صفحه 127 از 286 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran_em نمایش پست ها
    سلام،
    من برای مادرم در سایت usvisa حساب باز کردم تا وقت بگیرم و یک هزینه MRV هم پرداخت کردم، ظاهرا میشه که قبل گرفتن وقت ، پدرم رو هم اضافه کنم و یک ds160 جدا هم برای پدر پر کردم. اما سایت اجازه نمیده که فامیل پدرم رو متفاوت با فامیل مادرم وارد کنم. یعنی در قسمت افزودن خانواده همه اطلاعات رو وارد می کنم اما خطا میگیره و خودش فامیل رو تغییر میده به فامیل مادرم. من گزینه ای هم نمی بینم واسه پرداخت هزینه دوباره برای پدرم یا گرفتن شماره رسید. شما می تونین منو راهنمایی کنین؟
    والا من همچین موردی رو ندیدم ولی بهترین گزینه اینه که یک وقت جداگانه در همون روز بگیرید ولی موقع ورود به سفارت به مامورین متذکر بشوند که با هم هستند تا یک شماره به آنها بدهند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    خداوند به كارمندان سفارت دبي شفاي عاجل عنايت كنه به نظر من مادر شما اصلا كليرنس نخورده و دليل اينكه هنوز adprocessing نشون ميده اينه كه ويزا هنوز صادر نشده ، طبق تجربه شخصي ما ، همين جمله اي كه به مادر شما كفتن روز مصاحبه به من هم كفتن و زماني كه بعد از ٦ ماه جواب كليرنس همسرم اومد ايشون در سايت واشنكتن update شد و شماره آش رو سايت سفارت قبرس اومد اما كيس نامبر من روي همون روز مصاحبه موند اما وقتي ايميل زديم سفارت جواب دادن كه هر ٢ passport رو بي اريد و من تا زمان صدور ويزا روي در حال بررسي مونده بودم. من فكر ميكنم مادر شما هم اصلا واسه كليرنس نرفته كه حالا بخواد جوابش بياد و كليرنس همسرم يعني هر ٢ ويزا اماده هست.
    بچه ها من دفعه پیش ایمیل نزدم، از همون قسمتی که تو سایت گذاشتن سابمیت کردم سوالم رو، به نظرتون اگه ایمیل بزنم ممکنه جواب درست حسابی تری دریافت کنم؟
    من خودمم ته دلم فکر می کنم اینا در مورد ویزای مامانم دارن اشتباه می کنن. یا مال بابام هنوز صادر نشده و مال مامانم درست شده و اینا اشتباه گفتن یا کلا هر دو درست شده و اینا اشتباه جواب دادن

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط memol66 نمایش پست ها
    بچه ها من دفعه پیش ایمیل نزدم، از همون قسمتی که تو سایت گذاشتن سابمیت کردم سوالم رو، به نظرتون اگه ایمیل بزنم ممکنه جواب درست حسابی تری دریافت کنم؟
    من خودمم ته دلم فکر می کنم اینا در مورد ویزای مامانم دارن اشتباه می کنن. یا مال بابام هنوز صادر نشده و مال مامانم درست شده و اینا اشتباه گفتن یا کلا هر دو درست شده و اینا اشتباه جواب دادن
    دیگه به ایمیلها جواب نمی دن و در جواب ایمیلها می گن که سوالتون رو در وبسایت سابمیت کنین

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه مدارک لازم برای سفارت چی هست؟( من دانشجو هستم مادر و پدرم بازنشسته)

با درود. ببخشید که سوال میپرسم شما و همسرتون چند سال دارید؟من و همسرم هم میخوایم برای ویزای توریستی اقدام کنیم من 30 سال دارم و خانومم 26 سال. خواستم ببینم چقد احتمال داره که بتونیم جواب بگیریم؟

درود بر دوستان مخصوصا آقا وحید که خیلی جدی جواب همه رو میده.خدا قوت!
    سوالی داشتم: من 30 ساله و همسرم 26ساله میخوایم درخواست ویزای توریستی بدیم. چندین تا از پسرعمه و دخترعمه هام هم اونجان.یکیشون که شرایط مالی نسبتا خوبی هم داره کفته که برام دعوتنامه میفرسته.من ایران خونه هم دارم و میتونم سندش رو ترجمه شده ببرم. گرش حسابم رو هم میتونم به 20000$ برسونم. بنظرتون چقد احتمال داره که کارم انجام بشه؟ کدوم سفارت بهتر توریستی میده؟
    بسیار سپاسگزارم in advance

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdyaflaky نمایش پست ها
    درود بر دوستان مخصوصا آقا وحید که خیلی جدی جواب همه رو میده.خدا قوت!
    سوالی داشتم: من 30 ساله و همسرم 26ساله میخوایم درخواست ویزای توریستی بدیم. چندین تا از پسرعمه و دخترعمه هام هم اونجان.یکیشون که شرایط مالی نسبتا خوبی هم داره کفته که برام دعوتنامه میفرسته.من ایران خونه هم دارم و میتونم سندش رو ترجمه شده ببرم. گرش حسابم رو هم میتونم به 20000$ برسونم. بنظرتون چقد احتمال داره که کارم انجام بشه؟ کدوم سفارت بهتر توریستی میده؟
    بسیار سپاسگزارم in advance
    ویزای توریستی نیاز به دعوتنامه نداره ، گرفتن ویزا بشرایط کاری و وابستگی شما به ایران مربوط میشه . یعنی اینکه آفیسر مطمن بشه شما اینجا اینقدر گرفتار هستید که قصد موندن در آمریکا رو ندارید . دبی و آنکارا هر دوتا مثل هم هستند .

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    کسی در این سایت میتونه در مورد دعوتنامه و تاثیر اون در ویزا اطلاعات واقعی بده؟ میدونم که برای ویزای توریستی نیاز به دعوتنامه نیست ولی دچار سردرگمی شدم. عده ای از افراد و سایت ها داشتن دعوتنامه رو دلیل بر داشتن آشنا در آمریکا و در نتیجه رد ویزا اعلام کرده اند و عده ای از افراد و سایت ها هم دعوتنامه رو دلیل بر "علت سفر" میدونن (به علت فلان سمینار یا فلان نمایشگاه و ...) و در نتیجه افزایش شانس گرفتن ویزا. کسی در این انجمن هست که تجربه شخصی داشته باشه یا کسی هست بتونه در این مورد راهنمایی کنه؟
    من هم با دعوتنامه ویزا گرفتم هم بدون دعوتنامه . یک بار حتی دعوتنامه هم داشتم که آفیسر نگاه نکرد حالا تصمیمش با خودتون

Junior Member

سلام این سوال رو پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد ،میشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه؟

"کسی میدونه مدارک لازم برای سفارت چی هست؟( من دانشجو هستم مادر و پدرم بازنشسته)"

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط rang نمایش پست ها
    سلام این سوال رو پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد ،میشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه؟

"کسی میدونه مدارک لازم برای سفارت چی هست؟( من دانشجو هستم مادر و پدرم بازنشسته)"
    برای چی سفارت ؟؟؟
    ویزای توریستی ؟؟؟ دانشجویی؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)