صفحه 236 از 286 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

وقت های ارمنستان روزهای 21و 23و 30 مارچ هم باز هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msa_59 نمایش پست ها
    دوست عزيز من هم براي تغيير تاريخ وقت مصاحبه دو ماه چند نوبت در روز به سايت سر ميزدم و كاملا نا اميد شده بودم از گرفتن يك وقت كنسلي اما حدود يك ماه قبل وقت هاي ژانويه به صورت مرتب براي چند هفته پشت سر هم ظرف نيم ساعت باز شد... پيشنهادم اين است كه مرتب به سايت سر بزنيد احتمالا براي فوريه و مارچ هم همين انفاق ميفته

من برای پدر و مادرم DS160 رو پر کردم و توی سایت دوبی حتی 320 $ رو هم پرداخت کردم. اما وقت خالی اصلا نیست. نظرتون چیه؟ یعنی باز میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Executive Management University of Tehran

من هم موقع پر کردن فرم های دی اس اسم پدر و مادرم رو به عنوان همراه توی فرم هر کدوم نوشته بودم، هم اینکه توی سایت سفارت ارمنستان یک اکانت درست کرده بودم و برای هر دو با هم می خواستم وقت بگیرم... ولی بعد از یک ماه تلاش هر بار وقت باز شد من نتونستم وقت بگیرم (یعنی سایت نشون میداد که وقت باز هست ولی وقتی من می خواستم پول واریز کنم و وقت بگیرم اجازه نمی داد). دو بار به سفارت زنگ زدم و اونا گفتن چون برای دو نفر با هم می خوای وقت بگیری نمیشه... این وقتهایی که اعلام میشه برای یک نفر هست و تو برای دو نفر می خوای وقت بگیری. اونا خودشون توصیه کردن من تک تک براشون وقت بگیرم... خیلی سیستم بدی هست اینجوری. من دو سال پیش که برای پدر و مادرم وقت گرفتم این مشکل رو نداشتم و راحت برای هر دو با هم وقت گرفتم، ولی امسال نمی دونم چرا اینجوری بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط bdanial83 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی عجیبه که وقت در یک زمان نتونستید بگیرید؟ دلیلیش رو میدونید؟
    بطور گلی وقتی دی اس رو پر کردید و در فرمها پدر و مادر نام همراه رو بصورت ضربدری برای هر کدوم درج کنید بنابراین باید به هر دو در یک زمان وقت میدادند.
    برای من هم سواله که چرا وقتشون رو جدا دادن و یا شاید شما جدا گرفتید.

سلام به همه دوستان
    من دارم برای ویزای توریستی اقدام میکنم. نامزد من گرین کارت داره (از طرف خانواده اقدام کرده) و سیتیزن نیست. هدف من رفتن و برگشتن هست. چندین فامیل نه چندان نزدیک (دختر عموی پدرم ، دختر خاله پدرم و نه نزدیک تر) و تعداد خیلی زیادی از دوستانم در حال درس خواندن و بعضی ها کار کردن در امریکا هستن. سوال من این بود که تو فرم ds و اگر آفیسر از من پرسید.
    ۱. راجع به اینکه میخوام نامزدم و ببنیم و قصد سفرم این هست بگم؟
    ۲. راجع به این فامیلهای نه چندان نزدیک اگر ازم سوال شد و داخل فرم ds چیزی بگم؟
    یا اینکه فقط داخل فرم بنوسیم که فامیلهای دوری دارم ولی قصد از سفر به امریکا فقط دیدن خود کشور هست و از این جور چیزا...
    و اینکه اگه ازم داخل سفارت هدف از سفرم پرسیده شد چه جوابی میتونه به آفیسر این اطمینان و بده که من میخوام حتما برگردم؟

من ۲۸ سالمه و الان دو ساله که جایی که کار میکنم بیمه رسمی برام رد میشه. همینجا که کار میکنم سهام هم دارم. و یک مغازه تجاری هم به اسمم هست. به واسطه ی کار پدرم که تولید هست دائم باید بهش کمک کنم و همه ی اینها باعث میشه واقعا فقط چند ماه بمونم و برگردم. گردش حسابم هم بد نیست.
    به نظر شما بهترین سفارت برای گرفتن ویزای توریستی کدوم سفارته؟

کلن اگه هر راهنمایی در مورد اینکه چه قدر شانس دارم برای گرفتن ویزای توریستی و چه کارهایی میتونه شانسم و بیشتر کنه بهم بکنید خیلی ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadsharif نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من دارم برای ویزای توریستی اقدام میکنم. نامزد من گرین کارت داره (از طرف خانواده اقدام کرده) و سیتیزن نیست. هدف من رفتن و برگشتن هست. چندین فامیل نه چندان نزدیک (دختر عموی پدرم ، دختر خاله پدرم و نه نزدیک تر) و تعداد خیلی زیادی از دوستانم در حال درس خواندن و بعضی ها کار کردن در امریکا هستن. سوال من این بود که تو فرم ds و اگر آفیسر از من پرسید.
    ۱. راجع به اینکه میخوام نامزدم و ببنیم و قصد سفرم این هست بگم؟
    ۲. راجع به این فامیلهای نه چندان نزدیک اگر ازم سوال شد و داخل فرم ds چیزی بگم؟
    یا اینکه فقط داخل فرم بنوسیم که فامیلهای دوری دارم ولی قصد از سفر به امریکا فقط دیدن خود کشور هست و از این جور چیزا...
    و اینکه اگه ازم داخل سفارت هدف از سفرم پرسیده شد چه جوابی میتونه به آفیسر این اطمینان و بده که من میخوام حتما برگردم؟

