صفحه 149 از 286 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط lemony نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم من رو راهنمایی کنید
    من برنده ی لاتاری 2014 هستم و به تازگی ویزامو گرفتم ولی هنوز وارد آمریکا نشدم.مادرم می خوان برای اطمینان از وضعیت جا و مکان من از طریق ویزای توریستی من رو توی اولین سفرم همراهی کنن.پس فردا در سفارت دبی وقت مصاحبه دارن.آژانسی که از طریقش برای گرفتن وقت سفارت اقدام کردیم مرتب به مادرم میگه که کلا توی مصاحبه حرفی از من و شرایطم نزنن چون باعث می شه ویزا بهشون تعلق نگیره.تنها علت سفر ایشون من هستم،تا به حال هم ویزای شینگن نداشتن و البته پدرم و سایر اعضای خانواده ایران هستن و مادرم مقداری ملک و املاک هم دارن که اینا می تونه نشون بده ایشون واقعا قصد موندن در امریکا رو ندارن.تا امروز مطمئن بودیم ک مادرم حتما باید صادقانه شرایط من و خودشونو بگن تا ویزا بگیرن ولی حرفهای این آژانس خیلی گیجمون کرده،می تونید راهنمایی کنید که چه کنیم؟ایا جریان رو توضیح بدن یا بگن می خوان به خاطر دیدار از خواهر زاده شون و گردش در امریکا به این سفر برن؟خواهش می کنم زود جواب بدین ما زمان زیادی نداریم،ممنون
    به حرف آژانس گوش بدن بهتره

Junior Member

من 34 سالمه و 14 سال سابقه کار دارم در ایران و 3 جا هم کار می کنم.
    پدر و مادرم گرین کارت آمریکا دارن و 3 سال ه برای من اقدام کردن.
    من وقت سفارت در دبی گرفتم تا برای توریستی 1 ماه برم ببینمشون و برگردم.
    می خواستن بدونم چقدر احتما داره ویزا بدن؟
    مجرد هم هستم
    یکی از اقوام که پدر و ماردش برای گرین کارتش اقدام کرده بودن رفت سوئیس سفارت و تونست توریستی ویزا بگیره و رفت و برگشت.
    ممنون می شم زود جوا ب بدین زیاد وقت ندارم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط a_bizmark نمایش پست ها
    من 34 سالمه و 14 سال سابقه کار دارم در ایران و 3 جا هم کار می کنم.
    پدر و مادرم گرین کارت آمریکا دارن و 3 سال ه برای من اقدام کردن.
    من وقت سفارت در دبی گرفتم تا برای توریستی 1 ماه برم ببینمشون و برگردم.
    می خواستن بدونم چقدر احتما داره ویزا بدن؟
    مجرد هم هستم
    یکی از اقوام که پدر و ماردش برای گرین کارتش اقدام کرده بودن رفت سوئیس سفارت و تونست توریستی ویزا بگیره و رفت و برگشت.
    ممنون می شم زود جوا ب بدین زیاد وقت ندارم
    احتمال از دبی خیلی پایین هست ولی باز هم به شانستون بستگی داره

Junior Member

به نظرتون چند درصد احتمال داره.
    من اینجا نامزدم دارم و کارمم خوبه همچنین دعوت نامه و Support مالی بالا هم از آمریکا دارم از عموم.
    سربازی هم معافیت دارم.
    همچنین با توجه به اینکه برای گرین کارتمم اقدام شده می توانم بهشون بگم ریسک نمی کنم که غیر قانونی بمونم و بدن اجازه کار.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

من اینجا نامزدم دارم و کارمم خوبه همچنین دعوت نامه و Support مالی بالا هم از آمریکا دارم از عموم.
    سربازی هم معافیت دارم.
    همچنین با توجه به اینکه برای گرین کارتمم اقدام شده می توانم بهشون بگم ریسک نمی کنم که غیر قانونی بمونم و بدن اجازه کار.
    آفیسر باید متقاعد بشه که شما بر می گردین و تو این زمینه سعی خودتون رو بکنین من می گم شانس شما حدود ۳۰ درصد هست .

Junior Member

خیلی ممنون آقا وحید
    من بعد از اینکه رفتم سفارت تجربه خودم رو مزارم اینجا، دوستان اگر کسه دیگه ای هم می تونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
    مرسی

درود به تمام دوستان
    اگر سفارتتون آنکارا باشه. کنار سفارت یک دکه روزنامه فروشی هست که در قبال گرفتن پول وسایل شمارو به امانت نگه میداره . دقیق یادم نیست فکر کنم 5 یا 10 لیر میگیره.
    پیروز باشید

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

سربازی هم معافیت دارم.
    شما از هر سه شرکتی که ذکر کردید در اونها کار میکنید نامه ای مبنی بر اینکه طبق تعهد و قرارداد فی مابین موظف هستید که تا پایان سال در اون سه شرکت کار کنید بگیرید
    اوووم اینکه نامزد دارید موثر نیست اگه عقدنامه بود چرا، خیلی موثر بود.
    به احتمال زیاد بهتون میدند، مبنا رو بر صداقت بزارید مطمئنن ویزا رو بهتون میدند.

Junior Member

سلام دوستان

من یه سوال در مورد ویزای توریستی داشتم. زمانی که زده برای expiration date یعنی باید قبل از اون تاریخ از آمریکا خارج بشن؟ من یادمه که برای ویزای دانشجویی اون تاریخ صرفا تاریخ ورود به آمریکا بود. حالا برای ویزای توریستی expiration date دقیقا یعنی چی؟ یعنی آخرین تاریخی که میتوانن وارد آمریکا بشن یا آخرین تاریخی که میتوانن تو آمریکا ببمونن؟

ممنون

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط rend7910 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه سوال در مورد ویزای توریستی داشتم. زمانی که زده برای expiration date یعنی باید قبل از اون تاریخ از آمریکا خارج بشن؟ من یادمه که برای ویزای دانشجویی اون تاریخ صرفا تاریخ ورود به آمریکا بود. حالا برای ویزای توریستی expiration date دقیقا یعنی چی؟ یعنی آخرین تاریخی که میتوانن وارد آمریکا بشن یا آخرین تاریخی که میتوانن تو آمریکا ببمونن؟

ممنون
    تاریخ انقضا ویزا هست که ۳ ماه بعد از صدور هست (آخرین تاریخ ورود به آمریکا)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)