صفحه 3 از 286 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : مدارک برای گرفتن ویزای توریستی

ارائه ielts نیازی نیست ، احتمالاً نشون می ده که شما ادامه تحصیل دارید
    ولی با مدارکتون ببرید
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Question پاسخ : مدارک برای گرفتن ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط omidshirazi نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام برم سفارت واسه ویزای توریستی و می خوام مدارکی که با خودم ببرم غیر از دعوت نامه و گواهی از شرکت نفت که 4 سال کار می کنم وساپورت مالی و کارت معافی به نظرشما مدارکی مانند mcse,ielts,... بذارم تو مدارکم یا نه ممنون می شم راهنمایی کنید
    عزیز ننوشتی کدوم سفارت
    هر سفارتی برای خودش مدارک مورد نیاز خودش را می خواهد

سلام پیمان جان شرمنده یادم رفت سفارت امریکا در باکو می خوام برم هدف از بردن این مدارک اینه که بگم من این مدت در ایران درس خواندم و کار کردم نه که ترورسیت بودم به نظر شما این مدارک بذارم؟

Junior Member

Dear friend,

Please note that having so many documents with you for the interview is gonna be a negative point!!
    It shows the officer that you have prepared yourself for the interview. if you were applying as an student that could be different issue but as a tourist you should show yourself as a confident person who doen't careabout the result at all.
    believe me or not I have been rejected in different american consulates 3 times although I had very very strong documents and 106 trips to Europe in last 10 years.but the 4th time I just took some neccessary documents with me and answered the questions of officers like someone doesn't care about the result and in 2 minutes mt interview was over and I got the visa instantly.
    So don't take so many documents and relax!!!! being lucky is 60% of the issue.

Good Luck

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

are there any one who want to go usa on sep or oct if yes please leave a private massage for me?

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط payhad نمایش پست ها
    دوستان سلام. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه به شرايط زير ميتونم ويزاي توريستي بگيرم يا نه.
    1- پدر مادر و برادرم مقيم امريكا هستند و ضمنا مادرم citizen هست. عمو و دايي هم امريكا هستند و موقعيت شغلي و مالي مناسبي دارند. دايي دعوتنامه ميفرسته.
    2- از سال 2006 تا حال 6 بار رفتم انگلستان و تو پاسم ويزاي UK تا ژوئن 2010 وجود داره
    3- هم خودم و هم همسرم شاغل هستيم و من گواهي اشتغال به كار خودم و خانومم رو با خودم خواهم برد. به همراه مرخصي
    4- من و همسرم هر كدوم سند يك آپارتمان به ناممون هست.
    5- از طرف شركت انگليسي يك recommendation letter براي سفارت امريكا دارم
    6- سال 2008 يكبار از لندن apply كردم كه چون مقيم انگلستان نبودم افيسر ردم كرد اما هيچ مهري تو پاسم نزد.

ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه. كدوم سفارتخانه بهتره؟ آنكارا برم يا دبي؟
    مطمئن ترین جا برای مواردی که اینجوری علیرغم خوب بودن همه چیز، ریجکت شده اند، آنکارا است. اگر آنجا نتوانید وقت بگیرید، جاهای پارتی مثل چین، هند یا شرق آسیا را پیشنهاد میکنم چون هم احتمالا با ماموریت های کاری میتونید اینجاها را بروید و هم اینکه بعضی دوستان من در شرایط مشابه چنین جاهایی را امتحان کرده و زود کلیرشدند.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

به نظر من اگه مدارکی که دارید رو همراهتون ببرید ضرر نداره. ولی لازم نیست اونجا همه رو یهو در بیارید و نشون بدید. البته احتمال اینکه برای ویزای توریستی این همه مدرک بخان کمه.

سلام به همگي و تشكر مجدد
    فروم رو كم كم مي خونم و به اين موضوعات تخصصي تر و خيلي خوب هم رسيدم ؛ و خواستم درخصوص موضوع اين تاپيك هم سوالم رو مطرح كنم ...

من ويزاي B2 براي آمريكا مي خواستم بگيرم و خاله و مادربزرگ و پدربزرگم اونجا هستن.
    سنم بالاي 30 ساله و تا حالا به كشورهاي اروپايي هم نرفتم، فقط سوريه اونم 15 سال پيش
    مداركي رو كه مي خوام تهيه كنم :
    1- گواهي تجرد از ثبت احوال و شناسنامه
    2- ضمن اينكه من حدود ده ساله كارمند رسمي يه اداره دولتي هم هستم؛ از اونجا هم مي خواستم گواهي اشتغال بگيرم
    3- ترجمه سند خونه
    4- ترجمه سند ماشين
    5- ترجمه 2 تا حساب بانكي بلند مدت هر كدوم بالاي ده ميليون تومان و حساب جاري و كوتاه مدت كه گردش هاي كوچيك داشته و داره

با توجه به صحبتهاي دوستان مي گن دبي بهتره / بازم نمي دونم ، اگر شما پيشنهادي هم در مورد جاش دارين ممنون مي شم
    و در نهايت اين مدارك كافيه ؟ فكر مي كنين به من ويزا بدن ؟؟؟؟؟؟
    الهي ! دانايي ده که از راه نيفتم و بينايي ده که در چاه نيفتم
    الهي ! آفريدي رايگان و روزي دادي رايگان، بيامرز رايگان که تو خدايي نه بازرگان

من هم متقاضي ويزاي بازديد از خاله ام هستم و شديداً سردرگم از اينكه تركيه رو انتخاب كنم يا دبي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    الهي ! دانايي ده که از راه نيفتم و بينايي ده که در چاه نيفتم
    الهي ! آفريدي رايگان و روزي دادي رايگان، بيامرز رايگان که تو خدايي نه بازرگان

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط MerCeDeh5 نمایش پست ها
    من هم متقاضي ويزاي بازديد از خاله ام هستم و شديداً سردرگم از اينكه تركيه رو انتخاب كنم يا دبي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما جدا ترکیه و ذبی رو با هم مقایسه میکنید؟ شما اگر تونستید برای 3 ماه بعد از ترکیه وقت بگیرید حتما برید ترکیه. دبی برا چند هفته بعدم میتونید وقت بگیرید. دبی بد ترین سفارت برای گرفتن ویزای توریستی هست. شانستون رو برای ترکیه قبرس باکو امتحان کنید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)