صفحه 2 از 286 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun
    پس اینطور که میفرمایید هیچ راهی جلوی پام نیست که این 3ماه تعطیلی که در پیش داریم به آمریکا برم.درسته؟
    والا هیچ کس برای سئوالات ویزا نمی تونه جواب 100% بده ولی من اگر جای شما بودم و تصمیم داشتم که چند سال دیگه یا بزودی برای ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کنم هیچ وقت با این شرایط شما ریسک نمی کردم و به سفارت آمریکا نمی رفتم (بدلیل بالا بودن احتمال رد شدن شما) و یه سابقه ریجکتی هم رقم بزنم تا سالهای بعد استرس زیادی را تحمل کنم.
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun
    پس اینطور که میفرمایید هیچ راهی جلوی پام نیست که این 3ماه تعطیلی که در پیش داریم به آمریکا برم.درسته؟
    well it depends on your situating, for example if you can support your application with a bank statement(a letter from a bank) that you have billions of tomans (yes, billions!!) then you will have a better chance, but the rule of thumb is what Behrang said. under any conditions the chance of getting rejected is much more than accepted.

I suggest that you look for other destinations around the world. US is a good country but just for a touristic destinations you can find tens of countries with way less troubles,

However, if you still insist on this, you can consult some agencies in Tehran which register for US tours.

Good luck

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002

However, if you still insist on this, you can consult some agencies in Tehran which register for US tours.
    هرچند به موضوع مرتبط نیست ولی جهت اطلاع عرض میکنم که اولین شرط تور آمریکا سن بالای 30 سال است.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002

I suggest that you look for other destinations around the world. US is a good country but just for a touristic destinations you can find tens of countries with way less troubles,
    ممنون از پیشنهادتون اما علت انتحاب آمریکا این بود که 14 ساله عمه ام رو ندیدم و گفتم شاید الان بهترین موقعیت باشه. :'(

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام.اشتغال به تحصیلو باید خطاب به کی بگیریم؟
    دانشگاه که محاله خطاب به سفارت امریکا بده میشه خطاب به جای دیگه گرفت بعد برد سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bigfoot
    سلام.اشتغال به تحصیلو باید خطاب به کی بگیریم؟
    دانشگاه که محاله خطاب به سفارت امریکا بده میشه خطاب به جای دیگه گرفت بعد برد سفارت؟
    خطاب به وزارت امور خارجه بگیر.
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

Junior Member

بعد اون قسمت که نوشته فاقد ارزش ترجمه است رو چه کنم؟
    باید ببرم وزارت امور خارجه یا وزارت علوم ؟

payhad
    Guest

پیش فرض ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط bigfoot
    بعد اون قسمت که نوشته فاقد ارزش ترجمه است رو چه کنم؟
    باید ببرم وزارت امور خارجه یا وزارت علوم ؟
    دوستان سلام. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه به شرايط زير ميتونم ويزاي توريستي بگيرم يا نه.
    1- پدر مادر و برادرم مقيم امريكا هستند و ضمنا مادرم citizen هست. عمو و دايي هم امريكا هستند و موقعيت شغلي و مالي مناسبي دارند. دايي دعوتنامه ميفرسته.
    2- از سال 2006 تا حال 6 بار رفتم انگلستان و تو پاسم ويزاي UK تا ژوئن 2010 وجود داره
    3- هم خودم و هم همسرم شاغل هستيم و من گواهي اشتغال به كار خودم و خانومم رو با خودم خواهم برد. به همراه مرخصي
    4- من و همسرم هر كدوم سند يك آپارتمان به ناممون هست.
    5- از طرف شركت انگليسي يك recommendation letter براي سفارت امريكا دارم
    6- سال 2008 يكبار از لندن apply كردم كه چون مقيم انگلستان نبودم افيسر ردم كرد اما هيچ مهري تو پاسم نزد.

ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه. كدوم سفارتخانه بهتره؟ آنكارا برم يا دبي؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payhad
    دوستان سلام. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه به شرايط زير ميتونم ويزاي توريستي بگيرم يا نه.
    1- پدر مادر و برادرم مقيم امريكا هستند و ضمنا مادرم citizen هست. عمو و دايي هم امريكا هستند و موقعيت شغلي و مالي مناسبي دارند. دايي دعوتنامه ميفرسته.
    2- از سال 2006 تا حال 6 بار رفتم انگلستان و تو پاسم ويزاي UK تا ژوئن 2010 وجود داره
    3- هم خودم و هم همسرم شاغل هستيم و من گواهي اشتغال به كار خودم و خانومم رو با خودم خواهم برد. به همراه مرخصي
    4- من و همسرم هر كدوم سند يك آپارتمان به ناممون هست.
    5- از طرف شركت انگليسي يك recommendation letter براي سفارت امريكا دارم
    6- سال 2008 يكبار از لندن apply كردم كه چون مقيم انگلستان نبودم افيسر ردم كرد اما هيچ مهري تو پاسم نزد.

ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه. كدوم سفارتخانه بهتره؟ آنكارا برم يا دبي؟
    والله این طور که می گن سیاست سفارتها با هم در ویزا دادن فرقی نمی کنه
    ولی خیلی ها می گن قبرس بهتره که البته اونم مشکلش اینه که وقت گرفتن ازش ساده نیست

Exclamation مدارک برای گرفتن ویزای توریستی

سلام دوستان من می خوام برم سفارت واسه ویزای توریستی و می خوام مدارکی که با خودم ببرم غیر از دعوت نامه و گواهی از شرکت نفت که 4 سال کار می کنم وساپورت مالی و کارت معافی به نظرشما مدارکی مانند mcse,ielts,... بذارم تو مدارکم یا نه ممنون می شم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)