صفحه 142 از 286 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152192242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    کانفرم نامبر رو که فکر کنم دارم. مگه همونی نیست که اول پر کردن فرم میده و با AA شروع میشه؟
    الآن پول رو ریختم. Receipt Number کدومه که برای وقت گرفتن می خواد؟ اگه همون شماره Reference که برای واریز کردن پول داده بود باشه، نمی دونم چرا اون رو قبول نمی کنه با این که همین یه ساعت پیش 120 یورو (معادل 160 دلار) واریز کردم.
    نکنه یه اشتباهی مرتکب شدم و پول به باد رفته باشه؟
    همون شمارست دیگه ، به فرمت ورود دقت کنید یا با سفارت تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    همون شمارست دیگه ، به فرمت ورود دقت کنید یا با سفارت تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید
    فکر کنم چون که به صورت واریز ریختم به حساب، هنوز وصول نشده باشه
    اما چک می کنم با سفارت.
    اما یه سوال که قبلا هم پرسیده بودم اما لابلای سوال های دیگه گم شد:
    فرم رو تا مرحله امضا پر کردم و جلو رفتم. می خواستم بپرسم اگه امضا هم بکنم باز هم میشه تغییر داد یا زمانی که آخرین لحظه که آدم می خواد بره به مصاحبه وقتشه که امضا کنه و پرینت بگیره؟
    نکنه چون هنوز امضا نکردمش داره به وقت گرفتن گیر میده؟

متشکر وحید عزیز

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    فکر کنم چون که به صورت واریز ریختم به حساب، هنوز وصول نشده باشه
    اما چک می کنم با سفارت.
    اما یه سوال که قبلا هم پرسیده بودم اما لابلای سوال های دیگه گم شد:
    فرم رو تا مرحله امضا پر کردم و جلو رفتم. می خواستم بپرسم اگه امضا هم بکنم باز هم میشه تغییر داد یا زمانی که آخرین لحظه که آدم می خواد بره به مصاحبه وقتشه که امضا کنه و پرینت بگیره؟
    نکنه چون هنوز امضا نکردمش داره به وقت گرفتن گیر میده؟

متشکر وحید عزیز
    عزیزم امضا کنی کانفریم میشه و می تونی وقت بگیری و دیگه هم نمی تونی تغییر بدی . مگه واقعیت ها رو ننوشتی که ممکنه تغیرات بدی
    اینجوری فکر نکنم موفق بشی
    سوال داشتین تو پیام خصوصی بپرسین اینجا فقط شده چت من با شما

دوستان با تجربه تر
    کسی میدونه مدارک ترجمه شده حتما باید تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه رو هم بگیره یا نه؟!
    آخه دارالترجمه میگفت حتما اینکارو بکن!!!

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط adaada نمایش پست ها
    دوستان با تجربه تر
    کسی میدونه مدارک ترجمه شده حتما باید تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه رو هم بگیره یا نه؟!
    آخه دارالترجمه میگفت حتما اینکارو بکن!!!
    لزومی نداره و فقط مهر مترجم کافی هست ولی همه با مهر دادگستری ارایه می دهند و اصلا به تایید وزارت امور خارجه نیازی نداره

Junior Member

کسی که میخواد ویزیتوری بره فقط بچه هاشو ببینه بای برای وقت سفارت و یا تو فرمDS چی رو بزنه Visitor Visa for Business or Pleasure (B1/B2) یا Visitor Visa for Pleasure or Medical Treatment (B2) اخه برای دومی تو مرحله بعد میگه که مدارک پزشکی میخواد برای همین من اولی رو زدم

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    عزیزم امضا کنی کانفریم میشه و می تونی وقت بگیری و دیگه هم نمی تونی تغییر بدی . مگه واقعیت ها رو ننوشتی که ممکنه تغیرات بدی
    اینجوری فکر نکنم موفق بشی
    سوال داشتین تو پیام خصوصی بپرسین اینجا فقط شده چت من با شما
    تونستم وقت بگیرم؛ با این که هنوز فرم رو امضا نکردم!
    درمورد تغییرات تو فرم هم بحث، سر ننوشتن واقعیت ها نیست بلکه اطلاعات فامیلمون تو اون جا هنوز به دستم نرسیده (شرکتش و تلفن و آدرسش) و اون قسمت رو جامپ کردم. علاوه بر این، می خواستم اطلاعات تحصیلی رو تکمیل تر کنم و اگه تا قبل مصاحبه، جزییات برنامه سفر مشخص شد، تو اون قسمت اضافه کنم. وگر نه تو ذهنم هست که جز راست نباید گفت!
    در مورد سوالات هم چشم؛ خصوصی پیغام میدم. اما قبول کنین این دیگه تقصیر من نیست که فقط شما به اندازه کافی تجربه و اطلاعات دارین که بتونین به سوالای فورم جواب بدین و اگه چیزی رو بدونین خیلی راحت با بقیه شیر می کنین، نه دوستان دیگه !

باز هم بابت همه راهنماییهاتون متشکر!

دوستان،
    سلام
    من یه سوال اورژانسی دارم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    خانواده ی من (سه نفر) برای ویزای توریستی مصاحبه کردن. دو نفرشون ویزا گرفتن، یک نفرشون کلیرنس خورده.
    بهشون گفتن که دو تا راه دارین یا ویزای دو نفرتون رو بدیم، یا صبر کنید ویزای هر سه تون باهم آماده بشه و بعد بیاید سه تا رو باهم پیکاپ کنید.
    به نظرتون کدوم بهتره؟

میدونم که تا سه ماه وقت دارن که برن و ویزاشون رو پیکاپ کنن.
    آیا اگه توی این سه ماهی که فرصت دارن ویزاشون رو پیکاپ کنن، ویزاشون رو بزنن توی پاسشون، از اون روز سه ماه دیگه فرصت دارن که وارد امریکا بشن؟
    آیا از تاریخ ورود سه ماه فرصت دارن که داخل آمریکا باشن یا اکسپایر دیت داره ویزاشون؟

به نظرتون با شرایط (خانوم، شغل دولتی، رشته غیر حساس پزشکی)کلیرنس چقدر طول میکشه؟(آنکارا)

کسی که میخواد ویزیتوری بره فقط بچه هاشو ببینه بای برای وقت سفارت و یا تو فرمDS چی رو بزنهVisitor Visa for Business or Pleasure (B1/B2)یاVisitor Visa for Pleasure or Medical Treatment (B2) اخه برای دومی تو مرحله بعد میگه که مدارک پزشکی میخواد برای همین من اولی رو زدم.
    ویزای B2 رو انتخاب کنید دوست عزیز.
    (توی فروم خوندم که مشکلی هم پیش نمیاد اگه B1/B2 رو هم انتخاب کنید؛ ولی در نهایت بهشون ویزای B2 میدن)
    ویرایش توسط solaleh : June 12th, 2014 در ساعت 08:08 PM دلیل: جا به جایی با پست اصلی

دوستان ممكنه بعد از پاس ريكوست دوباره پروسه ادمينستريشن باشه. من پاسم رو فرستادم سفارت آلمان اما هنوز ادمين چك هست و فقط يه بار ديگه آپديت شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)