صفحه 15 از 286 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

y
    نقل قول نوشته اصلی توسط dream_liner نمایش پست ها
    خب شما لازم نيست از بانک ريز تغييرات رو بگيري به اونا بگو TURN OVER بدن. يعني تو يک جمله بگن در طي 3 ماه از فلان روز تا فلان روز ايشون اينقدر جابجايي (گردش مالي داشتن) تو يک صفحه. نيازي به اين نيست که شما تک تک جابجايي ها رو ببري. بانک هاي خصوصي اين کارو انجام ميدن البته بهتره که تاريخ افتتاح حسابت واسه اين يکي دو روز نباشه (يعني همون حسابي رو که داري ازش استفاده کن) يکي دو هفته پول رو جابجا کن و 2 يا 3 روز مونده به سفرت (بسته به نوع بانک که بهت لاتين ميده يا فارسي چون اگه فارسي بده ترجمه هم بايد بري.) ازشون گردش مالي و موجودي بگير. ايني که دوستان ميبرن صورتحساب محسوب ميشه ولي چيزي که اونا ميخوان گردش ماليه پس لازم نيست ريز جابجايي رو ببري.
    يعنی من از بانک يه برگه بگيرم که توش فقد گردش حساب که چقدر رفته چقدر اومده چقدر موجودی داره به لاتين کفايت ميکنه ؟ ديگه ريز جا بجايی احتياجی نيست ؟ برای تمام سفارت ها همچين قانونی هست ؟

Junior Member

سلام دوستان. من پدر و مادرم همین نوامبر ۱۵ رفتند دبی و ویزاشون پذیرفته شد بدون نیاز به هیچگونه کلیر شدن. سوال من اینه که اونا تا ۴ ماه بعد از نوامبر ۱۵ وقت دارند که ویزا را بزنند روی پاسپورتشون یا ۳ ماه بد از نوامبر ۱۵. ممنون میشوم اگه بتوانید جواب سوال من را بدهید.

قانون جدید می گه 3 ماه

Member mosafer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق-کنترل

دوستان من پارسال همین موقعها آمریکا بودم و ویزای توریستی b2 گرفتم.کسی میدونه محدودیتی برای درخواست ویزا برای امسال وجود داره و من برای امسال شانسی دارم یا نه؟

Junior Member

سلام
    من یک هنرمند هستم و از یک موسسه بورس دو ماه (art residency(گرفتم که بعد از تحقیقات بسیار ویزای b1را انتخاب کردم. برای یک ماه دیگه از دوبی وقت گرفتم . متاهلم و تنها قصد رفتن دارم. و کار ثابت با بیمه هم ندارم صرفا تدریس می کنم.
    آیا دبی جای منسبی برای گرفتن ویزا هست و اینکه من به چه مدارک دیگری نیاز دارم؟

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

بله شما از بانک Turnover بگير....
    مثلا شما بگو به بانک که موجودي فعلي بعلاوه گردش يک ساله رو بده. نه اينکه ميزان جابجايي... البته ريز حساب يک مساله شخصيه و اونا به اين قضيه واقفند که نبايد به اطلاعات شخصي شما دسترسي داشته باشن. چون نيازي هم بهش ندارن اما بحث تمکين مالي و داشتن موجودي جداست. اين ما هستيم که خودمون توقع اونا رو بالا ميبريم و گردش لحظه به لحظه حسابمون (حتي خريد شارژ ايرانسل 1000 تومني رو هم) تو پرينت حساب بهشون ميديم. ولي مطمئن باش از لحاظ سفارت موجودي کافيه + TurnOver سه ماه اخير.... (اين پرينت هم 3 ماه اعتبار داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    y
    يعنی من از بانک يه برگه بگيرم که توش فقد گردش حساب که چقدر رفته چقدر اومده چقدر موجودی داره به لاتين کفايت ميکنه ؟ ديگه ريز جا بجايی احتياجی نيست ؟ برای تمام سفارت ها همچين قانونی هست ؟

