صفحه 14 از 286 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

دوستان من 23 سالم هست و متهل هستم و 1 سال هست که ازدواج کردم ، در شرکت پدرم کار ميکنم و فيش حقوقی هم دارم و 1 خانه اجاره اي و 1 سند وکالتی زمين که وکالتش به اسم من هست دارم . حساب بانکی به مبلغ 100 مليون دارم . و کسی رو در امريکا ندارم به جز يه دوست . ميخواستم ببينم برای 1 ماه درخواست ويزا توريستی بکنم ، البته تنها و همسرم در ايران ميمونن. بهم ويزا ميدن ؟ از دبی يا انکارا اقدام کنم بهتر هستش يا ازاروپا مثلاً آلمان اقدام کنم ؟

سلام دوستان ویزای من تا 24 ژانویه اعتبار داره . کنفرانس من 16 فوریه است . آیا منعی داره که من 3 هفته زودتر وارد بشم ؟

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

نگران چيزي نباش.. هروقت دوست داشتي برو واز فرصت هم استفاده کن....
    نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    سلام دوستان ویزای من تا 24 ژانویه اعتبار داره . کنفرانس من 16 فوریه است . آیا منعی داره که من 3 هفته زودتر وارد بشم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتري مهندسی مکانیک- هوافضا

من ایران دانشجوی دکتری هوافضام توی ایران... شاغل هم هستم ... حالا توی فرم 160 کدومشو بزنم؟ چون فقط شغل یا دانشگاه جاری رو داره و نمی شه به دوتاش اشاره کرد.
    پینوشت : من یه دعوتنامه از کنفرانس تو آمریکا دارم با یک دعوتنامه کامل از داییم که سیتیزن آمریکاست.
    ای خدای بزرگ! به من کمک کن تا قبل از اینکه درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفشهای او راه بروم!

دوستان من گردش حساب ندارم و نميتونم بگيرم . چيکار کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    کسی نيست اينجا ؟ چقدر محصل داريم ما ماشالا D:
    بدون گردش حساب نمی تونید اقدام کنید. خیلی اهمیت داره. ممکنه ازتون هیچ مدرکی نخوان ولی حساب بانکی و گردش حساب خیلی براشون مهمه.

Junior Member

سلام دوستان

پدر مادر من از داداشم که توی آمریکاست دعوت نامه دارند. ولی هنوز اصلش به دستشون نرسیده!! به نظرتون مشکلی ایجاد میشه اگه کپی ببرن؟

رشته و دانشگاه

خلاصه من نفهميدم شما 100 ميليون حساب بانکي داري يا نه؟ گردش حساب مهم نيست. مهم موجودي حسابه. شما از بانکي که حساب داري بگو موجودي لاتين بهت بده. واسه گردش هم اگه دوست داري گردش داشته باشه. 50 ميليون صبح از حسابت وردار عصر بريز دوباره. 2 بار اينکارو بکني ميشه 200 ميليون گردش ماي (اميدوارم قانون اشاعه تقلب به اين پست نخوره)

دوستان من گردش حساب ندارم و نميتونم بگيرم . چيکار کنم ؟
    دوستان من 23 سالم هست و متهل هستم و 1 سال هست که ازدواج کردم ، در شرکت پدرم کار ميکنم و فيش حقوقی هم دارم و 1 خانه اجاره اي و 1 سند وکالتی زمين که وکالتش به اسم من هست دارم . حساب بانکی به مبلغ 100 مليون دارم . و کسی رو در امريکا ندارم به جز يه دوست . ميخواستم ببينم برای 1 ماه درخواست ويزا توريستی بکنم ، البته تنها و همسرم در ايران ميمونن. بهم ويزا ميدن ؟ از دبی يا انکارا اقدام کنم بهتر هستش يا ازاروپا مثلاً آلمان اقدام کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dream_liner نمایش پست ها
    خلاصه من نفهميدم شما 100 ميليون حساب بانکي داري يا نه؟ گردش حساب مهم نيست. مهم موجودي حسابه. شما از بانکي که حساب داري بگو موجودي لاتين بهت بده. واسه گردش هم اگه دوست داري گردش داشته باشه. 50 ميليون صبح از حسابت وردار عصر بريز دوباره. 2 بار اينکارو بکني ميشه 200 ميليون گردش ماي (اميدوارم قانون اشاعه تقلب به اين پست نخوره)
    من عرض کردم برای ويزا توريستی ميخوام اقدام کنم و فکر ميکنم ويزا توريستی گردش حساب هم بخواد، بد اگه من امروز 50 تومان بردارم فردا بريزم اين که ميشه گردش 2 روزه نه 3 ماه قبل

رشته و دانشگاه

خب شما لازم نيست از بانک ريز تغييرات رو بگيري به اونا بگو TURN OVER بدن. يعني تو يک جمله بگن در طي 3 ماه از فلان روز تا فلان روز ايشون اينقدر جابجايي (گردش مالي داشتن) تو يک صفحه. نيازي به اين نيست که شما تک تک جابجايي ها رو ببري. بانک هاي خصوصي اين کارو انجام ميدن البته بهتره که تاريخ افتتاح حسابت واسه اين يکي دو روز نباشه (يعني همون حسابي رو که داري ازش استفاده کن) يکي دو هفته پول رو جابجا کن و 2 يا 3 روز مونده به سفرت (بسته به نوع بانک که بهت لاتين ميده يا فارسي چون اگه فارسي بده ترجمه هم بايد بري.) ازشون گردش مالي و موجودي بگير. ايني که دوستان ميبرن صورتحساب محسوب ميشه ولي چيزي که اونا ميخوان گردش ماليه پس لازم نيست ريز جابجايي رو ببري.
    من عرض کردم برای ويزا توريستی ميخوام اقدام کنم و فکر ميکنم ويزا توريستی گردش حساب هم بخواد، بد اگه من امروز 50 تومان بردارم فردا بريزم اين که ميشه گردش 2 روزه نه 3 ماه قبل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)