صفحه 201 از 286 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام
    مادر من برای ویزا از ارمنستان اقدام کرده و الان در مرحاه کلیرنس هست. تاریخ انقضای پاسپورتش حدود 8 ماه دیگس. از اونجا که از زمان صدور ویزا باید 6 ماه پاسپور زمان داشته باشه. کسی می دونه که اگه تا 2 ماه دیگه ویزا صادر نشه باید چیکار کرد؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahedayat نمایش پست ها
    سلام
    مادر من برای ویزا از ارمنستان اقدام کرده و الان در مرحاه کلیرنس هست. تاریخ انقضای پاسپورتش حدود 8 ماه دیگس. از اونجا که از زمان صدور ویزا باید 6 ماه پاسپور زمان داشته باشه. کسی می دونه که اگه تا 2 ماه دیگه ویزا صادر نشه باید چیکار کرد؟
    پیشنهاد میکنم برن و پاسپورتشون رو عوض کنند . موقع کلیر شدن هم فقط پاس جدید رو بفرستند و هیچ مشکلی پیش نمیاد
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin16 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خواهر بزرگترم دانشجو هستن آمریکا ( مقطع لیسانس مهندسی کامپیوتر و ۳ ساله که اونجا هستن ) و از طرف دانشگاه یک نامه میدن که ایشون مشغول به تحصیل هستن. حالا بنده به همراه مادر و خواهر کوچک ترم قصد داریم به ایشون سر بزنیم. پدرم ایران میمونن. من خودم دانشجوی مهندسی نفت شریف و سال دوم هستم و سربازی نرفتم و معافیت تحصیلی دارم. خواهر کوچک تر بنده دانشجوی سال اول شیمی هستن و مادرم هم خونه دار( قبلا به عنوان ماما تو بیمارستان مشغول به کار بودن).
    حالا یه سری سوال دارم که خیلی ممنون میشم پاسخ بدید.
    ۱. اول اینکه تا جایی که فهمیدم باید ۵۰-۴۰ تومن حساب بانکی داشته باشید. حالا ما که ۳ نفری میریم باید هرکس حساب جدا داشته باشه؟ یعنی به فرض اگه من حساب جدا ببرم نمیگن از کجا آوردم؟
    ۲. از طرف دیگه حساب من بلند مدت و سودش به یه حساب دیگه میره. من وقتی Bank statement ببرم گردش حساب ندارم. مشکلی هست؟ ۳. و آیا اصلا بهتر نیست که من و خواهرم به جای حساب خودمون حساب پدرمون رو بدیم واسه ساپورت مالی؟
    ۴. یه سوال دیگه اینکه هر چی پول حساب بیشتر باشه بهتره یا همون حدود ۵۰ کافیه؟
    یه سوال دیگه اینکه هر کدوم از ما ملک به اسم خودمون داریم. حالا ما ۳ نفر بهتره ۳تا سند جدا ببریم؟ یعنی باز همون سوال بالا واسشون ایجاد نمیشه که ما با سن کم سند خونه از کجا آوردیم؟
    تو پنج سال اخیر به سنگاپور - مالزی - امارات و ترکیه سفر کردیم.
    ۵. حالا میخوام بدونم شانس ما چقدر هست؟ اگر به کلیرینس بخوریم احتمالا چقدر زمان ببره؟ و اینکه کدوم سفارت بهتره برای کیس ما؟
    ۶. من باید یه نامه اشتغال به تحصیل برای سفارت ببرم. درسته؟
    ۷. به نظر شما چه مدارک دیگه ای بهتره که ببریم واسه اثبات اینکه بر میگردیم؟
    ۸. دوستان این نکته رو هم اضافه کنم که برای سال دیگه می خوام از دانشگاه انصراف بدم و واسه لیسانس یه رشته غیر حساس برای آمریکا اقدام کنم برای همین خیلی نگرانم که اگه ریجکت بشم واسه سال بعد برام دردسر بشه. واقعا استرس دارم. اینکه خواهر کوچک ترم ما رو تو این سفر همراهی نکنه میتونه شانس من و مادرم رو واسه گرفتن ویزا زیاد کنه؟
    واقعا شرمنده که انقد طولانی شد.
    پیشاپیش خیلی ممنون برای پاسختون
    1 - یک حساب کافیه و به اندازه ای باشه که مخارج مدت زمان اسکان تو آمریکا رو جواب بده
    2 - جواب قسمت یک رو شامل میشه
    3 - باید حساب به نام یکی باشه که با هم دارین سفر میکنید
    4 - واسه 3 نفر همون 100 خوبه
    5 - واسه شما و خواهرتون شانسی قایل نیستم ولی مادرتون احتمالا ویزا می گیرند (همین اتفاق واسه خواهر منم افتاده بود )
    6 - بله
    7 - تز شما مدرکی نمی خواهند فقط سوال میکنه اونم اگه سوالی بکنه
    8 - فرقی نداره