من ۲۸ سالمه و الان دو ساله که جایی که کار میکنم بیمه رسمی برام رد میشه. همینجا که کار میکنم سهام هم دارم. و یک مغازه تجاری هم به اسمم هست. به واسطه ی کار پدرم که تولید هست دائم باید بهش کمک کنم و همه ی اینها باعث میشه واقعا فقط چند ماه بمونم و برگردم. گردش حسابم هم بد نیست.
    به نظر شما بهترین سفارت برای گرفتن ویزای توریستی کدوم سفارته؟

کلن اگه هر راهنمایی در مورد اینکه چه قدر شانس دارم برای گرفتن ویزای توریستی و چه کارهایی میتونه شانسم و بیشتر کنه بهم بکنید خیلی ممنون میشم.
    سلام. من فقط به یکی از سئوالهاتون می تونم جواب بدم. لزومی نداره در مورد فامیلهای نه چندان نزدیکی که شباهت فامیلی با شما ندارند چیزی بگین. اگر خواهر و برادر و خانواده ی درجه یک باشه حتی اگر نگین هم ممکنه که بپرسن بنابراین بهتره که دروغ گفته نشه ولی در مورد فامیلهای دور و حتی خاله و دایی من شخصا هیچ وقت چیزی ننوشتم و از من هم سئوالی نشد. در کل اگر خیلی راجع به اشخاصی که اون طرف می شناسید صحبت کنین ممکنه فکر کنند که می خواهید بر نگردید.

Junior Member

من سه هفته است دارم سعی میکنم برای مادرم از آنکارا وقت بگیرم اما هیچ وقتی باز نیست. من دارم کاری رو اشتباه انجام میدم یا وقت ها باز نشده؟ کسی تونسته از آنکارا وقت ویزای غیردانشجویی بگیره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای مادرم فرم ds160 را پر کردم الان خیلی وقته سایت سفارت ارمنستان را چک میکنم اما وقت خالی برای مصاحبه ندارن. دوستانی که تجربه دارن آیا 160 دلار را بعد از گرفتن وقت مصاحبه باید پرداخت کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeisgood نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مادرم فرم ds160 را پر کردم الان خیلی وقته سایت سفارت ارمنستان را چک میکنم اما وقت خالی برای مصاحبه ندارن. دوستانی که تجربه دارن آیا 160 دلار را بعد از گرفتن وقت مصاحبه باید پرداخت کنیم؟
    سلام. تقریبا همزمان این دو تا کار را باید انجام بدهید. وقتی وقت باز شد، فورا پرداخت کنید و وقت بگیرید. اگر پرداخت نکرده باشید وقت نمی توانید بگیرید. ولی اگر وقت باز نباشد هم نمی توانید پرداخت کنید. البته زمانی که من وقت گرفتم که اینطور بود. من دو سه هفته هر چند دقیقه یکبار سایت ارمنستان را برای وقت چک می کردم. همزمان هم صفحه ی سایتی که می خواستم از آنجا پرداخت کنم را باز گذاشته بودم که معطل نشوم. دیده ام که بعضی از دوستان پرداخت می کنند ولی تا پرداخت کنند وقت بسته می شود و مجبورند باز منتظر بشوند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ropa نمایش پست ها
    سلام. تقریبا همزمان این دو تا کار را باید انجام بدهید. وقتی وقت باز شد، فورا پرداخت کنید و وقت بگیرید. اگر پرداخت نکرده باشید وقت نمی توانید بگیرید. ولی اگر وقت باز نباشد هم نمی توانید پرداخت کنید. البته زمانی که من وقت گرفتم که اینطور بود. من دو سه هفته هر چند دقیقه یکبار سایت ارمنستان را برای وقت چک می کردم. همزمان هم صفحه ی سایتی که می خواستم از آنجا پرداخت کنم را باز گذاشته بودم که معطل نشوم. دیده ام که بعضی از دوستان پرداخت می کنند ولی تا پرداخت کنند وقت بسته می شود و مجبورند باز منتظر بشوند.
    دوست عزیز ممنون از جوابتون. میشه لطف کنید آدرس سایتی را که از اونجا باید پرداخت کنیم برام اینجا بزارید؟

Junior Member

سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم بسیار فکرم مشغول هست. لطفا کمکم کنید من نزدیک نصف این تاپیک رو خوندم ولی‌ چیزی پیدا نکردم.
    من چند سالی‌ هست آمریکا هستم و گیرین کارت دارم و می‌خواستم برای پدر مادرم ویزا توریستی بگیرم بیان برای ۲ هفته.
    پدر من بازنشسته نیرو زمینی‌ ارتش هست (حدود ۳۰ سال هست که بازنشست شده) نصف بیشتر خدمتشون هم مربوط به قبل از انقلاب میشه. ولی‌ بد از انقلاب هم چند سالی‌ در ارتش بودن.
    آیا باید اینرو تو فرم بنویسم؟
    اگه بنویسم اتفاق بعدی نمیفته؟ امکان داره رجکت بشن؟
    توی قسمت شغل به نظرتون ارتش قبل و بد از انقلاب رو سوا کنم یا کلا بنویسم نیرو زمینی‌ بودن.
    ممنون میشم دوستان اگه بهم کمک کنید خیلی‌ استرس دارم و نمیدونم چی‌ کار کنم
    مرسی‌

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)