صفحه 281 از 286 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپ

با سلام خدمت همه دوستان
    من خانم 36 ساله متاهل هستم. پدر و مادر و برادرم در امریکا زندگی میکنند و حدود 2 سال هست که سیتیزن شدند و برای گرین کارت برای من اقدام کردند.
    من میخوام امسال برای ویزای توریستی اقدام کنم برای دیدنشون و اصلا قصد موندن ندارم
    کارمند یک شرکت خصوصی هستم و سابقه 3 سفر شنگن و چندین سفر کاری به کشورهای مختلف رو دارم. همینطور دانشجوی مقطع فوق لیسانس هم هستم.
    گردش و مانده حساب نسبتا خوبی دارم و بدون همسرم میخوام اقدام کنم
    میخواستم بدونم به نظرتون با توجه به اینکه برای مهاجرت برای من اقدام شده چقدر شانس گرفتن ویزا دارم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین و نظرتون رو بگین

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnazi60 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من خانم 36 ساله متاهل هستم. پدر و مادر و برادرم در امریکا زندگی میکنند و حدود 2 سال هست که سیتیزن شدند و برای گرین کارت برای من اقدام کردند.
    من میخوام امسال برای ویزای توریستی اقدام کنم برای دیدنشون و اصلا قصد موندن ندارم
    کارمند یک شرکت خصوصی هستم و سابقه 3 سفر شنگن و چندین سفر کاری به کشورهای مختلف رو دارم. همینطور دانشجوی مقطع فوق لیسانس هم هستم.
    میخواستم بدونم به نظرتون با توجه به اینکه برای مهاجرت برای من اقدام شده چقدر شانس گرفتن ویزا دارم؟
    با سلام،
    طبق اطلاعات من چون شما پرونده مهاجرتي باز دارين بهتون ويزاي توريستي نخواهند داد.

سلام
    می دونم تازه تصویب شده (قانون جدید ترامپ) و الان شایدخودشونم ندونن کی رو می خوان راه بدن! ولی ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بهم بگید. تو موارد مستثنی شده از این قانون یکی اش کسی است که می خواد به دلایل شغلی بره bussiness or professional obligations

به نظر شما این شامل محقق دانشگاهی ای که برای سخنرانی یا کنفرانس میره هم میشه؟ اگر یک دانشگاهی برامون دعوتنامه بفرسته برای سخنرانی و یک بازدید گوتاه از دانشگاه؛ میشه ویزا گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnazi60 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان

سلام
    بنده كسي رو ميشناسم كه با شرايط شما هم ويزا گرفته. فقط سعي كنيد كه درست سفارت رو انتخاب كنيد.

Junior Member

سلام .
    مدارک ترجمه شده تا چه مدت اعتبار دارند؟ من قبلا وقت سفارت داشتم و مدارک رو هم برای مصاحبه ترجمه و اماده کرده بودم اما به دلیل دستور ترامپ مصاحبه لغو شد . مجددا وقت مصاحبه گرفتم اما در روز مصاحبه از تاریخ ترجمه مدارک من شش ماه و 4 روز میگذره . ایا ترجمه اعتبار داره ؟ ایا مصاحبه کننده به این نکته توجه داره ؟ ممنون از پاسختون.

نقل قول نوشته اصلی توسط maniborhanpour نمایش پست ها
    سلام
    بنده كسي رو ميشناسم كه با شرايط شما هم ويزا گرفته. فقط سعي كنيد كه درست سفارت رو انتخاب كنيد.
    اگر برای گرین کارت در پروسش نبودبد احتمال ویزا شدن بالا بود اما چون در پروسه گیرین کارت هستید ساید الان بهتون ویزا توریستی ندن چون اگر در خاک امریکا باشید خیلی زودتر پروسه گرین کارتتون انجام میشه

Junior Member

سلام دوستان عزیز من و همسرم 8 دسامبر 2016 در دبی مصاحبه شدیم و کارت زرد گرفتیم سوالات درمورد علت تقاضای ویزا بود، پاسخ دیدن فرزندم که دانشجو هستش و سوال دیگر چند فرزند داریم و شغلمان چیست؟ پاسخ دو فرزند که دیگری دانشجو است در ایران و شغل من که دولتی است و همسرم که شغل غیر دولتی
    برخورد افیسر خیلی خوب بود به ویژه هنگامی که گفتیم برای دیدن پسرمان که دانشجو هست می رویم. فقط پاسپورت و اصل پایان خدمت دیدند که البته از سپاه بود و همسرم توضیح داد گفت مشکلی ندارد.
    اکنون هفت ماه گذشته هنوز هیچ خبری نشده تا کنون دوبار ایمیل زدیم و پاسخ تکراری که پرونده در حال بررسی است به نظر شما چه باید بکنیم؟

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپ�

نقل قول نوشته اصلی توسط sm110 نمایش پست ها
    من با ویزای توریستی در کانادا هستم.برای دیدن خواهرزادم که در آمریکاست درخواست ویزای توریستی از کنسولگری آمریکا در ونکوور دادم.در روزه مصاحبه پاسپورت منو افیسر گرفت و برگه زردی رو به من داد.الان تقریبا دو هفته هست که منتظرم.بنظر شما دوستان و اینکه ممکنه این روند طولانی بشه من اگر بخوام ازشون پاسپورتم رو بگیرم این باعث میشه که سفارت فکر کنه که من منصرف شدم.چون میخوام برگردم ایران و وقتی کلیرنسم بیاد برگردم.ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    شما ویزا رو دریافت کردید؟

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد شهرسازی در دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا هستم. میخوام به دیدن خالم در آمریکا جهت تفریح برم. آخر ماه سپتامبر در میلان وقت مصاحبه دارم. با توجه به این قانون جدید آمریکا خیلی نا امید هستم و اصلا میخواستم نرم اما چون 160 دلار پول دادم برای مصاحبه گفتم برم یه امتحانی بکنم. یکی از دوستانم به من گفت این موضوع شانسی هست و اینکه بهتره از طرف خالم هم دعوتنامه و هم مدارکی جهت نشون دادن وضع مالیشون ببرم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چه مدارکی مهم هست من ببرم و به نظرتون چقدر شانس دارم. در ضمن من سفر هم در طول 5 سال گذشته در اروپا زیاد داشتم. ممنونم
    فایل نامبر : 11/2011// csq : 05/2013 // فایل نامبر فدرال : 2013/09 // مدیکال رسیو 2013/10// , پاس ریکوئست : 2/2014

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

من تا حالا سه مرتبه رفتم بجز كارت سربازي و دوبارهم پي آر كارت هيچي ازم نخواستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)