صفحه 277 از 286 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ممنون از توضیحات کاملتون

من برای مادرم میخوام وقت بگیرم اما خودم ایرانم. ایشون می خوان به دیدن خاله ام برن که شدیدا مریض هستند و در بیمارستان بستری می باشند.
    آیا با این شرایط بدون دعوت نامه می تونن اقدام کنن برای ویزای توریستی و شانسی دارند ؟
    مادرم بازنشسته هستند ویزای شنگن و مدارک مالی قوی و سند هم دارند.

در کل آیا برای ویزای توریستی داشتن دعوت نامه الزامی هست ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ضمن عرض سلام
    من و همسرم هر دو ٣٤ ساله مقيم و ساكن كشور تركيه هستيم شركت داريم اينجا ، سال ٢٠١٥ از آنكارا ويزاى توريستى گرفتيم هر دو نفر و به مدت حدودا يك ماه و نيم رفتيم و برگشتيم
    الان مدتهاست نمي تونيم از آنكارا وقت بگيريم مي خواستم ببينم شانس ما براي گرفتن ويزاي مجدد از دوبى چقدر هست و اينكه دفعه پيش دعوتنامه داشتيم ولي افيسر اصلا توجه نكرد و نديد آيا اين سري لازمه براي دوبى يا نه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

Guys,

I need to know the maximum time between issuing US visa and entering USA?

I would appreciate it if you could refer me to a valid website too.

Thanks,

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

سلام دوستان. 1 سوال دارم. من الان وقت سفارت برای مادرم گرفتم برای دوبی و کتگوری B2 و دیدم که چندتا وقت باز هست برای ماه های February, March, April and May. نمیدونم من شانس آوردم و تازه وقتها باز شده یا اینکه اشتباهی در پروسه انجام دادم چون دانم شنیدم که وقت سفارت برای ویزای توریستی بسیار سخت پیدا میشه... کسی ممکنه راهنماییم کنه؟ ویزای توریستی B2 هست دیگه؟! شهر رو هم Dubai انتخاب کردم.
    ویرایش توسط moonlight : January 18th, 2017 در ساعت 11:37 PM

Junior Member

دوستان سلام

میشه بگید با توجه به شرایطم که الان براتون مینویسم ، چند درصد احتمال داره که بتونم ویزای توریستی امریکا رو بگیرم ؟

شرایط من :

1_ مجرد
    2- دانشجوی ترم چهارم رشته زبان و ادبیات انگلیسی
    3- جوون هستم و 21 سالمه
    4- مشمول خدمت سربازی هستم ولی فعلا دارم از معافیت تحصیلی استفاده میکنم
    5- هیچ سند ملکی و یا خونه و زمینی به نامم نیست ، ولی تو حسابم بیست میلیون پس انداز دارم .
    6-وابستگان درجه یک در امریکا ندارم ، فقط میخوام یه هفته تو امریکا بمونم و برگردم .
    7- هیچ ویزای شینگن یا کانادا یا استرالیا ندارم .
    8- یکی از دوستان صمیمیم تو امریکاست. ایشون 32 سالشونه و یکی از نوابغ هستن. همچنین ، در دانشگاه های معتبر تمام دنیا از جمله دانشگاه های معتبر امریکا ، تحصیل و تدریس کردند . میخواستم بپرسم اگه از طرف ایشون دعوت نامه داشته باشم ، امکانش هست بتونم ویزای توریستی بگیرم ؟

میشه بگید با توجه به شرایطم ، چند درصد احتمال موفقیت وجود داره ؟

اینم میدونم که نکات منفی زیادی دارم ، از جمله مجرد بودن و نداشتن خونه و زمین و فلان

و سوال آخر اینکه آیا میتونم از طریق آژانس ها برای ویزای توریستی امریکا اقدام کنم ؟؟

توضیحات آخر : راستش من یکی از طرفدارای پروپاقرص امریکام و دوست دارم برای حداقل یکی دو هفته هم که شده ، کشور رویاهام رو ببینم . از شما دوستان عزیز و با تجربه ، خواهش میکنم کمکم کنین تا بدونم چند درصد احتمال موفقیت وجود داره .... اگه شرایطم برای گرفتن ویزای توریستی خیلی ضعیفه و مناسب نیست ، لطفا بهم بگین تا بتونم کشور دیگه ای رو برای سفرم انتخاب کنم .

با سپاس فراوان

Junior Member

Hello,

If I need to renew my passport before picking up my visa, what will happen?
    I went for interview with my previous passport but I can not use it for picking up my visa as it will expire in few months

Junior Member

سلام دوستان ، لطفا به دادم برسين

يكي از صميمي ترين دوستاي بابام (كاملا قابل اعتماد) تو امريكا زندگي ميكنه. خيليم آدم بزرگيه و چندين سال در دانشگاه هاي معتبر اروپايي و امريكا تحصيل و تدريس كرده. الانم تو يكي از دانشگاه هاي امريكا مشغول تدريسه و در چند سال آينده هم سيتيزن ميشه. ايشون يه چند روزي ميشه كه اومده ايران و ديشب هم اومده بود خونمون. بعده چندين ساعت خوش و بش، يهو حرف من اومد وسط . ايشون به پدرم گفته شما يه طوري پسرتو بفرست امريكا، من خودم كاراي كالج و دانشگاه هاي پسرتو رديف ميكنم .

