صفحه 21 از 268 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

دوستان سلام
    من به اتفاق همسرم قصد داریم برای اخذ ویزای آمریکا اقدام کنیم. ولی چیزی که نمیدونیم اینه که معمولآ ویزاهای توریستی که صادر میشه چقدر اعتبار دارن. مثلآ اگر ما تابستان امسال در دوبی, ترکیه ... ویزا بگیریم, آنقدری اعتبار داره که عید 92 استفادش کنیم. یا اصولآ برای کسی که میخواد پایان سال شمسی بره آمریکا , در تابستان ویزا صادر میکنند ؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط weincanada نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من به اتفاق همسرم قصد داریم برای اخذ ویزای آمریکا اقدام کنیم. ولی چیزی که نمیدونیم اینه که معمولآ ویزاهای توریستی که صادر میشه چقدر اعتبار دارن. مثلآ اگر ما تابستان امسال در دوبی, ترکیه ... ویزا بگیریم, آنقدری اعتبار داره که عید 92 استفادش کنیم. یا اصولآ برای کسی که میخواد پایان سال شمسی بره آمریکا , در تابستان ویزا صادر میکنند ؟
    با تشکر
    دوست عزيز شما از وقتی ويزا بگيريد 3 ماه وقت داريد وارد امريکا بشيد وگرنه ويزاتون باطل ميشه.
    Power Start

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_na
    من به اتفاق همسرم قصد داریم برای اخذ ویزای آمریکا اقدام کنیم. ولی چیزی که نمیدونیم اینه که معمولآ ویزاهای توریستی که صادر میشه چقدر اعتبار دارن. مثلآ اگر ما تابستان امسال در دوبی, ترکیه ... ویزا بگیریم, آنقدری اعتبار داره که عید 92 استفادش کنیم
    ویزاهای توریستی امریکا که با دعوتنامه فامیلی صادر میشن 6 ماهه اند.

Junior Member

سلام
    کدام کشور ها ی اروپایی آمریکایی ویزا راحت به اتباع میدن ودیگه احتیاج به این هم
    دنگ فنگ نباشه منظور ویزا در فرودگاه وبدن نیاز به مراجعه به سفارت
    باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط www123 نمایش پست ها
    سلام
    کدام کشور ها ی اروپایی آمریکایی ویزا راحت به اتباع میدن ودیگه احتیاج به این هم
    دنگ فنگ نباشه منظور ویزا در فرودگاه وبدن نیاز به مراجعه به سفارت
    باشه؟
    اينجوری که شما ميگين بدون نياز به سفارت ميخواهين ويزا امريکا بگيريد و فقط 1 نفر ميتونه اونم هيلاری کلينتونه. مگر ميشه دوست عزيز بدون مراجعه به سفارت ويزا گرفت؟
    Power Start

Junior Member

سلام
    یکی ار دوستان ما در آمریکا شرکت داره. کسی اطلاع داره اشکال نداره اگر دعوتنامه رو سربرگ شرکتشون بنویسه ولی برای ما ایمیل کنه؟ (اصل به دست ما نمی رسه). اخه من شنیدم که دیگه چون دیگه دعوت نامه برا ی سفارت آمریکا ارزش رسمی نداره.

Junior Member

دوستان چه طوری میشه از سفارت دوبی تقاضای وقت مصاحبه برای ویزای توریستی کرد. توی سایت سفارت که میریم لینکی که برای iranian calendar گذاشته کار نمی کنه. پس ملت چه طوری وقت می گیرن؟

بچه ها برای توریستی ازبکستان چه طوره؟

سلام
    برای ویسزای توریستی جهت شرکت در کنفرانس، باکو مناسبه؟ با همسرم هستم و هر دو مقاله داریم در یک کنفرانس معتبر

سلام دوستان. من پدر مادرم تا حالا دو بار بدون دعوت نامه، توریستی رفتن آمریکا. به گفته یکی از آژانس ها امسال شرایط فرق میکنه و با دعوت نامه امسال خیلی بهتره.
    1- آیا این گفته مستنده؟
    2- با توجه به این که در 2 سفر گذشته اشاره کردن که هیچ آشنایی در آمریکا ندارن، آیا بد میشه اگر این مرتبه دعوت نامه از کسی بگیرن؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)