صفحه 130 از 286 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام دوستان
    قبلا هم یه بار پیغام گذاشتم اما جوابی نگرفتم!
    بالآخره بعد از سوال و جواب های متعدد (به خصوص از وحید عزیز و یکی دیگه از دوستان) به این نتیجه رسیدم که بگم اقوام دعوت نامه بفرستن. اما اون ها تجربه این کار رو ندارن و نمی دونن اصلا چه جوریه.
    خیلی امرجنسی حداقل به اطلاعات سرانگشتی زیر احتیاج دارم:

* یه فرم خاص داره یا یه نامه بنویسن و گواهی امضا کنن و کافیه....؟ مهر جای خاصی رو لازم داره؟
    ** باید به کجا مراجعه کنن؟ اداره هوملند سکیوریتی یا شهرداری محل یا ...؟
    *** توش باید چه اطلاعاتی باشه؟ (مدت سفر، زمان سفر، سقف تضمین مالی، .... یا هر اطلاعات دیگه)

و کلا هر چیزی که بتونه ما رو از این بی اطلاعی در بیاره

متشکر از جواب خیلی خیلی سریعتون!!!

براي ويزاي توريستي دعوت نامه لازم نيست خيلي وقتها اصلا نگاه هم نميكنه مگر اينكه دعوت كننده اسپانسر شما باشه ونياز به مدارك مالي و اقامتي ايشون باشه من براي امريكا نديدم هيچ ادارهاي مثل اروپا فرم بده يا مهر وامضا كنه

Junior Member

سلام
    کسی میدونه برای حساب بانکی حدودا چقدر خوبه؟ چون یک سری میگن اگر خیلی هم زیاد باشه فکر میکنن می مونین

نقل قول نوشته اصلی توسط rang نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه برای حساب بانکی حدودا چقدر خوبه؟ چون یک سری میگن اگر خیلی هم زیاد باشه فکر میکنن می مونین
    به نظر من همون حدود 10000$ خوبه حتي واسه يك خانواده ٢ نفره منظور از خيلي زياد هم اينه كه شايد موجودي يا turn over بالآي ٥٠٠ مليون تومان نشون بدين همون معني قصد موندن رو نشون ميده ، كلا هم ببينيد اين حساب بانكي ٢جنبه داره: يكي اينكه نشون بدين خرج سفر امريكا رو دارين كه موجودي حساب هم باشه كافيه يكي هم اينكه نشون بدين تو ايران شغل يا منبع درامدي دارين كه بخاطرش نمونين امريكا و بعد سفر مياين ايران كه واسه اين معمولا turn over حساب رو نشون ميدن واسه ٣يا ٦ ماه.
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2001 نمایش پست ها
    براي ويزاي توريستي دعوت نامه لازم نيست خيلي وقتها اصلا نگاه هم نميكنه مگر اينكه دعوت كننده اسپانسر شما باشه ونياز به مدارك مالي و اقامتي ايشون باشه من براي امريكا نديدم هيچ ادارهاي مثل اروپا فرم بده يا مهر وامضا كنه
    پس دوستان چی میگن که لازمه و بهتره که باشه؟!!!
    ظاهرا همچین چیزی هست. حالا این که تشریفات اداری متفاوتی داشته باشه اون دیگه یه بحث دیگه است.
    اما در مورد اسپانسر بودن، مگه اصل قضیه این نیست؟!!
    لطف می کنین بگین که چه مدارکی لازمه که بگم بفرستن؟

متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    به نظر من همون حدود 10000$ خوبه حتي واسه يك خانواده ٢ نفره منظور از خيلي زياد هم اينه كه شايد موجودي يا turn over بالآي ٥٠٠ مليون تومان نشون بدين همون معني قصد موندن رو نشون ميده ، كلا هم ببينيد اين حساب بانكي ٢جنبه داره: يكي اينكه نشون بدين خرج سفر امريكا رو دارين كه موجودي حساب هم باشه كافيه يكي هم اينكه نشون بدين تو ايران شغل يا منبع درامدي دارين كه بخاطرش نمونين امريكا و بعد سفر مياين ايران كه واسه اين معمولا turn over حساب رو نشون ميدن واسه ٣يا ٦ ماه.
    دوست عزیز
    من مقیم اروپا هستم و قصد دارم از این جا اقدام کنم.
    تا الآن تصور می کردم که باید همون موجودی حساب رو ببرم. اما ترن اوور مالی دیگه نمی دونم چه صیغه ایه
    این جا برای کاهای اقامتی یا تبدیل ویزا و .... همیشه این بوده که یه پرینت آخرین وضعیت حساب رو می گیرن و می برن که اصلا توش صحبتی از گردش مالی یا چیز دیگه ای نیست.
    راهنمایی می کنین که آیا حتما باید برم دنبالش پرینت گردش مالی هم بگیرم یا نه؟

