صفحه 210 از 286 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

دوستا عزیز سلام
    من متاهل هستم و تنهایی و بدون همسرم برای ویزای توریستی آخر آپریل از دبی اقدام کردم اما ریجکت شدم. الان میخوام دوباره اقدام کنم چند تا سوال دارم که واقعن هرکس یه نظری میده. ممنون میشم اگر کسی از روی تجربه ای که داره منو راهنمایی کنه.
    برای بار دیگه کدوم سفارت اقدام کنم بهتره؟ آنکارا هم مثل ارمنستان و دبی پیک آپ ویزا رو میتونیم به آژانسها بسپریم یا نه؟ حتمن خود شخص باید بره ویزا رو بگیره؟
    الان چون وقتها باز نمیشه میتونیم مثلا دو تا فرم یکی برای دبی یکی برای ارمنستان پرکنیم و هرکجا جا داد وقت بگیریم؟
    اگر ازسفارتهای دیگه که فارسی زبان نیستن مثلا قبرس یا ترکمنستان وقت بگیرم چطوره؟
    ممنون میشم اگر کسی منو راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط smartsepid نمایش پست ها
    دوستا عزیز سلام
    من متاهل هستم و تنهایی و بدون همسرم برای ویزای توریستی آخر آپریل از دبی اقدام کردم اما ریجکت شدم. الان میخوام دوباره اقدام کنم چند تا سوال دارم که واقعن هرکس یه نظری میده. ممنون میشم اگر کسی از روی تجربه ای که داره منو راهنمایی کنه.
    برای بار دیگه کدوم سفارت اقدام کنم بهتره؟ آنکارا هم مثل ارمنستان و دبی پیک آپ ویزا رو میتونیم به آژانسها بسپریم یا نه؟ حتمن خود شخص باید بره ویزا رو بگیره؟
    الان چون وقتها باز نمیشه میتونیم مثلا دو تا فرم یکی برای دبی یکی برای ارمنستان پرکنیم و هرکجا جا داد وقت بگیریم؟
    اگر ازسفارتهای دیگه که فارسی زبان نیستن مثلا قبرس یا ترکمنستان وقت بگیرم چطوره؟
    ممنون میشم اگر کسی منو راهنمایی کنه.
    دوست عزیز

لطفا اول بگو به چه دلیل از دبی ریجکت شدی؟

به نظر خودت مشکل اصلی کجا بود؟

آیا الان تونستی اون مشکل رو رفع کنی برای اقدام بعدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 34 سال دارم و میخوام برای B2 اقدام کنم .
    یک نفر رو دارم که امریکا هست و میتونم برم پیشش.

2 ویزا شینگن دارم تو پاس و کارت پایان خدمت ارتش .
    حساب بانکی و شغل بالای 4 سال هم دارم .

تنها میخوام اقدام کنم . به نظر شما وضعیت چطور هست برای اخذ ویزا ؟

میشه اول B2 گرفت و بعد تبدیل به H1 کرد ؟

ممنون
    دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    متاهل هستید؟
    به این بخش سر بزنید و اگر اون شخص فامیل شما نیست در مصاحبه نیازی نیست بهش اشاره کنید...
    http://www.applyabroad.org/forum/for...%8COPT%D8%8C-)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    دوست عزیز

