صفحه 235 از 286 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

من برای ترکیه هزینه سفارت رو پرداخت کردم ولی چون ترکیه وقت نمیده میخوام منتقلش کنم به دبی امکانش هست؟ هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره.
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdyee نمایش پست ها
    من برای ترکیه هزینه سفارت رو پرداخت کردم ولی چون ترکیه وقت نمیده میخوام منتقلش کنم به دبی امکانش هست؟ هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره.
    دوست عزیز اینجا نوشته که هزینه غیر قابل برگشت و غیر قابل انتقال هستش. همچینی قابل انتقال از کشوری به کشور دیگه نیست. فکر کنم بهترین راه این باشه که منتظر وقت کنسلی باشین.
    Visa Application Fee Terms and Conditions

U.S Visa application (MRV) fees are:

• Non-refundable—The U.S Department of State does not issue Visa Application fee refunds.
    • Non-transferrable—The Visa Application fees cannot be resold or transferred to another applicant.
    • Good for only one application—The Visa Application fee may be used to complete only one application. If the Visa application is denied, a new visa application and fee will need to be completed to apply again.
    • Expires after 1 year—Visa application fees are valid for use for 365 days from date of purchase. The fee will expire and you will forfeit your right to use the fee for a Visa application.
    • U.S. visa fees paid to apply in a specific country cannot be transferred to another country. Once the payment is completed in one country, you cannot use that payment to schedule an appointment in a different country. If you wish to reschedule a new appointment in the same country, please cancel or reschedule by signing into this website. You may do so without paying an additional fee.

سلام ظاهرا مشکلی نداره
    چون یکی از دوستانم تقریبا با شرایط شما از سوئیس اقدام و ویزا گرفته بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminlabbafy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده 6 ماه هست که در فنلاند دانشجو هستم و کارت اقامت دانشجویی شنگن دارم و همسرم همراه من هست و کارت اقامت شنگن رو داره ولی دانشجو نیست. علاقه داریم برای سفر 10 تا 15 روزه به امریکا سفر کنیم و از سفارت امریکا توی هلسینکی درخواست ویزا بدیم. میخواست بدونم شانس گرفتن این ویزا برای کسی که ویزای دانشجویی یه کشور اروپایی رو داره و bank statement قوی نداره چقدر هست؟ چون من اینجا فاند ندارم و دارایی هم ندارم صرفا حساب بانکیم گردش 1000 یورویی در ماه داره... ممنون میشم راهنمایی کنید
    سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد...

سلام، شما باید در انتهای ds 160 پدرتون وقتی‌ به مرحلهٔ آخر رسیدین که نوشته print your confirmation page;add an applicant رو بزنین و فرم DS160 مادرتون رو پر کنین. وقتی‌ به مرحلهٔ تشکیل account هم رسیدید باید هر ۲ را در یکaccont کنین و هزینهٔ ۳۲۰$ را یکجا بدهید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام دوستان

من مدتهاست فرم دی اس 160 رو برای مامان بابام پر کردم اما چون سفارت ارمنستان وقت خالی نداره سیستم این امکان رو بهم نمیده تا 160$ رو پرداخت کنم. I need to know whether I am in the right track or not

Junior Member

سلام
    من برأي پدر و مادر وبرادرم إز دوبي برأي ٢٧ زانويه وقت كرفتم ولي قراره برن انكارا، اكر كسي مايل بود براي ٣ نَفَر هزينه برداخت كردم أين اكانت رو واكذار مي كنم ( همه جيز رو تو اكانت مي شه عوض كرد).
    به من بيغام بفرستيد.
    من us ام اگر کسی از اینجا مایل باشد برای من بهتر است.
    ممنون

Junior Member

سلام؛ من نياز به كمك افرادي دارم كه اخيرا سفارت دوبي مصاحبه داشتند و ازشون آفيسر مدارك خواسته و بررسي كرده؛
    من ترجمه مدارك تنها با مهر مترجم را دارم؛ دارالترجمه ميگه براي ويزاي توريستي مهر دادگستري و وزارت خارجه لازم نيست؛ اينجا هم همين مطلب رو يك نفر نوشته بود اما يه سري ديگه ميگن لازمه؛ حداقل شناسنلمه و كارت ملي!!! خود سايت سفارت هم چيزي ننوشته و به راههاي ارتباطي اش مثل تلفن و اسكايپ هم جواب نميده...
    لطفا كساني كه اخيرا سفارت دوبي بودند يا اطلاعات معتبر دارند پاسخ بدن و راهنمايي كنند؛ وقتم كمه...

Junior Member

دوستان عزیز کسی می دونه دوبی کی وقت جدید برای مصاحبه توریستی باز میکنه؟
    من الان یک مدت طولانی که سایت چک می کنم ولی زمان جدیدی اعلام نمیشه!
    ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamatrnk نمایش پست ها
    دوستان عزیز کسی می دونه دوبی کی وقت جدید برای مصاحبه توریستی باز میکنه؟
    من الان یک مدت طولانی که سایت چک می کنم ولی زمان جدیدی اعلام نمیشه!
    ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه بگه
    دوست عزيز من هم براي تغيير تاريخ وقت مصاحبه دو ماه چند نوبت در روز به سايت سر ميزدم و كاملا نا اميد شده بودم از گرفتن يك وقت كنسلي اما حدود يك ماه قبل وقت هاي ژانويه به صورت مرتب براي چند هفته پشت سر هم ظرف نيم ساعت باز شد... پيشنهادم اين است كه مرتب به سايت سر بزنيد احتمالا براي فوريه و مارچ هم همين انفاق ميفته

Junior Member

وقت ارمنستان الان برای 14 مارس باز هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)