صفحه 26 از 286 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام؛
    من با ویزای دانشجویی واردشدم. الان نامزد من قصد داره برای ویزای توریستی اقدام کنه و بیاد تا اینجا ازدواج کنیم و نوع ویزاش رو تغییر بدیم به f-2. در همین رابطه یه سری سوال داشتم که خیلی ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید:
    - به نظرتون مطرح کردن این قضیه که قراره اینجا ازدواج کنیم ممکنه کلا خراب کنه همه چیز رو؟
    -اینکه نامزدم زبانش خوب نبست ممکنه کمکی کنه؟
    -بعد اینکه فرض ویزای بازدید گرفتیم، آیا زمان ما(مثلا سه ماه) برای تغییر نوع ویزا و کارهای جانبی کافی خواهد بود؟
    -به طور کلی برای کسانی که دفعه اول اقدام به دریافت ویزای توریستی میکنن ویزا چه مدته صادر میشه؟ اصلا قاعده خاصی هست؟
    - و در آخر اینکه ایا کسی رو میشناسید همچین کاری کرده باشه و کلا احتمال وقوع این سناریو رو چقدر میبینید؟

پبشاپیش ممنون بابت وقتتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند - ازبکستان در سال ۲۰۱۲

سلام، سند ملك و زمىن براى وىزاى تورىستى ببريم؟ اگه ميخواد ترجمه بأيد بشه؟

ApplyAbroad Veteran

من براي كسي كه تا حالا دو بار ويزاي توريستي آمريكا (از دبي ) گرفته قصد دارم وقت سفارت بگيرم. در حال حاضر آنكارا بهتره يا دبي ؟
    وقت سفارت را خومان مي توانيم بگيريم يا بايد توسط آژانس هاي مسافرتي بگيريم ؟
    در صورتي كه آژانس يا فرد مطمئني را براي گرفتن وقت سفارت مي شناسيد لطفاٌ به من پيام خصوصي بدهيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry & Management

سلام ، ممنون ميشم كه پاسخ من رو بدين
    من حدود يكماه قبل براى ويزا توريستى امريكا اقدام كردم و به من گفتند نياز به administrative processing هستش و بهم خبر ميدن
    ديروز يك ايميل دريافت كردم كه ازم خواسته پاسپورتم رو حداكثر تا ١١ دسامبر بفرستم
    - مدت ويزا فكر كنم با ٦ ماه اعتبار باشه، اين ٦ ماه از ديروز شروع ميشه يا از روزى كه ويزارو بدن؟ مثلا اگه من اول دسامبر برم ويزام تا اول جون واسه ورود به امريكا معتبره؟
    cio:2.2.2010-file1:mar.2010-file2:aug.2010-trans.war.:20.11.2011-NOC:0311-
    - in process:2.2.2012-Med Rec: Mar16,2014- Med Done : Mar28, 2014
    Update Docs Rec in Warsaw: April02, 2014- Pass Req: Aug06, 2014
    visa issued:20.08.2014-visa validity:22.4.2015

سلام دوستان من و همسرم برای یک سفرتوریستی
    به ایتالیا میریم و در ضمن میخوایم برای ویزای امریکا هم اقدام کنیم میخواستم بدونم کسی تو این سفارت تجربه خاصی داره که راهنمای ما باشه ا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1080 نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم برای یک سفرتوریستی
    به ایتالیا میریم و در ضمن میخوایم برای ویزای امریکا هم اقدام کنیم میخواستم بدونم کسی تو این سفارت تجربه خاصی داره که راهنمای ما باشه ا
    آقا پیمان نتیجه رو به من هم خبر بده ، چون من هم مثل شما تا چند ماه دیگه از میلان اقدام میکنم !
    مرسی

برای ویزای توریستی اون آخرین تاریخی که اجازه داده وارد امریکا بشن (expiration) رو می شه اکستند کرد مثلا دیرتر از سه ماه دیگه برن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samansamani نمایش پست ها
    سلام ، ممنون ميشم كه پاسخ من رو بدين
    من حدود يكماه قبل براى ويزا توريستى امريكا اقدام كردم و به من گفتند نياز به administrative processing هستش و بهم خبر ميدن
    ديروز يك ايميل دريافت كردم كه ازم خواسته پاسپورتم رو حداكثر تا ١١ دسامبر بفرستم
    - مدت ويزا فكر كنم با ٦ ماه اعتبار باشه، اين ٦ ماه از ديروز شروع ميشه يا از روزى كه ويزارو بدن؟ مثلا اگه من اول دسامبر برم ويزام تا اول جون واسه ورود به امريكا معتبره؟
    مباركه احتمال بسيار زياد ويزاتون اومده. تو سايت چك كرده بوديد يا نه؟ توي ويزاتون مشخص ميشه كه از چه تاريخي شروع ميشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry & Management

من از سفارت امريكا در اتن درخواست كردم هيچ سايتى به من ندادن فقط گفتن بهت با ايميل خبر ميديم
    cio:2.2.2010-file1:mar.2010-file2:aug.2010-trans.war.:20.11.2011-NOC:0311-
    - in process:2.2.2012-Med Rec: Mar16,2014- Med Done : Mar28, 2014
    Update Docs Rec in Warsaw: April02, 2014- Pass Req: Aug06, 2014
    visa issued:20.08.2014-visa validity:22.4.2015

Junior Member

سلام دوستان عزيز من يك راهنمايي مي خواستم مادر من در ماه نوامبر در ارمنستان براي ويزاي توريستي كه خاله ام دعوتنامه داده اند مصاحبه دارند مي خواستم كه اگر اطلاعي در مورد سفارت ارمنستان داريد در اختيار من بگذاريد سپاسگذارم
    رشته :6 امتيازي متاهل *فایل کبک مارچ 2010 *مصاحبه سپتامبر 2010* فایل فدرال نوامبر 2010 آپدیت از پاریس 15می *رسیدن آپدیت به پاریس5جون *
    مدیکال2جولای
    پاس ریکوست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)