسولگری رو تغییر بدم؟
    خواهش میکنم هر کی میدونه کمک کنه
    مرسی

Junior Member

ممنون من و همسرم بودیم سربازی معاف بودم شینگن نداشتم البته فرزندم ایران میمونه شغلم من و خانمم آزاد هست بدون سابقه کار دولتی
    امیدوارم مفید باشه

سلام دوستان
    برادر و خواهر من امریکا زندگی می کنن. برادرم اونجا استاد دانشگاهه و خواهرم دانشجو. خواهرم به زودی می خواد ازدواج کنه و من و مادرم می خوایم برای ازدواج اون و همین طور دیدن برادرم بریم امریکا.
    به نظرتون با این اوصاف از برادرم دعوتنامه بگیریم بهتره یا از خواهرم؟
    البته خودم شنیدم که آفیسرها معمولا کاری به دعوتنامه ندارن. درسته؟
    دعوتنامه حتمآ باید پست بشه یا اینکه یکی برام بیاره؟ هیچ جوری نمیشه از طریق ایمیل یا اینترنت کاری انجام داد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام
    لینک سایت سفارت دبی برای ریختن پول برای گرفتن وقت رو کسی میدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rang نمایش پست ها
    سلام
    لینک سایت سفارت دبی برای ریختن پول برای گرفتن وقت رو کسی میدونه؟
    والا تا جایی که من میدونم باید این باشه:
    https://usvisa-info.com/en-ae/selfse...ountry_welcome
    ولی بازم اگه دوستان واردتر نظر بدن بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)