صفحه 276 از 286 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک سوال دارم در مورد گرفتن وقت سفارت گروهی برای ویزای فوریستی.
    می خوام برای پدر مادرم و خاله و شوهرش وقت سفارت بگیرم، منتها می خوام برای همگی توی یک روز و توی یک سفارت بگیرم. آیا این درست هست که روی سایتی که وقت مصاحبه رو ثبت می کنیم و فی رو می دیم، اسم هر 4 نفر رو یک جا وارد کنم و وقت همه رو یکجا بگیرم؟ این باعث نمیشه که کیسهاشون به هم مرتبط بشه یا به هر دلیلی مشکل به وجود بیاد؟
    ممنون می شم دوستانی که تجربه اش رو دارند راهنمایی کنند که آیا این کار ایرادی داره یا خیر؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز،
    نظر دیگر دوستان را هم جویا بشید.
    اگر وقتی اکانت میسازید فرم های هر چهار نفر را به یک اکانت اضافه کنید، اون وقت می تونید براشون همزمان وقت بگیرید. اتفاقی که میوفته این هست که هرچند نفر باهم مصاحبه میشن و یک گروه تلقی خواهند شد. اگر خاله شما برای دیدن شما میاد آمریکا، شانس کمتری از مادر شما برای ویزا خواهد داشت.
    به نظر من اصولا نباید مشکلی ایجاد کنه، اگر آفیسر کج اخلاقی نباشه. اما من باشم خودم ریسک نمیکنم و ترجیح میدم پدر و مادرم جدا مصاحبه بشن.

موفق باشید

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

سلام دوستان پدربزرگ من ساکن آمریکاست حال جسمیش زیاد خوب حالا به پدرم گفتن که توریستی برن و همدیگه رو ببینن مثل اینکه دکتر پدربزرگم گفته نامه میدم برای سفارت اگه بچه ها میتونن بیان حالا ما نمیدونیم چطور باید اقدام کنیم واسه ویزای توریستی چه مدارکی جمع کنیم .با توجه به اینکه تمام اعضای خانوادش آمریکان و من کانادام آیا امکان داره شک کنن؟ اصلا این فامیل داشتن تاثیر مثبت داره یا منفی رو ویزای توریستی ؟ کدوم سفارت وقت بگیریم ؟ چه مدارکی رو ترجمه کنیم ؟پدرم قصد داره اگه بشه اونجا ویزاشو تغییر بده و بمونه کلا چقدر شدنیه این قضیه بازم ممنون سوالام خیلی زیاد شد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi5521533 نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز،
    یه مشکلی برای من پیش اومد مبنی بر اینکه حساب ما به علت رفرش متوالی بلاک شد ایمیل زدمو اونا هم ایمیل زدن که:
    "متقاضیه عزیز ،
    حساب کاربری شما بنا بر استفاده نادرست قفل شده است . لطفا شماره گذر نامه خویش ، شماره د اس-160 . و ایمل ادرس جدید را برای ما بفرستبد . اکانت شما با این ایمیل اکتیو خواهد شد و شما می توانید برای ویزا خود اقدام نماید .
    با تشکر ."
    من هم موارد خواسته شده رو در جواب ایمیل فرستادم ولی عملا هیچ اتفاقی نیفتاده تا حالا!!
    کسی تجربه مشابه داره؟

پیشاپیش سپاس
    برای منم قفل شد
    هم به انگلیسی ایمیل زدم هم به زبان فارسی
    که به زبان انگلیسی زودتر پاسخ دادن و بعد از ۸ روز با یه اکانت جدید همون پروسه رو ادامه دادم و حتی وقت سفارتمم گذشته بود.
    پولم هم سرجاش بود.
    فقط فعلا وقتی موجود نیست که بگیرم
    برای منم جوابش نیومد!
    اما رفتم توی سایت ایمیل اکانت جدید رو زدم با رمز اکانت جدید و دیدم توی سایت درست شده!

