صفحه 125 از 286 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط jijaret نمایش پست ها
    آقا وحید سلام
    من فوریه وقت سفارت از مادرید داشتم.
    وقتی رفتم مدارکو تحویل بدم ( قبل از اینکه آفیسر باهام مصاحبه کنه ولی توی همون روز که مصاحبه شدم) ازم پرسیدن که کی می خوای سفر کنی و من گفتم ژوئن و روی پرینت DS-160 من نوشت.
    الآن حدود 2 ماهه که توی پروسه ی Administrative Processing هستم.
    آیا این مساله توی رد یا قبول کردن ویزا تاثیر داره به نظر شما ؟
    یا اینکه در واقع من مرحله ی اول رو رد کردم و فقط می خوان پیشینه ی منو چک کن فارغ از هر چیز دیگه ؟؟
    ممنون میشم جواب بدید
    شما الان در مرحله سیکیوریتی چک هستین و به تاریخ سفر شما هم ربطی نداره ممکنه تا یک سال هم طول بکشه . جای نگرانی نداره

Junior Member ebijazab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jijaret نمایش پست ها
    آقا وحید سلام
    من فوریه وقت سفارت از مادرید داشتم.
    وقتی رفتم مدارکو تحویل بدم ( قبل از اینکه آفیسر باهام مصاحبه کنه ولی توی همون روز که مصاحبه شدم) ازم پرسیدن که کی می خوای سفر کنی و من گفتم ژوئن و روی پرینت DS-160 من نوشت.
    الآن حدود 2 ماهه که توی پروسه ی Administrative Processing هستم.
    آیا این مساله توی رد یا قبول کردن ویزا تاثیر داره به نظر شما ؟
    یا اینکه در واقع من مرحله ی اول رو رد کردم و فقط می خوان پیشینه ی منو چک کن فارغ از هر چیز دیگه ؟؟
    ممنون میشم جواب بدید
    نگران نباشید. برای منم اتریش بود بعد از ۶ ماه ایمیل پایانی اومد.

دوستان
    آیا داشتن ویزای انگلیس و شنگن که مربوط به 7 یا 8 سال پیش هست میتونه به گرفتن ویزای توریستی کمک کنه؟
    من تا جایی که یادم میاد وقتی فرم 160 رو پر میکردیم سفر به خارج در 5 سال گذشته بود. درسته؟
    هدف ویزای توریستی هم ملاقات فرزند هست.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

Case Creation Date: 16-Jun-2013
    Status Updated Date: 16-Jun-2013

ده ماه انتظار ، دیگه خسته شدم

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_123 نمایش پست ها
    دوستان
    آیا داشتن ویزای انگلیس و شنگن که مربوط به 7 یا 8 سال پیش هست میتونه به گرفتن ویزای توریستی کمک کنه؟
    من تا جایی که یادم میاد وقتی فرم 160 رو پر میکردیم سفر به خارج در 5 سال گذشته بود. درسته؟
    هدف ویزای توریستی هم ملاقات فرزند هست.
    خیر ، ولی واسه ویزای دیدار از فرزندان مشکلی نیست و این روزها ویزای توریستی واسه پدر و مادرها خوب صادر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها

Case Creation Date: 29-May-2013

Status Updated Date: 29-May-2013
    تاریخ مصاحبه مادرم هست که تا ۱۲ روز دیگه ۱۱ ماه تمام می شه و ۱۱ ماهه که من هر روز صبحم رو با چک کردن است استتوسش شروع می کنم. آیا ممکنه که بیشتر از یکسال طول بکشه؟

وحید عزیز
    ایشالا که هرچه سریع تر برای شما هم مث دوست عزیزمون
    ebijazab میآد. نه فقط به خاطر خودتون بلکه به خاطر این نیت خیری که دارین و بچه های فورم رو راهنمایی می کنین!!

