صفحه 24 از 286 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : سوالات و جواب های متداول در مصاحبه. (فقط توریستی)

متاسفانه همش در حال گشتن و مطلب پیدا کردنم و نمی تونم چیزی در رابطه با ویزای توریستی پیدا کنم...... شاید سوالا چیز بخوصوصی نیستن.

این سوالات رو از قسمت دانشجویی پیدا کردم که به گمانم می تونه سوالات مشترکی باشه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

درود
    یه وکیل هست میگه ۸ هزار دلار میگیرم، ویزای توریستی واست میگیرم. میای آمریکا. بعد اگه بالای لیسانس باشی میتونی ویزای توریستی رو تبدیل به ویزای کاری کنی. اگه زیر لیسانس بودی، واست ویزای تحصیلی میگیره. بعد از چند سال هم واسه اقامت واست اقدام میکنه.
    میگه همه کارهاتو خودش انجام میده. فقط شما میری سفارت واسه مصاحبه. البته هزینه بلیط و هتل و تمام اینها با خودته. اونها فقط کارهای ویزا و اقامت و اینها رو انجام میدن.
    نظرتون چیه؟
    خودمون میتونیم توریستی بریم بعد تبدیل کنیم به ویزای تحصیلی یا کاری؟
    میشه مثلا ۶ ماه دوره فنی ببینیم، بعد ویزای کاری بگیریم و موندگار بشیم؟
    این وکیل چکار میکنه که خودمون انجام بدیم و دیگه به اینها پول ندیم؟

ممنون میشم کمکم کنید.
    سپاس

Junior Member

سلام و ابراز خوشحالی از وجود چنین سایت مفید و پر محتوایی
    31 ساله و مجرد هستم. 10 سال هست که برای شرکتی خصوصی با حقوق نه چندان جالب ولی با بیمه کار میکنم. اغلب فامیل پدری اندکی قبل از انقلاب به امریکا مهاجرت کردند. چندی پیش یکی از عمه ها در امریکا از یکی دیگر از فامیل های دورتر که کسب و کار و وضع مالی خوبی دارند و عروسی دخترشان در راه هست خواست که به بهانه این عروسی برای من یک دعوت نامه تنظیم کنند . در این دعوت نامه که اخیرا هم به دست من رسیده، قید شده که باتوجه به عروسی 13 دسامبر، ما تصمیم به گشت و گذار در برخی مکانهای دیدنی ایالات را در 4 ماهه پیش روی بعد از جشن رو داریم و خوشحال میشیم که تو هم در این جشن و گردش به ما بپیوندی و بعد از سالها تو رو ببینیم . البته تمام هزینه ها از جمله غذا و جا و هر چیز دیگه ی تو رو به عهده میگیریم.

به نظر شما شانس این کیس من چقدر هست و برای بهبودش چه کارهایی می تونم انجام بدم؟ و خیلی کنجکاو هستم که بدونم سفارت امریکا در کدام کشورهای همسایه وضعیت بهتری داره. هم از نظر بالاتر رفتن شانس قبولی هم از نظر ارزونتر بودن مخارج و مخصوصا هزینه سفارت. آیا هزینه دریافتی سفارت ها با هم یکی هست ؟
    در ضمن اینا رو هم بگم که - من تا حالا فقط یکبار خارج شدم اون هم یکسال پیش به مدت 9 ماه با موافقت و مرخصی شرکت در مالزی زبان خوندم .
    - حساب بانکیم هم در حال حاضر به زور به 18 ملیون تومان میرسه.
    - دو دانگ از خانه ای که توش زندگی میکنیم هم به نام من هست. (پدرم چند سال پیش آنرا بین مادر و فرزندان تقسیم کرد)
    منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

سلام دوستان ممنون میشم 2تا سوالو جواب بدین:
    1-من میخام با دعوتنامه یک آمریکایی سیتیزن(ایرانی نیست) برم اونجا...اگه بر نگردم واسه اون بد میشه؟؟
    2-با ویزای توریستی کانادا میشه رفت امریکا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم 2تا سوالو جواب بدین:
    1-من میخام با دعوتنامه یک آمریکایی سیتیزن(ایرانی نیست) برم اونجا...اگه بر نگردم واسه اون بد میشه؟؟
    2-با ویزای توریستی کانادا میشه رفت امریکا؟
    1- بله!
    2- نه!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    درود
    یه وکیل هست میگه ۸ هزار دلار میگیرم، ویزای توریستی واست میگیرم. میای آمریکا. بعد اگه بالای لیسانس باشی میتونی ویزای توریستی رو تبدیل به ویزای کاری کنی. اگه زیر لیسانس بودی، واست ویزای تحصیلی میگیره. بعد از چند سال هم واسه اقامت واست اقدام میکنه.
    میگه همه کارهاتو خودش انجام میده. فقط شما میری سفارت واسه مصاحبه. البته هزینه بلیط و هتل و تمام اینها با خودته. اونها فقط کارهای ویزا و اقامت و اینها رو انجام میدن.
    نظرتون چیه؟
    خودمون میتونیم توریستی بریم بعد تبدیل کنیم به ویزای تحصیلی یا کاری؟
    میشه مثلا ۶ ماه دوره فنی ببینیم، بعد ویزای کاری بگیریم و موندگار بشیم؟
    این وکیل چکار میکنه که خودمون انجام بدیم و دیگه به اینها پول ندیم؟

ممنون میشم کمکم کنید.
    سپاس
    من یکبار از یکی شنیده بودم که ویزای توریستی امریکا رو نمیشه تبدیل به ویزای تحصیلی کرد (ماجرای یک خانمی را میگفت که در سفر توریستی موفق شده بود از یک دانشگاهی پذیرش بگیره و بعد که برای گرفتن ویزای تحصیلی به سفارت مراجعه کرده بود گفته بودند شما حق نداشتی با ویزای توریستی دنبال این کارها بری و هدف از سفرت رو درست نگفته بودی و همون ویزای توریستی اش رو هم دیگه بهش ندادند). قبل از پول دادن به وکیل این موضوع رو خوب تحقیق کنید.

سلام ، برای ویزای توریستی قبرس بهتره با دبی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi87 نمایش پست ها
    سلام ، برای ویزای توریستی قبرس بهتره با دبی؟
    من شنیدم ترکیه. چون گرفتن ویزای قبرس ظاهرا سخت ه . از طرفی دبی هم راحت ویزا نمی ده و اکثرا ریجکت می شن. راجع به ترکیه هم از همه نظر اوکی ه . فقط گرفتن وقتش سخته.

Junior Member

اين وكيل كي هست كجا ؟

Junior Member

سلام

آیا برای گرفتن ویزا باید اصل دعوت‌نامه را از آمریکا برای من پست کنند یا پرینت آنرا می‌تونم ارائه کنم.

چه مدارک دیگری لازم هست؟

وقت سفارت برای اواخر سپتامبر دارم به فرض اینکه ویزا بگیرم چقدر امکان اینکه اواسط اکتبر آمریکا باشم هست؟

لطفا راهنمای کنید
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)