متشکر

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    دوست عزیز
    تا الآن تصور می کردم که باید همون موجودی حساب رو ببرم. اما ترن اوور مالی دیگه نمی دونم چه صیغه ایه
    این جا برای کاهای اقامتی یا تبدیل ویزا و .... همیشه این بوده که یه پرینت آخرین وضعیت حساب رو می گیرن و می برن که اصلا توش صحبتی از گردش مالی یا چیز دیگه ای نیست.

متشکر
    خیلی از سفارت ها فقط مانده حساب واسشون مهمه ولی دبی واسش گردش هم مهمه ، فکر نکنم در آلمان شمامشکلی داشته باشین . نگران این قضیه نباش

دوست عزیز

متشکر
    دوست عزيز ويزاي توريستي يعني إثبات اينكه شما از وضعيت خودتون در جايي كه هستيد و داريد واسه ويزا امريكا اقدام ميكنيد راضي هستيد و اينكه دليلي هست كه بخاطرش شما امريكا نمونين و دوباره به همون كشور بركرديد، حالا راههاي إثبات اين موضوع متفاوت هست واسه نشون دادن خرج سفر فقط موجودي حساب كافيه اون بحثي كه من داشتم مربوط به وضعيت شغلي و درامدي يك فرد هست كه مثلا شركت داره و ميخواد با كردش مالي نشون بده كه بخاطر كارش توي اون شركت حتمااز امريكا مياد . حالا ممكنه يك نفر اصلا دانشجو باشه اون بايد مدارك تحصيلي آش رو ارايه كنه به عنوان سند اينكه دليلي داره واسه بازكشت .
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

پس دوستان چی میگن که لازمه و بهتره که باشه؟!!!
    ظاهرا همچین چیزی هست. حالا این که تشریفات اداری متفاوتی داشته باشه اون دیگه یه بحث دیگه است.
    اما در مورد اسپانسر بودن، مگه اصل قضیه این نیست؟!!
    لطف می کنین بگین که چه مدارکی لازمه که بگم بفرستن؟

متشکر
    ما كه رفتيم حتي نپرسيد دعوت نامه داريد يا نه با اينكه گفتيم به ديدن اقوام ميرويم اما خرج سفر با خودمان بود از ما استيتمنت بانك خواست اگر دعوت كننده شما متقبل هزينه سفر شما ميشود بايد مدارك مالي واقامتي ايشون را ارايه كنيد ونامه اي كه اظهار كنند از شما دعوت ميكنند وهزينه هاي شما را تقبل ميكنند كه ميتونن ايميل كنند شما پرينت بگيريد

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2001 نمایش پست ها
    ما كه رفتيم حتي نپرسيد دعوت نامه داريد يا نه با اينكه گفتيم به ديدن اقوام ميرويم اما خرج سفر با خودمان بود از ما استيتمنت بانك خواست اگر دعوت كننده شما متقبل هزينه سفر شما ميشود بايد مدارك مالي واقامتي ايشون را ارايه كنيد ونامه اي كه اظهار كنند از شما دعوت ميكنند وهزينه هاي شما را تقبل ميكنند كه ميتونن ايميل كنند شما پرينت بگيريد
    متشکر از جوابتون
    این نامه ای که می گین یه فرم مشخصی داره یا نه یه متنیه که هرشخص دعوت کننده برای خودش یه جوری می نویسه؟
    چون که می خوام دو قبضه کنم: یعنی هم پرینت ببرم و هم دعوت نامه با ضمانت تامین مالی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)