Junior Member

با سلام
    من بیشتر از یکسال در مالزی با همسرم کار و زندگی میکنم و برای ویزای توریستی امریکا از اینجا اقدام کردم ولی ریجکت شدم و افیسر گفت شما چون فقط یکسال هست که اتنجایید برای ما خیلی سخته که پرونده شما رو بررسی کنیم. (در صورتی که همه مدارک کاری من برای همین مالزی است در حال حاضر)
    سوال من اینه که اگه بخوام دوباره اقدام کنم از کدوم سفارت بهتر که وقت بگیرم؟ مثلا سنگاپور که نزدیکه یا ترکیه؟
    ممنون

Junior Member

Hi everybody,
    I just wanted to report on our tourist visa case. so that you guys have a better idea of how the situation is and maybe could come up with an idea on how we can improve our chance of getting visa next time. After a lot of trouble we managed to make an appointment for my mother and my brother at the US embassy in Ankara. I am a graduate student in the US and they were applying for a tourist visa to come here and visit me. My brother is a college student in Iran and he brought all sort of documents like enrollment verification, his student ID...to prove that he is gonna come back to Iran. However the interviewer just ask him two routine question like what do you do in Iran, and rejected him in less than a minute. They issued my mom the visa though. My question is what is the best country to apply for a tourist visa for a person like him? Is Turkmenistan or Azerbaijan any better? what can he do to improve his chance next time? any idea?
    ?

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Helia نمایش پست ها
    Hi everybody,
    I just wanted to report on our tourist visa case. so that you guys have a better idea of how the situation is and maybe could come up with an idea on how we can improve our chance of getting visa next time. After a lot of trouble we managed to make an appointment for my mother and my brother at the US embassy in Ankara. I am a graduate student in the US and they were applying for a tourist visa to come here and visit me. My brother is a college student in Iran and he brought all sort of documents like enrollment verification, his student ID...to prove that he is gonna come back to Iran. However the interviewer just ask him two routine question like what do you do in Iran, and rejected him in less than a minute. They issued my mom the visa though. My question is what is the best country to apply for a tourist visa for a person like him? Is Turkmenistan or Azerbaijan any better? what can he do to improve his chance next time? any idea?
    ?
    شانس برادرتون برای ویزای توریستی خیلی کمه. هم امریکا و هم کانادا افراد جوان و مجرد رو برای ویزای توریستی بسختی قبول میکنند. اگر متاهل باشند و بدون خانواده سفر کنند در بعضی شرایط شاید، ولی اونهم قطعی نیست.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Helia نمایش پست ها
    Hi everybody,
    ?
    با سلام

- زمانی که چند نفر از اعضای خانواده باهم برای گرفتن ویزای توریستی اقدام می کنند، معمولا یک یا همشون ریجکت میشن و این حالتی که برای برادر شما پیش آمده، قابل پیش بینی بود.

- همونطور که به درستی اشاره شد، گرفتن ویزای توریستی برای افراد جوان سخت تر هست اما غیر ممکن نیست و مواردی بودند که هم جوان و مجرد بودند و هم ویزای توریستی گرفتند.

- در حال حاضر، باتوجه با اینکه مادرتون ویزاشونو گرفتن، احتمال ریجکت شدن برادرتون حتی در اقدام دوباره بازهم بالاست، اما در خصوص سوالتون، به نظر بنده ترکمنستان و دوبی در خصوص ویزای توریستی در حال حاضر همسطح با آنکارا و شاید کمی بهتر عمل می کنند و به نظر من ایشون می تونن 1 بار دیگه شانسشونو امتحان کنن. برای بهتر کردن وضعیتشون، اگه برادرتون بتونن یه گواهی کار جور کنند که علاوه بر تحصیل، ایشون در ایران کاری هم دارند و پس از پایان مدت مرخصی حتما باید به ایران برگردند، میتونه مفید باشه. همچنین داشتن ویزای شینگن و سفرهای اروپایی هم کاملا در گرفتن ویزای توریستی امریکا تاثیرگذاره، البته اگر در شرایط ایشون رفتن به سفر اروپایی در حال حاضر امکان پذیر باشه.

موفق باشید
    ویرایش توسط hossein2266 : February 23rd, 2012 در ساعت 03:07 AM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)