صفحه 193 از 286 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط afsi_sh نمایش پست ها
    ما دبی بودیم افیسر هم یه خانم بود بسیارخوش اخلاق و مهربون فقط دوستان صادق باشین و جوابها رو مختصر و مفید و با صداقت بدین همین .
    ویزا رو در جا گرفتید یا برگه زرد گرفتید و وارد پروسه کلیرنس شدید ؟
    too much love will kill you

Junior Member

من فكر كنم يكي از عجيب ترين كيس هاي تاريخ رو دارن مامان بابام

بيشتر تر از دو سال پيش مامان بابام كه هر دو دبي زندگي مي كنم و اقامت اونجا رو دارن رفتن سفارت، به مامانم گفتن مي تونيم همونجا بهت بديم اما شوهرتون نياز به كليرنس داره. بعد از يك سال و نيم ويزا براي مامانم صادر شد ولي پدرم هنوز تو كليرنس هست!!! هفته پيش يه نامه در جواب نامه اي كه به سفارت زدم اومد كه ويزاتون امادس، اما تو سايت چيزي آپديت نشد، پاسپورتم كه فرستاد بابام سفيد برگردوندن با يه برگه كه هنوز تو كليرنس هست. سايت واشنگتن تا حالا ٧،٨ بار تاريخ استتوسش تغيير كرده و بيش از دو سال از مصاحبه مي گذره!

كسي راه خاصي رو براي پيگيري اين كيس مي دونه؟! به واشنگتن زنگ بزنم اثري داره؟ (اگه آره شماره رو مي شه اينجا بذارين) به سناتور ايالتم نامه بزنم آيا؟ من اورگان هستم...

واقعا ديگه نااميد كنندس اين وضعيت! حتي ريجكت هم نمي كنن كه آدم يه بار ديگه از يه جا ديگه اقدام كنه!!!! ميشه الان بابام مثلا بره تركيه يه كيس جديد باز كنه؟! يا همون دبي بره مصاحبه دوباره؟

سلام دوستان ،
    یه سوال داشتم از دوستانی که تجربه گرفتن ویزا بدون کلیرنس از دوبی واسه اعضا خانوادشون داشتن.
    من واسه مادرم از دوبی وقت گرفتم ولی بلیط برگشت رو دقیقا یک روز بعد از وقت مصاحبه گرفتیم. خواستم بدونم اگه شانس بیاریم و به مادرم بدون کلیرنس ویزا بدن، پروسه اش چه شکلیه؟ چقدر طول میکشه تا پاسپورت با ویزا برسه به دستش ! نیازی هست واسه حاشیه امنیت، بلیط برگشت رو یه دو روز عقب بندازیم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    یه سوال داشتم از دوستانی که تجربه گرفتن ویزا بدون کلیرنس از دوبی واسه اعضا خانوادشون داشتن.
    من واسه مادرم از دوبی وقت گرفتم ولی بلیط برگشت رو دقیقا یک روز بعد از وقت مصاحبه گرفتیم. خواستم بدونم اگه شانس بیاریم و به مادرم بدون کلیرنس ویزا بدن، پروسه اش چه شکلیه؟ چقدر طول میکشه تا پاسپورت با ویزا برسه به دستش ! نیازی هست واسه حاشیه امنیت، بلیط برگشت رو یه دو روز عقب بندازیم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز
    پروسه صادر کردن ویزا حتی اگر همون لحظه صادر بشه کار یکی دو روز نیست 5 روز کاری لازم داره. ولی می دونم حتی برای مادر ها هم کلیرنس دارن ولی کوتاه تره معمولا.
    شما پاسپورت رو باید بعدا از طریق پست بفرستید. که میگن امپوست اصلا دستی کاری انجام نمیشه. لطفا تاپیک پیکاپ ویزا را مطالعه کنید و در این رابطه اونجا دوستان کمک می کنن.. یه لینک هم تو امضای من هست واسه پیکاپ که شرایط کلی رو توضیح دادم.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member

سلام
    اگه بعد از 4 ماه بفهمی کلیرنس شدی چیکار باید کرد؟ میشه پاسپورت رو فرستاد یا نه

سلام
    پدر و مادر و خواهرم برای ویزا اپلای میکنند. ایا من باید وفت جدا برای خوهرم بگیرم؟ چون فقط 10 سالش است؟
    مرسی از کمکتون

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط can نمایش پست ها
    سلام
    پدر و مادر و خواهرم برای ویزا اپلای میکنند. ایا من باید وفت جدا برای خوهرم بگیرم؟ چون فقط 10 سالش است؟
    مرسی از کمکتون
    همه با هم تو یک پروفایل و یک وقت باید بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    همه با هم تو یک پروفایل و یک وقت باید بگیری
    ممنون از پاسخ! ولی برای هرکدام باید DS160 جدا پر کنم! درسته؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط can نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ! ولی برای هرکدام باید DS160 جدا پر کنم! درسته؟
    بله و هزینه هم باید واسه هر نفر پرداخت بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science/khorasgan

با سلام من مجردم هفته پيش اروپا بودم ٢٦ ساله دانشجو ارشد،برادرم پارسال رفت امريكا ديگه بر نگشت،ميخواستم ببينم با اين شرايط من ميتونم شانسي داشته باشم؟از كدام كشور اقدام كنم بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)