Junior Member ebijazab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegneg نمایش پست ها
    Case Creation Date: 29-May-2013

Status Updated Date: 29-May-2013
    تاریخ مصاحبه مادرم هست که تا ۱۲ روز دیگه ۱۱ ماه تمام می شه و ۱۱ ماهه که من هر روز صبحم رو با چک کردن است استتوسش شروع می کنم. آیا ممکنه که بیشتر از یکسال طول بکشه؟
    ایشاله هر چه زودتر میاد هم برای مادر شما و هم برای وحید عزیز....
    میدونم خیلی سخته و از انتظار هیچ چیزی بدتر نیست ولی به امید خدا جوابتون تو همین روزها میاد و خبر خوشش رو ما هم میشنویم و با شما شاد میشیم.
    نگران نباشید.

Junior Member

من پدر مادرم تقریبا یک سال و یک ماه پیش رفتن واسه مصاحبه دبی و هنوز هر دوشون تو کلیرنس موندن سال پیش عید می خواستن بیان اما عید امسالم گذشت! به نظرتون چه کار باید بکنن؟ برن دوباره سفارت یا منتظر وایسن؟ یا مثلا ایندفعه فقط مادرم تنها برن؟
    ضمنا یک بارم وضعیت هر دو اپدیت شده تو سایت واشنگتن در دو زمان متفاوت مثلا این یکیشه:
    Case Creation Date: 24-Feb-2013
    Status Updated Date: 20-Mar-2014

اما بازم adminstrative processing مونده، خوب وضعیت ما چیه الان؟(((((
    عزیزم باید بهتون تبریک بگم پدر و مادرتون کلیر شدن به تاریخ ۲۰ مارس یعنی دیروز و تو سایت دبی هم همین یکی دو روز تغیر رو خواهید دید و ایمیل رو هم خواهید گرفت
    شیرینی ما یادتون نره
    الان حدودا یک ما از آخرین آپدیت هر دو می گذره و هیچ اتفاقی نیفتاده!!! نه ساین واشنگتن تغییر کرده نه دوبی!!!

من چند روز پیش به دبی ایمل زدم و امروز بهم جواب دادن که ویزای پدرتون آمادس اما مادرتون کیسش هنوز در حال مطالعه است! (بر عکس کاراشون!) واسه همین پدرتون هم باید منتظر باشن وقتی مال مادرتون آماده شد با هم بفرستن هر دو رو! (من دو تا کیس نامبر پشت سر هم داشتن مادر پدرم)

الان یعنی چی این؟ باید چه کار کنم؟!

Banned

من می دانم این حرفی که می زنم احتمالا به مزاق خیلی از شماها خوش نمی آید ولی می گویم.

من تا حالا سه بار از دوبی ویزای برای شرکت در کنفرانس و ارایه مقاله گرفتم و هر سه بار هم زیر یک ماه کلیر شدم که آخرین آن سال قبل اکتبر بود. نکته این است که اغلب افراد کار زیاد خاصی در آمریکا ندارند و فقط خوششان می آید یک سفری آمریکا بروند و تازه بعد ان تازه سر حال می آیند که بازهم بروند. مثلا خاله ایشان در آمریکاست و مریض هم هستند و سرما خوردگی جزیی دارند و به همین خاطر نمی توانند بیایند ایران! و کل فامیل مجبور هستند! برای احوال پرسی بروند خانه خاله جان. حالا کاش یک بار بروند. هر سال یک دفعه می روند که مطمین شوند حالشان خوب است . یا طرف یک نمایشگاه دست دهم محلات در مورد سنگ های قیمتی در لاس وگاس یاز شده است با هزار دلیل و مدرک می خواهد ثابت کند که برای شغل ایشان رفتن یه این نمایشگاه مطلقا ضروری است توقع دارند که دو روزه کلیر شود تا این نمایشگاه مهم از دست نرود. به نظر من کار افیسرهای سفارت درست است و تشخیص می دهند که چه کسی واقعا برای کار و یا دیدار واقعی می روند و چه کسی نه و طبق آن ویزاها را کلیر می کنند در واقع اگر کار کسی واقعا جدی باشد مگر در شرایط خاص بعید است که کلیر زیاد طول بکشد حالا هر کنسولگری و یا سفارتی که باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)