لطفا اول بگو به چه دلیل از دبی ریجکت شدی؟

به نظر خودت مشکل اصلی کجا بود؟

آیا الان تونستی اون مشکل رو رفع کنی برای اقدام بعدی؟
    راستش دلیل اصلی رو آفیسر به من نگفت و تو برگه سفید یک مورد عمومی و جنرال نوشته بو که شما نتونستین اثبات کنین بعد از مدت ویزا امریکا را ترک میکنین. واقعیتش خودم هم نمیدونم چرا ریجکت شدم. دعوتنامه هم از طرف خاله ام که سیتی زن هست داشتم. اعتبار دعوتنامه چقدر باشه خوبه؟ آیا خیلی مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smartsepid نمایش پست ها
    راستش دلیل اصلی رو آفیسر به من نگفت و تو برگه سفید یک مورد عمومی و جنرال نوشته بو که شما نتونستین اثبات کنین بعد از مدت ویزا امریکا را ترک میکنین. واقعیتش خودم هم نمیدونم چرا ریجکت شدم. دعوتنامه هم از طرف خاله ام که سیتی زن هست داشتم. اعتبار دعوتنامه چقدر باشه خوبه؟ آیا خیلی مهمه؟
    آفیسر دلیل ریجکت رو نمیگه و باید خودتون بفهمید دلیلش چیه. و اینکه به نظرم یک عامل باعثه تصمیم در ریجکت نمیشه و به مجموعه عوامل بستگی داره. حداقل در مورد من که اینطور بود.من هم ریجکتی دارم و دلیل ریجکت شدنم رو خودم فهمیدم و تا حدی که در توانم بود حل کردم و میخوام دوباره اقدام کنم. بهتره یه فاصله زمانی از مصاحبه اول بندازید. چون خود همین انداختن فاصله نشون دهنده اینه که عجله ای برای رسیدن به آمریکا ندارید و در این فاصله هم تونستید وضعیت خودتون رو تغییر بدید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minam101 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم هفته ي پيش براي ويزاي توريستي امريكا در كلگري اقدام كرديم ، ما هردو شاغليم ولي ظاهرا خيلي راحت گرفته بوديم داستان رو، به ما بعد از سوال و جواب درمورددليل سفر وسربازي همسر و كار من در ايران پاسپورتهامون رو برگردوند و گفت تا دوهفته ي ديگه بهتون اطلاع ميديم و بايد بررسي كنيم،كه فكر كنم معنيش ريجكته! ميخوام بدونم ميشه اعتراض كرد و يا امكانش هست كه بعد از بررسي ويزارو بدن؟!
    ممنون ميشم اگر كسي اطلاعاتي داره جواب بده
    سلام. من هم هفته پیش از لندن اقدام کردم برای ویزا توریستی و به من یک برگه‌ دادند با یک شماره و گفتند باید بررسی‌ کنند.پاسپورت رو هم پس دادند و هیچ مدرکی‌ از من نگرفتند. شماره ای که دادند رو در یک سایت می‌شه چک کرد.به شما برگه‌ ندادند ؟ تا جایی‌ که من فهمیدم و از افسر هم پرسیدم این به معنی‌ رد شدن نیست. به معنی‌ نیاز به بررسی‌ بیشتر درباره‌ شماست که فکر می‌کنم یک امر روتین باشه. باید منتظر بمونید و چک کنید.

Junior Member

من برای مادرم فرم و160 رو پر کردم با توجه به تاریخ هایی که مد نظرم برای سفر بود برنامه سفر ریختم
    ولی نتونستم زودتر از اخر اگوست براش وقت سفارت بگیرم
    از طرفی اشتباه کردم و نحوه ذخیره فرم 160 ام جوریه که امکان تصحیح اش رو ندارم
    و قاعدتا با توجه به تاریخ مصاحیه برنامه سفر تغییر خواهد کرد
    الان باید چی کار کنم به نظر شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط frz87 نمایش پست ها
    من برای مادرم فرم و160 رو پر کردم با توجه به تاریخ هایی که مد نظرم برای سفر بود برنامه سفر ریختم
    ولی نتونستم زودتر از اخر اگوست براش وقت سفارت بگیرم
    از طرفی اشتباه کردم و نحوه ذخیره فرم 160 ام جوریه که امکان تصحیح اش رو ندارم
    و قاعدتا با توجه به تاریخ مصاحیه برنامه سفر تغییر خواهد کرد
    الان باید چی کار کنم به نظر شما؟
    ds160 جدید پر کنید و در صفحه ای که وقت گرفتید در یک قسمتش ویرایش اطلاعات وجود داره که از اونجا متونید شماره ds160 رو تغییر داده و شماره جدید رو وارد کنید.

Junior Member

سلام دوستان من این سوالم جای دیگه هم مطرح کردم ولی فکر می کنم از اول اینجا باید می نوشتم

من خواهرم در امریکاست و قرار برای من دعوت نامه بفرسته.من خودم الان انگلیس دانشجو مستر هستم و ویزای شینگن هم استفاده کردم ولی درس من September امسال تموم می شه و من می خوام بعدش برم قبل از این که به ایران برگردم. به نظرتون این که درسم اینجا تموم می شه می تونه نکته منفی باشه؟ و این که من خواهرم اونجا شاغل و دانشجو نیست وهمسرش کار می کنه حالا دعوت نامرو باید خواهرم بده یا همسرش و فقط بنویسه هزینه های من توی امریکا سابورت می کنه کافی؟
    ممنون اگر لطف کنید و جواب من بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)