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام دوستان... میخواستم بدونم آیا اشکالی داره ار محلی غیر از جایی که در فرم Ds160 نوشتیم و ازش دعوت نامه داشتیم وارد آمریکا بشیم؟ مثلا بجای شیکاگو بریم لس آنجلس.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrrrhossein نمایش پست ها
    سلام دوستان... میخواستم بدونم آیا اشکالی داره ار محلی غیر از جایی که در فرم Ds160 نوشتیم و ازش دعوت نامه داشتیم وارد آمریکا بشیم؟ مثلا بجای شیکاگو بریم لس آنجلس.
    تا اون جایی که من اطلاع دارم مشکلی نیست، خیلی وقت ها در مورد ویزاهای دانشجویی طرف شهر دانشگاهش رو می نویسه ولی مثلاً اولش موقع ورود به آمریکا یکی دو هفته میره یه شهر دیگه پیش دوستش. فقط باید آماده باشید آفیسر توی فرودگاه اگر احتمالاً پرسید، بگید که مثلاً برای دیدن دوست تون اول این شهر اومدید یا هر دلیل دیگه ای که داشته.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس کامپیوتر

سلام
    ما تو فرم اسم یه هتلو گفتیم برا اقامتمون ولی وچری ازش نگرفتیم چون برناممون قطعی نیس هنوز. ینی تا ویزا نگیریم که نمیشه قطعی کرد. حالا روز مصاحبه وچر ازمون نمیخوان؟ نمیگن چرا این هتل و ازین حرفا؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

سلام
    پدر و مادر من 6 ام ماه می رفتن مصاحبه تو ارمنستان. آفیسر به مامانم گفت شما ویزاتون یک هفته دیگه آمادست. اما شوهرتون بین 3 تا 6 ماه طول می کشه. آیا با شوهرتون با هم می خواین سفر کنین؟ مامانم هم گفت آره. این شد که دیگه مامانم ویزاشونو نگرفتن. الان بعد گذشت 8 ماه پدرم بالاخره کلیر شدن اما شماره مامانم موجود نیست. این یعنی اینکه مامانم کلیر نشدن ؟ چه جوری پیگیری کنم؟
    از دوستان عزیز(خانوم) که عازم Arizona State University هستند درخواست دارم برای هماهنگی پیغام خصوصی بدهند

سلام دوستان
    لیست مدارک ویزای توریستی رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟
    و یه سوال دیگه ؟ آیا گرفتن وقت برای ویزای توریستی حتما نیاز به وجود دعوت نامه داره ؟ یعنی برای تسریع کار میشه قبل از اینکه دعوت نامه بیاد وقت گرفت ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zrasulzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیست مدارک ویزای توریستی رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟
    و یه سوال دیگه ؟ آیا گرفتن وقت برای ویزای توریستی حتما نیاز به وجود دعوت نامه داره ؟ یعنی برای تسریع کار میشه قبل از اینکه دعوت نامه بیاد وقت گرفت ؟
    یه سری مدارک رو توی خود تأییدیه وقت سفارت می نویسه، ولی بهترین کار اینه که توی تاپیک تجربیات مصاحبه ببینید هرکس چه مدارکی برده چون مثلاً برای پدر و مادرها سند خونه یا ملک لازم نیست ولی برای توریست عادی می تونه کمک کننده باشه. به طور کلی برای بازدید پدر و مادر: کانفرمیشن DS 160، کانفرمیشن وقت سفارت، کارت پایان خدمت پدر و ترجمش، گواهی مالی از بانک برای پدر و همین طور ترجیحاً گواهی مالی جدا برای مادر، کپی پاسپورت فرزند، کپی ویزای فرزند، کپی آی بیست فرزند و دعوت نامه از دانشگاه در صورتی که امکانش باشه (زیاد مهم نیست چون خیلی وقتا دعوتنامه رو نگاه نمی کنن)
    در مورد ویزای توریستی، به جز موارد مرتبط بالا، ترجمه شناسنامه، ترجمه سند خونه، نامه از محل کار و پاسپورت قبلی با ویزای شنگن هم می تونه کمک کنه.
    پی نوشت: اگر برای پدر و مادرتون می خواین وقت بگیرید من خودم توی پست های قبلیم یه پست در مورد تجربه مصاحبه در دبی گذاشتم، می تونید بخونید.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام
    من به شدت به کمک سریع احتیاج دارم
    مادر من 9 ژانویه وقت سفارت دارن ایروان
    مشکل اینه که عکسشون قدیمی تر از 6 ماهه توی دی اس و مال حدود 1 سال پیشه و چون توی این یک سال آمریکا اومدن توی ویزای قبلیشون هم همین عکسه
    من با سفارت تماس گرفتم و گفتن باید دی اس جدید پر کنن و وقتو کنسل کنن و دوباره بگیرن
    منتها امکانش نیست برای ما که دیرتر بیان
    حالا ما چیکار میتونیم بکنیم؟ بدجوری نگران شدیم
    مرسی اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)