روزی که من برای مصاحبه رفته بودم یک پدر و مادر به همراه دخترشون (نمیدونم چند سالشون بود شاید 18 سال شاید بیشتر شاید کمتر) اومده بودن که ویزا بگیرن که برن دیدن پسرشون، گفتن پارسال بهمون ویزا دادن ولی به دخترمون ندادن. امسال هم پدر و مادر درجا گرفتن ولی به خواهر پسره ندادن

دوستان مادر یکی از دوستام که امریکاست میخوان جوری برنامه ریزی کنند که بهار امریکا باشن، به نظرتون کدوم سفارت برای ایشون مناسب تره و کلا کی برن سفارت که بتونن بهار امریکا باشن.

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای امریکا رو هفته پیش گرفتم
    میتونم برای همسرم تقاضای ویزای فوری یا غیر حضوری کنم
    مرسی

Junior Member

البته من دو فرزندم دارم

Junior Member

دوستا سلام.
    از اینکه تونستم تو این سایت ثبت نام کنم و از نظرات شما دوستان استفاده کنم.
    من متاهل هستم و فرزندی ندارم. حدود 7 ساله ازدواج کردم و آخر اپریل به تنهایی برای ویزای توریستی در دبی اقدام کردم که متاسفانه و واقعن دلیل ریجکت کردنمو نفهمیدم. چون خیلی امیدوار بودم از جهت اینکه همسرم ایران میمونه و من میتونم وابستگی برای برگشتم رو ثابت کنم و از طرفی هم اونروز به همه از جمله خانواده ها و زن و شوهر ها ویزا (برگه صورتی) میدادن و من خیلی امیدوارتر شدم. اما با چند تا سوال ساده به من گفت من نمیتونم بهتون ویزا بدم. هرچی دلیلشو ازش خواستم نگفت.
    حالا سوال دارم که آیا شانسمو دوباره امتحان کنم و بهتره که چند وقت از ریجکت شدنم بگذره و بهتره سفارتمو عوض کنم یا نه؟

سلام
    من تاریخ 2-feb-2015 از فرانکفورت تقاضای ویزای توریستی کردم و کلیرنس خوردم.
    ماه پیش به سفارت ایمیل زدم گفتن که It can take anywhere from a few weeks to a month or, in rare cases, even longer. Unfortunately, we are unable to expedite this process. Please note that the duration and outcome of our continuing administrative processing is uncertain and there is no guarantee that a visa will be approved upon the completion of this processing.
    دوباره دو روز پیش ایمیل زدم گفتن The amount of time required to carry out this additional administrative processing varies. It can take anywhere from a few weeks to a month or, in rare cases, even longer. Unfortunately, we are unable to expedite this process.
    یعنی دفعه دوم دیگه چیزی از اینکه هیچ گارانتی مبنی بر اینکه بعد کلیرنس ویزای شما اپروو بشه نیست ،نگفتن.
    سوالم اینکه این معنی خاصی میتونه داشته باشه یا نه همینطوری یه Template مختلف دارن و شانسی به هرکی یه جور میسه.
    ممنون میشم پاسخ بدید.

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط smartsepid نمایش پست ها
    دوستا سلام.
    از اینکه تونستم تو این سایت ثبت نام کنم و از نظرات شما دوستان استفاده کنم.
    من متاهل هستم و فرزندی ندارم. حدود 7 ساله ازدواج کردم و آخر اپریل به تنهایی برای ویزای توریستی در دبی اقدام کردم که متاسفانه و واقعن دلیل ریجکت کردنمو نفهمیدم. چون خیلی امیدوار بودم از جهت اینکه همسرم ایران میمونه و من میتونم وابستگی برای برگشتم رو ثابت کنم و از طرفی هم اونروز به همه از جمله خانواده ها و زن و شوهر ها ویزا (برگه صورتی) میدادن و من خیلی امیدوارتر شدم. اما با چند تا سوال ساده به من گفت من نمیتونم بهتون ویزا بدم. هرچی دلیلشو ازش خواستم نگفت.
    حالا سوال دارم که آیا شانسمو دوباره امتحان کنم و بهتره که چند وقت از ریجکت شدنم بگذره و بهتره سفارتمو عوض کنم یا نه؟
    از وضعیت خودتون بگید و سوالهایی که پرسید و جوابهای شما تا بتونم بهتون کمک کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)