اما من نميتونم با ويزاي تحصيلي برم امريكا ، در نتيجه بايد با ويزاي توريستي برم تا اونجا با كمك اين دوستمون ، ويزاي توريستيمو به ويزاي تحصيلي تبديل كنم.

حالا بحث اينجاست كه با توجه به شرايطي كه دارم ، اگه خودم به تنهايي و بدون كمك آژانس ها بخوام برا ويزاي توريستي امريكا اقدام كنم، شانس ويزا گرفتنم خيلي مياد پايين.

شرایط من اينه ، يه مطالعه بفرمايين :

1_ مجرد
    2- 21 ساله
    3- دانشجو (ترم 4)
    5- هیچ سند ملکی و یا خونه و زمینی به نامم نیست ، اما بابام ميتونه پول خوبي بزاره تو حسابم(حدودا 60 تومن برا ويزاي توريستي)
    6-وابستگان درجه یک در امریکا ندارم

به نظرتون با توجه به شرايطي كه دارم ، چند درصد احتمال داره بتونم ويزاي توريستي بگيرم ؟؟

راستي ، با يه آژانسي صحبت كردم ، گفته : ما برات ويزاي پنج ساله كانادا ميگيريم ، بعدش برا ويزاي توريستي امريكا اقدام ميكنيم. گفته : اگه ويزاي پنج ساله كانادا داشته باشي، صد در صد ميتونيم برات ويزاي توريستي امريكا رو اوكي كنيم. تازه، بهم گفتن براي مصاحبه سفارت، بصورت VIP و بدون صف مصاحبه ميشم.

به نظرتون به اين آژانسه اعتماد كنم ؟

در پايان ، ممنونم ميشم اگه يكي از دوستان بتونه كمك كنه. لطفا به دادم برسين.

مرسي
    ویرایش توسط MahdiUSA : February 20th, 2017 در ساعت 12:37 PM

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    سلام دوستان ، لطفا به دادم برسين

يكي از صميمي ترين دوستاي بابام (كاملا قابل اعتماد) تو امريكا زندگي ميكنه. خيليم آدم بزرگيه و چندين سال در دانشگاه هاي معتبر اروپايي و امريكا تحصيل و تدريس كرده. الانم تو يكي از دانشگاه هاي امريكا مشغول تدريسه و در چند سال آينده هم سيتيزن ميشه. ايشون يه چند روزي ميشه كه اومده ايران و ديشب هم اومده بود خونمون. بعده چندين ساعت خوش و بش، يهو حرف من اومد وسط . ايشون به پدرم گفته شما يه طوري پسرتو بفرست امريكا، من خودم كاراي كالج و دانشگاه هاي پسرتو رديف ميكنم .

اما من نميتونم با ويزاي تحصيلي برم امريكا ، در نتيجه بايد با ويزاي توريستي برم تا اونجا با كمك اين دوستمون ، ويزاي توريستيمو به ويزاي تحصيلي تبديل كنم.

حالا بحث اينجاست كه با توجه به شرايطي كه دارم ، اگه خودم به تنهايي و بدون كمك آژانس ها بخوام برا ويزاي توريستي امريكا اقدام كنم، شانس ويزا گرفتنم خيلي مياد پايين.

شرایط من اينه ، يه مطالعه بفرمايين :

1_ مجرد
    2- 21 ساله
    3- دانشجو (ترم 4)
    5- هیچ سند ملکی و یا خونه و زمینی به نامم نیست ، اما بابام ميتونه پول خوبي بزاره تو حسابم(حدودا 60 تومن برا ويزاي توريستي)
    6-وابستگان درجه یک در امریکا ندارم

به نظرتون با توجه به شرايطي كه دارم ، چند درصد احتمال داره بتونم ويزاي توريستي بگيرم ؟؟

راستي ، با يه آژانسي صحبت كردم ، گفته : ما برات ويزاي پنج ساله كانادا ميگيريم ، بعدش برا ويزاي توريستي امريكا اقدام ميكنيم. گفته : اگه ويزاي پنج ساله كانادا داشته باشي، صد در صد ميتونيم برات ويزاي توريستي امريكا رو اوكي كنيم. تازه، بهم گفتن براي مصاحبه سفارت، بصورت VIP و بدون صف مصاحبه ميشم.

به نظرتون به اين آژانسه اعتماد كنم ؟

در پايان ، ممنونم ميشم اگه يكي از دوستان بتونه كمك كنه. لطفا به دادم برسين.

مرسي
    اینکه ویزای کانادا احتمال ویزای امریکا رو بالا میبره درست ولی همین قسمت به صورت vip و بدون صف مصاحبه میشی دستش رو رو می کنه!
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomechanics Engineering at University of Tehran, College of Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپ

با عرض سلام
    دوستان میخواستم بدونم مدارکی که برای ویزای توریستی لازمه مثل شناسنامه، کارت پایان خدمت و ... بایستی حتما مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو داشته باشه یا به بیان دیگر باید رسمی باشند؟ یا اگر از مترجم بخواهیم در سر برگ دادگستری ترجمه کنه کافیه؟
    با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپ

دوستان کسی هست که جدیدا ویزای توریستی گرفته باشه ؟ الان توی فرودگاه برای چه مدت ویزا میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)