صفحه 280 از 286 نخستنخست ... 180230270271272273274275276277278279280281282283284285286 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپ

سلام
    دوستانی که تجربه دارن برای ویزای بازدید اگه دو نفر دوست یا همکار یه اکانت دو نفره داشته باشن و تاریخ مصاحبه یه نفرشون به هر دلیلی نتونه در مصاحبه حاضر بشه اون نفر اول براش مشکلی پیش نمیاد ؟ اونجا نمیگن شما ثبت نامتون دو نفره بوده و ما هر دوتاتونو با هم میتونیم بپذیریم ؟
    ممنون

سلام ،
    من همین اول مطلب عذر خواهی میکنم اگه سوالم تکرای هستش

در مورد وایزای توریستی سوال دارم ، هدف اصلیم از ویزای توریستی رفتن و دیدن چندتا شرکت نرم افزاری از نزدیک هست ، از طرفی هم دوستم تو اون شرکت کار میکنه ، و چندتا دوست امریکایی هم دارم که در صورت نیاز میتونن منو تایبد کنند با نامه یا هرچیزی که برای سفارت مهم باشه که من هدفم از اومدن دیدن اون شرکت ها از نزدیکه حتی حاضرم فقط یک هفته امریکات بمونم و سر یک هفته برگردم ایران، حالا اون نامه هایی که دوستام باید برای تایید من مینویسن و امضا میکنن به صورت اصل به سفارت تحویل بدم ؟ یا امکان ایمیل کردنشون هم هست؟ مورد بعدی اینکه دقیقا من از الان باید چه مدارکی رو آماده کنم ؟ و اینکه خودم بلند بشم برم دبی برای وقت ویزا ؟ یا کشوری دیگه ؟ (البته فارسی توضیح دادن برام اولیت داره نمیخوام با استرس انگلیسی صحبت کنم میخوام حرف دلمو بگم که هدفم چیزی به جز دیدن شرکتهای نرم افزاری در سیاتل نیست) ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید تا مراحل رو شروع کنم ، مرسی

سلام دوستان امکانش هست بفرمایید برا سوالات مربوط به دوره سربازی چه جوابی باید بنویسم. پدرم قبل از انقلاب سپاه دانش یا همون سرباز معلم بوده. مرسی
    Branch of service:
    Rank/position:
    Military Specialty:

Junior Member

سلام
    من قبلا در ماه فوریه 2017 برای سفارت دبی وقت داشتم که متاسفانه با دستور اون موقع ترامپ ، وقت مصاحبه لغو شد. همون موقع مدارک لازم رو ترجمه و اماده کردم و تمکن مالی از بانک رو هم تهیه کردم . مجددا وقت مصاحبه گرفتم برای 20 ژولای.
    سوالم اینه که با توجه به اینکه از زمان ترجمه مدارک و تمکن مالی کمتر از شش ماه گذشته ، ایا بایستی مجددا مدارک تهیه شده تایید بشه یا همان مدارک مورد قبوله ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab37 نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا در ماه فوریه 2017 برای سفارت دبی وقت داشتم که متاسفانه با دستور اون موقع ترامپ ، وقت مصاحبه لغو شد. همون موقع مدارک لازم رو ترجمه و اماده کردم و تمکن مالی از بانک رو هم تهیه کردم . مجددا وقت مصاحبه گرفتم برای 20 ژولای.
    سوالم اینه که با توجه به اینکه از زمان ترجمه مدارک و تمکن مالی کمتر از شش ماه گذشته ، ایا بایستی مجددا مدارک تهیه شده تایید بشه یا همان مدارک مورد قبوله ؟
    مدارك مشكلى ندارن ولى تمكن مالى بايد به روز باشه.

Junior Member

ممنون از پاسخ شما . سوالی دارم که تکراریه اما میخوام مطمئن بشم . ایا مدارک ترجمه شده تاییدیه و مهر دادگستری رو هم میخواد ؟ چون این بخش هزینه زیادی داره . با تشکر .

Junior Member

من با ویزای توریستی در کانادا هستم.برای دیدن خواهرزادم که در آمریکاست درخواست ویزای توریستی از کنسولگری آمریکا در ونکوور دادم.در روزه مصاحبه پاسپورت منو افیسر گرفت و برگه زردی رو به من داد.الان تقریبا دو هفته هست که منتظرم.بنظر شما دوستان و اینکه ممکنه این روند طولانی بشه من اگر بخوام ازشون پاسپورتم رو بگیرم این باعث میشه که سفارت فکر کنه که من منصرف شدم.چون میخوام برگردم ایران و وقتی کلیرنسم بیاد برگردم.ممنون میشم راهنمایی کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab37 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما . سوالی دارم که تکراریه اما میخوام مطمئن بشم . ایا مدارک ترجمه شده تاییدیه و مهر دادگستری رو هم میخواد ؟ چون این بخش هزینه زیادی داره . با تشکر .
    نیازی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sm110 نمایش پست ها
    من با ویزای توریستی در کانادا هستم.برای دیدن خواهرزادم که در آمریکاست درخواست ویزای توریستی از کنسولگری آمریکا در ونکوور دادم.در روزه مصاحبه پاسپورت منو افیسر گرفت و برگه زردی رو به من داد.الان تقریبا دو هفته هست که منتظرم.بنظر شما دوستان و اینکه ممکنه این روند طولانی بشه من اگر بخوام ازشون پاسپورتم رو بگیرم این باعث میشه که سفارت فکر کنه که من منصرف شدم.چون میخوام برگردم ایران و وقتی کلیرنسم بیاد برگردم.ممنون میشم راهنمایی کنید؟

میشه سوالات روز مصاحبه رو بگید؟
    و جالبه که برای کلیرنس پاسپورتتون رو گرفتن ولی فکر میکنم همین روزا پاسپورت با ویزا بهتون بدن وقتی پاسپورت میگیرن ویزا میزنن داخلش

Junior Member

چند تا سوال بیشتر نپرسید: اول دلیله سفر که توضیح دادم میخوام خواهرزادم زو ببینم و در مورده سربازی سوال کرد که ترجمه ی کارت سربازی رو نشون دادم وبعداز روزه مصاحبه دو تا ایمیل که یکیش درباره ی رزومه کاری بود و یکی بصورت فرم بود که در مورده بستگان و همینطور شماره تلفن و آیدی رسانه های اجتماعی مثله فیس بوک و ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)