صفحه 139 از 286 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام به دوستان...

اگر با ویزای توریستی به آمریکا سفر کنیم، و در اونجا فرزند ما بدنیا بیایید، آیا این بچه پاسپورت آمریکایی می گیرد یا خیر؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط SepandarA نمایش پست ها
    سلام به دوستان...

اگر با ویزای توریستی به آمریکا سفر کنیم، و در اونجا فرزند ما بدنیا بیایید، آیا این بچه پاسپورت آمریکایی می گیرد یا خیر؟
    بله

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanctuary نمایش پست ها
    سلام
    پدر و مادر من دو سال پیش لاتاری برنده شدن و مصاحبه هم رفتن ابوظبی و تو مصاحبه هم پذیرفته شدن اما کلیرنسشون اونقدر طول کشید که پرونده لاتاری اون سال بسته شد و ویزا بهشون ندادن!
    حالا:
    1- تو DS-160 باید بگیم که قبلا تشکیل پرونده مهاجرتی دادن؟
    2- اصلا شانسی وجود داره برای توریستی؟
    3- دبی بهتره یا ارمنستان؟
    ممنون
    آره باید بگن چون بکگراند اونها ثبت شده
    بله ، مشکلی برای ویزای توریستی نیست
    زیاد تفاوتی ندارند ولی ارمنستان کلرنسش زودتر انجام میگیره

سلام!
    من در انگلیس دانشجو هستم و برای کنفرانس میخوام چند روزی برم آمریکا!
    به نطرتون اینکه از سفارت آمریکا در لندن اپلای کنم بهتره با برم مثلا ترکیه که ایرانی ها رو بیشتر دیدند؟ اصلا فرقی میکنه؟
    از این جهت میپرسم که نمیدونم از لندن چجوری باید ثابت کنم که برمیگردم!
    مرسی!

نقل قول نوشته اصلی توسط SepandarA نمایش پست ها
    .... قربون دهنت رفیق.....ممنون از لطف شما....
    ظاهرا قوانین تغییر کرده و باید مادر یه مدت معینی از زمان بارداری در اونجا باشه. ( البته فکر میکنم. بیشتر پرس و جو کنید)

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    ظاهرا قوانین تغییر کرده و باید مادر یه مدت معینی از زمان بارداری در اونجا باشه. ( البته فکر میکنم. بیشتر پرس و جو کنید)
    هیچ تغییری نکرده ، بهتره با اطلاع کامل دوستان رو راهنمایی کنید

دوستان من واقعا مرددم، میشه یه راهنمایی بکنید؟ من در انگلیس دانشجو هستم و میخوام برای ویزای کنفرانس اقدام کنم، اما شنیدم از لندن احتمالا رد میکنند سر 214 و اینا؛ موندم همینجا اقدام کنم یا یه سر برم آنکارا (که اونم هزینه داره یک کم!)؟ از طرف دیگه رشتم هم الکترونیک قدرت هست و قبلا هم لاتاری ثبت نام کردم!! ممنون میشم اگه تجربه دارید کمک کنید!

سلام دوستان

1- من مقیم آلمان هستم (دانشجویی) و نزدیک یه ساله که از همین جا (کنسولگری هامبورگ) گذرنامه جدیدم رو گرفتم که البته توی توضیحات همون صفحه دو هم اومده که از هامبورگ صادر شده.
    اما دیدم تو بخش اطلاعات گذرنامه برای فرم DS-160، تاکید خیلی سفت وسخت کرده بودن دوستان که حتی اگه از خارج هم گرفتیم بنویسیم تهران!!!
    راستش به نظرم یه کم غیر منطقی رسید؛ فردا روزی که آفیسر ببینه که از هامبورگ هست خب شک نمی کنه که چرا از تهران زدم؟!
    به هر حال، آدرس محل صدور گذرنامه رو آدرس کنسولگری تو هامبورگ بدم یا اداره گذرنامه تو تهران؟

2- تو بخش آدرس ها، دو آدرس می خواد: یکی آدرس اصلی و دیگری آدرس برای ارسال پست. برای ایمیل هم دوتا جا گذاشته. دادن دو آدرس متفاوت برای "آدرس اصلی" و "آدرس پست" (و همین طور برای ایمیل) یه کم قضیه رو بودار نمی کنه؟
    اگه فکر می کنین که حتی خیلی کم باعث شک یا طولانی شدن بشه، خب هر دو رو یکی بدم.

