صفحه 136 از 286 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

ببخشيد كه سوالم رو اينجا مطرح مي كنم، آيا عكسي كه براي درخواست ويزاي توريستي لازم است همان مشخصات عكس لاتاري ست يا فرق ميكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Azarsharif نمایش پست ها
    ببخشيد كه سوالم رو اينجا مطرح مي كنم، آيا عكسي كه براي درخواست ويزاي توريستي لازم است همان مشخصات عكس لاتاري ست يا فرق ميكنه؟
    مهم نیست. منم همین کارو کردم و طوری نشد!

کسی میدونه کیلرنس 22 ماهه یعنی چی؟
    یه کیس نامبر رو شانسی دیدم توی وبسایت واشنگتن که از ماه سپتامبر 2012 تا الان منتظره بدون آپدیت؟
    یعنی توریستیه؟ دانشجوییه؟ آخه چرا اینقدر طول کشیده؟
    خدا به خیر بگذرونه

ما ديروز ايميل سفارت را گرفتيم تاريخ مصاحبه ١٣فوريه در سفارت دبي
    اگه اژانس خوب برا پيكاب ويزا ميشناسيد معرفي كنيد

سلام من مشكلي دارم ممنون ميشم نظر بديد
    من از آلمان براي ويزاي آمريكا اقدام كردم و الان تو مرحله كليرنس هست و به تازگي از من كارت پايان خدمت خواستند. از طرفي امروز ويزاي من براي انگليس ، توريستي، رد شده. تو اين مدت هم نن از همسرم جدا شدم. ممكنه به خاطر تغيير وضعيت تأهل و ريجكتي انگليس مشكلي براي كليرن و ويزام پيش بياد... مرسي از وقتتون

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsayousefpou نمایش پست ها
    سلام من مشكلي دارم ممنون ميشم نظر بديد
    من از آلمان براي ويزاي آمريكا اقدام كردم و الان تو مرحله كليرنس هست و به تازگي از من كارت پايان خدمت خواستند. از طرفي امروز ويزاي من براي انگليس ، توريستي، رد شده. تو اين مدت هم نن از همسرم جدا شدم. ممكنه به خاطر تغيير وضعيت تأهل و ريجكتي انگليس مشكلي براي كليرن و ويزام پيش بياد... مرسي از وقتتون
    کی مصاحبه داشتین؟؟؟
    به خاطر تغییر وضعیت تاهل که نه ولی واسه رد شدن ویزای انگلیس ممکنه ، دلیل رد شدن ویزای انگلیس ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    کی مصاحبه داشتین؟؟؟
    به خاطر تغییر وضعیت تاهل که نه ولی واسه رد شدن ویزای انگلیس ممکنه ، دلیل رد شدن ویزای انگلیس ؟؟؟
    ١٢اكتبر ٢٠١٣. ٧ مي ايميل زدم براي پيگيري و اونا مدارك كارت معافيت خواستن. هومن موقع هم تو سايت آپديت شدم. دليل ريجكتم اين بود كه قانع نشدن كه درآمدم كافيه و منبعش قانع كننده نبوده و اينكه مي خواستم برادرم رو ببينم و آدرسي ازش ننوشته بودم

دوستان با تجربه
    یه سوال دارم. من پارسال از آنکارا برای ویزای توریستی ریجکت شدم. دلیل خاصی بهم نگفت جز اینکه گفت شما نتونستی ثابت کنی که برمیگردی!
    البته حدس خودم اینه که شاید به دلیل کارم ریجکت شدم ( نفت و گاز ). چون بعد از اینکه خودم رزوممو به آفیسر دادم انگار تصمیمش عوض شد.
    حالا امسال هم دوباره وقت دارم بدون هیچ تغییری در وضعیتم نسبت به سال قبل.
    به نظرتون در مورد پارسال چیزی میپرسه و من چی بگم بهتره.

دوستان اين يعني ويزا آماده است؟ سايت هنوز administrative process نشون ميده

This is in reference to your application for a nonimmigrant visa application which is currently pending here in Frankfurt. We are now at the final stages of reviewing your visa application. At this point, we require your passport to complete the processing.

We must receive the passport within three months of your travel plans. Please also ensure that your passport has enough empty visa pages before sending it in.

If you have not left a pre-addressed DHL Express Brief envelope with the U.S. Consulate on your visa interview appointment date, please sent a pre-addressed DHL Express Brief envelope with a proper address within Germany along with your passsport. Please send the required passport and if needed the envelope to the following address below:

U.S. Consulate General
    Nonimmigrant Visa Unit
    Giessener Str. 30
    60435 Frankfurt am Main / Germany

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsayousefpou نمایش پست ها
    دوستان اين يعني ويزا آماده است؟ سايت هنوز administrative process نشون ميده

This is in reference to your application for a nonimmigrant visa application which is currently pending here in Frankfurt. We are now at the final stages of reviewing your visa application. At this point, we require your passport to complete the processing.

We must receive the passport within three months of your travel plans. Please also ensure that your passport has enough empty visa pages before sending it in.

If you have not left a pre-addressed DHL Express Brief envelope with the U.S. Consulate on your visa interview appointment date, please sent a pre-addressed DHL Express Brief envelope with a proper address within Germany along with your passsport. Please send the required passport and if needed the envelope to the following address below:

U.S. Consulate General
    Nonimmigrant Visa Unit
    Giessener Str. 30
    60435 Frankfurt am Main / Germany
    آره دیگه
    مبارکه ، تا ویزا ایشو نشه سایت تغییر نمی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)