صفحه 25 از 286 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : سوالات و جواب های متداول در مصاحبه. (فقط توریستی)

اگه منظور شما اختصاصا ویزای توریستی هست به اینجا مراجعه کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...A%DB%8C/page24
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

دوستان مدارک لازم برای ارائه در زمان مصاحبه چیست ؟ خواهش می کنم کمک بفرمائید

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza6211 نمایش پست ها
    دوستان مدارک لازم برای ارائه در زمان مصاحبه چیست ؟ خواهش می کنم کمک بفرمائید
    مهمترینش I20 و کپیشه..رسید SEVIS ..ریسرچ پلن و CV..اگه فاند ندارید هم مدارک مالی مثل BS.. پست های صفحه های قبل رو ملاحظه بفرمایید پست های کامل و جامعی هست..

مهمترینش I20 و کپیشه..رسید SEVIS ..ریسرچ پلن و CV..اگه فاند ندارید هم مدارک مالی مثل BS.. پست های صفحه های قبل رو ملاحظه بفرمایید پست های کامل و جامعی هست..
    متشکرم .. ولی من برای ویزائی توریستی می خوام بدونم چی می خواد .. بغیر از پاسپورت ترجمه شناسنامه ام می خواد ؟ چند تا عکس؟ می تونید زحمت بکشید یه لینکی از خود سایت سفارت که شامل توضیح درباره مدارک باشه برام بفرستید .. خودم پیدا نکردم

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

متشکرم .. ولی من برای ویزائی توریستی می خوام بدونم چی می خواد .. بغیر از پاسپورت ترجمه شناسنامه ام می خواد ؟ چند تا عکس؟ می تونید زحمت بکشید یه لینکی از خود سایت سفارت که شامل توضیح درباره مدارک باشه برام بفرستید .. خودم پیدا نکردم
    شما بهتره به تاپیکه ویزای توریستی مراجعه بفرمایید..عکس نمی خواد منوط به اینکه تو فرم DS160 عکستون چک مارک سبز رو بگیره..ولی یه عکس روبرو 5 در 5 بگیرید ببرید.. مشخصات عکس تو سایت travel.state.gov موجوده..اصولا شما هر چی بیشتر مدرک با خودتون ببرید ایرادی نداره..
    برا توریستی حتما سند خونه برا نشون دادن قصد برگشتنتون خیلی واجبه و مدارک مالی مثل bank statement که نشون بده شما هزینه سفرتونو دارید..

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

شما بهتره به تاپیکه
    ویزای توریستی مراجعه بفرمایید..عکس نمی خواد منوط به اینکه تو فرم DS160 عکستون چک مارک سبز رو بگیره..ولی یه عکس روبرو 5 در 5 بگیرید ببرید.. مشخصات عکس تو سایت travel.state.gov موجوده..اصولا شما هر چی بیشتر مدرک با خودتون ببرید ایرادی نداره..
    برا توریستی حتما سند خونه برا نشون دادن قصد برگشتنتون خیلی واجبه و مدارک مالی مثل bank statement که نشون بده شما هزینه سفرتونو دارید..
    متشکرم
    من میخوام بدونم تو سایت خود سفارت آمریکا در دبی برای مثال .. چیزی در مورد مدارک مورد نیاز اصلی چیزی ننوشته ؟ برای مثال الان من نمیدونم ترجمه شناسنامه و کارت پایان خدمت رو می خواد یا نه ؟ تو خود سایتشون سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

متشکرم
    من میخوام بدونم تو سایت خود سفارت آمریکا در دبی برای مثال .. چیزی در مورد مدارک مورد نیاز اصلی چیزی ننوشته ؟ برای مثال الان من نمیدونم ترجمه شناسنامه و کارت پایان خدمت رو می خواد یا نه ؟ تو خود سایتشون سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
    توسایت دبی مطمئنک گه شناسنامه رو می خوان.

Iranian Citizens
    must present their original national ID card called "Shenas Nameh".

Submit documentation showing purpose of your trip to the U.S.,ties to your home country,ability to pay for the tripand convincing documents to show sufficient fundsto cover all expenses in the U.S. The Consular Officer will review the documents supporting your visa application. The documents do not guarantee approval for visa issuance.
    تو سایتشون برید قسمت اپلای برای ویزای غیر مهاجرتی و اونجا یه فایل برا مدارک مورد نیاز برا ایرانیا وجود داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ceramic engineering

سلام دوستان
    من به همراه فرزند سه ساله ام برای ویزای توریستی از باکو اقدام کردم..... سابقه ویزای شنگن و سند ملکی و گردش مالی مناسب( حدود 100 میلیون) و گواهی اشتغال به کار نیز دارم. در ضمن همسرم در ایران هست و من به همراه پدر و مادر برای رفتن به امریکا اقدام کردیم...خواهرم در امریکاست و گرین کارت داره. در ضمن پدر و مادر سال پیش نیز به همین طریق به امریکا رفته اند.بنظر شما شانس من چقدر است؟

سلام من چند تا سوال داشتم مي شه راه نمايي كنيد من و خانم و پسر ٥ سالم اكتبر ٢٠١١ امريكا بوديم و الان هم مي خوام دو باره اقدام كنيم به نظر شما كدام كشور بهتره ، قبلا از عشق اباد گرفتيم الان هم وقت سفارت گرفتم از عشق اباد. به نظر شما زود نيست افيسر بگه پارسال انجا بودي؟پارسال پسرم و نبردم عشق اباد ويزاشو صادر كرد امسال بايد ببرم ؟ چيزي هم تو سايت ننوشته

Junior Member

سلام من همونطوری که قبلا هم توضیح دادم دو سال هست که با همسرم هر دو دانشجوی دکتری آمریکا هستیم.
    دفتر اینترنشنال دانشگاه برای مادرم دعوتنامه نمیده و میگه فقط برای فارغ التحصیلی میدیم. من دو سال دیگه فارغ التحصیل میشم. آیا من دعوتنامه دستی باید بنویسم؟ با چه فرمتی؟ آیا باید وکیلی اون را تنظیم کنه؟
    اگر بخوام از بانک خودم تو آمریکا برگه بگیرم که مثلا 10000 دلا ر پول دارم و بفرستم ایران خوبه یا تاثیر منفی میذاره؟
    اصلا حالا که دانشگاه دعوتنامه نمیده شانسی داره مادرم برای اومدن؟
    آیا کپی کارت social security من هم لازمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)