صفحه 275 از 286 نخستنخست ... 175225265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط armazin نمایش پست ها
    سلام آیا باید اصل مدارک شامل شناسنامه کارت ملی سند خانه و ازدواج و.... را هم با خودمان به سفارت ببریم؟
    سلام دوست عزیز،
    طبق سایت سفارت برخی از مدارک تصریح شده که باید اصل اون همراه باشه (مثل گواهی و فیش حقوقی) و در مورد برخی فتوکپی خواسته شده. اما شما اگر امکانش براتون هست اصل همه مدارک را هم همراه داشته باشید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط armazin نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه من و همسرم ساعت ده صبح پنجشنبه 8 دسامبر نوبت مصاحبه داریم چه ساعتی بهتره در سفارت حاضر باشیم از راهنماییتان سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز،

برای باز شدن در سفارت اونجا باشید. وقتی وارد سفارت می شید شماره میگیرید و بر اساس اون مصاحبه خواهید شد. اگر دیرتر برید شماره بالاتری خواهید گرفت و دیرتر مصاحبه خواهید شد. برای آشنایی بیشتر با پروسه این لینک را ببینید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من فرم ‎ds-160‎ پرکردم وبرای سفارت ارمنستان حساب کاربری ساختم فقط پرداخت هزینه باقی مانده چند تا سوال داشتم اگه راهنمای کنید ممنون می شم
    1-اگه پول واریز کنم حتما سفارت وقت می ده یا نه ؟
    2-وضیعت وقت تو سفارت های دیگه (ترکیه و دبی ) چجوری هست ؟
    3-کلا سفارت ارمنستان خوبه ؟
    4-من زبان انگلیسی بلدم می تونم سفارت دیگه مثل باکو یا کرجستان اقدام کنم ؟

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

Hi guy,
    I'm trying to schedule a visa interview appointment for my parents. Do I need to fill out 2 different DS-160s or just one for both? It'd be appreciated if you shed some light.

Regards,
    Milad

Junior Member

بله، برای هر کدوم باید یه DS-160 جدا پر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    Hi guy,
    I'm trying to schedule a visa interview appointment for my parents. Do I need to fill out 2 different DS-160s or just one for both? It'd be appreciated if you shed some light.

Regards,
    Milad

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم که هر جا گشتم جواب درستی براش پیدا نکردم. ممنون می شم هر کس نظری داره بگه. من مادر پدرم 2 هفته ی دیگه سفارت دوبی وقت دارن و من براشون نوع ویزای درخواستی رو وقتی فرم رو پر می کردم زدم B2 Tourism/Medical Treatment چون برای توریستی می خواستن بیان و این نزدیکترین گزینه بود. ولی الان می بینم که یه سریا زدن B1/B2 ولی من رو این حساب کهB1 توریستی برای تجارت و بیزینس و ایناست گفتم B2 نزدیکتره به کیسشون تا B1/B2. الان می خواستم بدونم ایا این مشکلی ممکنه پیش بیاره؟

ممنون

Junior Member

سلام
    من برای مادر پدرم رو زدم B2 وقتی وقت گرفتم چون نوشته بود B2 Tourism/Medical Treatment یعنی من فک کردم یا توریستی یا مدیکال. حالا اگه توی فرم DS160 بزنم B1/B2 بهتره؟ من خیلی اینور اونور (نه توی اپلای ابرود) دیدم که ملت B2 رو توریستی یا درمانی (یعنی نه لزوما درمانی) می گفتن و B1 رو بیزینسی ولی الان که شما گفتید B2 ویزای درمان هست من شک کردم! ممنون می شم اگه اطلاعات بیشتری دارید بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    سلام.
    ویزای توریستی B1/2 هست.
    ویزای B1 تجاری هست.
    ویزای B2 ویزای درمان هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط meslami نمایش پست ها
    سلام
    من برای مادر پدرم رو زدم B2 وقتی وقت گرفتم چون نوشته بود B2 Tourism/Medical Treatment یعنی من فک کردم یا توریستی یا مدیکال. حالا اگه توی فرم DS160 بزنم B1/B2 بهتره؟ من خیلی اینور اونور (نه توی اپلای ابرود) دیدم که ملت B2 رو توریستی یا درمانی (یعنی نه لزوما درمانی) می گفتن و B1 رو بیزینسی ولی الان که شما گفتید B2 ویزای درمان هست من شک کردم! ممنون می شم اگه اطلاعات بیشتری دارید بدید.
    درود،
    دوست عزیز دز سایت Travel.State.gov که برای دولت امریکاست این توضیح اومده:
    Generally, a citizen of a foreign country who wishes to enter the United States must first obtain a visa, either a nonimmigrant visa for temporary stay, or an immigrant visa for permanent residence. Visitor visas are nonimmigrant visas for persons who want to enter the United States temporarily for business (visa category B-1), tourism, pleasure or visiting (visa category B-2), or a combination of both purposes (B-1/B-2).

لینکش هم اینه، یه سر بزنید با خیال راحت بروند مصاحبه، ایشالا اپرو می شن
    https://travel.state.gov/content/vis...t/visitor.html

Junior Member

سلام دوستان
    مادرم برای ویزای توریستی وقت سفارت گرفته و یک سوال در مورد مدرک تامین مالی داشتم
    تو سایت کنسولگری نوشته که می تونید مدرکی ارائه بدید که نشون بده شخص دیگه ای هزینه سفر شما رو تقبل میکنه
    میخواستم ببینم این مدرک دقیقا چطوری باید باشه ؟
    چون حساب پدرم گردش مالی خوبی داره اگر گردش ۶ ماهه حساب پدرم رو همراه ببره کفایت میکنه یا باید مدرک دیگه ای برای اثبات این موضوع ارائه بشه ؟
    مرسی

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان

من یک سوال دارم در مورد گرفتن وقت سفارت گروهی برای ویزای فوریستی.
    می خوام برای پدر مادرم و خاله و شوهرش وقت سفارت بگیرم، منتها می خوام برای همگی توی یک روز و توی یک سفارت بگیرم. آیا این درست هست که روی سایتی که وقت مصاحبه رو ثبت می کنیم و فی رو می دیم، اسم هر 4 نفر رو یک جا وارد کنم و وقت همه رو یکجا بگیرم؟ این باعث نمیشه که کیسهاشون به هم مرتبط بشه یا به هر دلیلی مشکل به وجود بیاد؟
    ممنون می شم دوستانی که تجربه اش رو دارند راهنمایی کنند که آیا این کار ایرادی داره یا خیر؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)