صفحه 205 از 286 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    سلام. من از سفارت ترکیه می‌خوام وقت ویزای توریستی بگیرم. DS رو پر کردم و کدش رو وارد کردم ولی‌ هنوز اینو نشون میده " There are no available appointments" . حالا سوالام اینه که می‌تونم یه DS دیگه واسه دوبی‌ پر کنم؟ مشکلی‌ پیش نمیاد؟
    نه هیچ مشکلی نیست
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Allegado نمایش پست ها
    با سلام، من ميخواستم براي ويزاي توريستي با خانواده ( همسر و فرزند 8 ساله) اقدام كنم، ولي در يك موردي به شك افتادم و دوست داشتم از راهنمايي دوستان استفاده كنم
    1- برادر همسر من سيتيزن امريكا هست و پزشك كه ميتونه دعوتنامه براي ما بفرسته، دو تا خواهرم هم در امريكا هستند، يكي از خواهرام پروسه سيتيزن شدن رو داره ميگذرونه و ديگري هم گرين كارت امريكا رو داره
    2- برادر همسر من از سال 2007 كه سيتيزن شده ، براي ما پرونده مهاجرتي تشكيل شداده كه تا حدود 2020 ممكنه طول بكشه( اين همون مورديه كه من شك دارم كه بعلت اين مورد به ما ويزا ندن)
    3- سند مالكيت منزل ، گواهي اشتغال در يك شركت معتبر و فيش حقوقي مناسب كه نشون بده برخواهم گشت رو دارم
    4- ويزاي شينگن و ويزاي ژاپن رو خودم در پاسم دارم و بلغارستان رو به صورت خانوادگي
    5- خودم مهندس و همسرم دندانپزشك

حالا سوالم اينه كه به نظر شما با اين شرايط و با توجه به اينكه ما يك پرونده در جريان داريم، امكان اخذ ويزاي توريستي هست يا نه، فرمهاي D160 رو پر كرده و اكانت باز كردم و منتظر تعيين وقت مصاحبه و واريز 160 دلار بودم كه با اين شك مواجه شدم. اگه ريسكش خيلي بالاست كه بيخيال بشم ، لطفا دوستان مطلع راهنمايي كنند
    روال عادی اینه که کسانی که پرونده ی مهاجرتی دارند ، تا موقعی که تکلیف پرونده شون روشن نشده باشه نمیتونن وارد امریکا بشن و بهشون ویزاس توریستی داده نمیشه. (حتی کسانی که با یک سیتیزن امریکا ازدواج میکنن تا یک یا دو سال باید منتظر بمونن تا جواب پرونده شون بیاد و بهشون ویزای توریستی نمیدن که مثلا بیان یه سر همسرشونو ببینن! ) علتش هم این هست که کسی که پرونده ی مهاجرتی داره، نمیتونه نشون بده که میخواد به کشور خودش برگرده، چون الردی گفته که میخواد مهاجرت بکنه. توی DS160 هم اگه خاطرتون باشه این مورد رو وارد کردین.

نقل قول نوشته اصلی توسط a8f9c نمایش پست ها
    سلام دوستان من و مادرم ماه پیش تو سفارت دوبی‌ برگه زرد گرفتیم من دانشجوام (کامپیوتر) و مادرم خانه‌دار می‌خواستم ببینم ویزای توریستی اکثرا چقد طول میکش تا کلیر شن؟!
    برا ایرانیا معمولا 4 تا 5 ماه طول میکشه تا کلیر بشن برا ویزا توریستی.

کسی‌ میدونه وقتای ترکیه واسه ویزای توریستی باز شده الان یا نه؟
    و اینکه الان نزدیکترین وقت از دوبی‌ چه روزیه؟ اکثر وقتا بازه الان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    کسی‌ میدونه وقتای ترکیه واسه ویزای توریستی باز شده الان یا نه؟
    و اینکه الان نزدیکترین وقت از دوبی‌ چه روزیه؟ اکثر وقتا بازه الان؟
    باید مرتب چک کنید و آماده باشی. حتی وقتی باز میشه ممکنه در عرض کمتر از یک ساعت پر بشه! اما کنسلی هم ممکنه داشته باشه. پس آنلاین باش!

نقل قول نوشته اصلی توسط aeash نمایش پست ها
    با سلام(نیازمند مشاوره هستم)
    آرش هستم.29 ساله.متاهل.برای ویزای توریستی آمریکا قصد اقدام دارم.همسرم در ایران خواهد ماند.داییم در آمریکا برایم دعوت نامه خواهد فرستاد.سند ملک به نام خودم دارم.موجودی بانکی 20.000 دلار.کارت معافیت شرایط خاص.نامه اشتغال به کار دارم.برنامه سفر دارم.قصد سفر 20 روزه دارم.پاسم صفر کیلومتر است.
    درصد شانسم چقدر است؟
    ترجمه موجودی بانکی کافیست یا باید حتما گردش حساب چند ماهه بگیرم ؟
    همه این ها بستگی به این داره که آفیسر نظرش چی باشه! به نظر من اول از همه حلقه نامزدی دستتون باشه و اونجا خیلی ریلکس انگار که براتون مهم نیس اگه رد بشین. من یک ساک مدارک و ترجمه بردم که اصلا نگاه نکرد. کافیه خونسرد باشید و فقط خودتون باشید. آفیسر ها روانشناس های ماهری هستند!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    کلیرنس ویزاهای توریستی این روزها ۴ ماه طول میکشه
    باریکلا! چقدر خوب. فقط موقع ما تنبل بودن و باگ داشتن؟!

Junior Member

سلام

من دارم برای ویزای تحصیلی آمریکا به دبی می رم. پدرم هم قصد داره یک هفته ای به عنوان همراه با من بیاد. من خودم I-20 دارم و میخوام برای ویزای F1 اقدام کنم. پدرم برای چه ویزایی باید اقدام کنه و چه مدارکی نیاز داره ؟ همراه شدن پدرم در ویزا دادن به من مشکل یا تاخیری ایجاد نمی کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sauronheir نمایش پست ها
    سلام

من دارم برای ویزای تحصیلی آمریکا به دبی می رم. پدرم هم قصد داره یک هفته ای به عنوان همراه با من بیاد. من خودم I-20 دارم و میخوام برای ویزای F1 اقدام کنم. پدرم برای چه ویزایی باید اقدام کنه و چه مدارکی نیاز داره ؟ همراه شدن پدرم در ویزا دادن به من مشکل یا تاخیری ایجاد نمی کنه ؟
    پدرت می‌تونه باهاات بیاد دوبی‌ و میتونی‌ از آژانس‌ها واسش ویزای‌ دوبی‌ بگیری. ولی‌ اگه میخوای‌ باهات بیاد آمریکا باید واسه ویزای‌ توریستی اقدام کنه.

به غیر از ترکیه دیگه کدوم سفارت واسه ویزای‌ توریستی آفیسر‌های فارسی زبان دارن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)