مث همیشه خیلی متشکر
    مخصوصا از وحید عزیز
    ویرایش توسط esmaili : May 29th, 2014 در ساعت 01:36 PM

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    سلام دوستان

1- من مقیم آلمان هستم (دانشجویی) و نزدیک یه ساله که از همین جا (کنسولگری هامبورگ) گذرنامه جدیدم رو گرفتم که البته توی توضیحات همون صفحه دو هم اومده که از هامبورگ صادر شده.
    اما دیدم تو بخش اطلاعات گذرنامه برای فرم DS-160، تاکید خیلی سفت وسخت کرده بودن دوستان که حتی اگه از خارج هم گرفتیم بنویسیم تهران!!!
    راستش به نظرم یه کم غیر منطقی رسید؛ فردا روزی که آفیسر ببینه که از هامبورگ هست خب شک نمی کنه که چرا از تهران زدم؟!
    به هر حال، آدرس محل صدور گذرنامه رو آدرس کنسولگری تو هامبورگ بدم یا اداره گذرنامه تو تهران؟

2- تو بخش آدرس ها، دو آدرس می خواد: یکی آدرس اصلی و دیگری آدرس برای ارسال پست. برای ایمیل هم دوتا جا گذاشته. دادن دو آدرس متفاوت برای "آدرس اصلی" و "آدرس پست" (و همین طور برای ایمیل) یه کم قضیه رو بودار نمی کنه؟
    اگه فکر می کنین که حتی خیلی کم باعث شک یا طولانی شدن بشه، خب هر دو رو یکی بدم.

مث همیشه خیلی متشکر
    مخصوصا از وحید عزیز
    کی گفته که نباید هامبورگ رو اعلام کنی و از دروغ بنویسی تهران ؟ فقط واقعیت
    آدرسها هم اگه یکی هست یکی بنویس ولی اگه واسه آدرس پستی صندوق پستی داری اون رو بنویس
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    کی گفته که نباید هامبورگ رو اعلام کنی و از دروغ بنویسی تهران ؟ فقط واقعیت
    آدرسها هم اگه یکی هست یکی بنویس ولی اگه واسه آدرس پستی صندوق پستی داری اون رو بنویس
    موفق باشی
    متشکر وحید عزیز

1- اما توی بخش توضیحات نحوه پر کردن فرم که هایزنبرگ عزیز قدم به قدم همه رو توضیح داده، نمی گه دروغ بگین بلکه تاکید می کنه که حتی اگه از خارج گرفتین باید بزنین اداره گذرنامه تو تهران؛ چون در اصل همه از اون جا صادر میشه!!!
    این هم لینکش:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...rt-Information

2- آدرس رسمی که خودم رو رجیستر کردم و روی کارت اقامتم هست یه جایی هست که دیگه اون جا نیستم. الان تو خوابگاه دانشجویی پیش بچه ها هستم.
    به نظر میاد آدرس اصلی رو که باید همون اولی بدم. اما نمی دونم برای آدرس ارسال پست هم اولی رو بدم یا جایی که الان هستم و برای خودم یه صندوق پست دارم که اسمم روش خورده.
    گفتم اگه این دوگانگی باعث شک یا طولانی شدن پروسه بشه (حتی احتمال خیلی کم)، ریسک نکنم و هر دو رو یه نشونی بدم (البته چون دیگه اون جا نیستم یه کم دردسر داره و ممکنه از زیر دست سرایدار اونجا در بره و برگشت بخوره که نمی دونم مشکل ایجاد می کنه یا نه) یا این که بعدا تو مصاحبه یا موقع فرستادن گذرنامه می تونم آدرس رو به دومی تغییر بدم)

خیلی متشکر
    ویرایش توسط esmaili : May 29th, 2014 در ساعت 03:28 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)