صفحه 30 از 286 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    دوست عزيز اين شرايطی که شما گفتين برای افيسر مهم نيست ، شما مجرد هستيد ؟ مسافرت خارج از کشور کجاها رفتيد ؟ ويزا شينگن داريد ؟ اگه داريد چندتا شينگن داريد ؟
    شاهین جان میشه بپرسم ویزای شینگن بالاخره در گرفتن ویزای امریکا تاثیر داره یا نه؟ بعضیا میگن تاثیر داره بعضیا میگن خیر! به طور کل مسافرت به نقاط مختلف دنیا چه تاثیری میتونه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    شاهین جان میشه بپرسم ویزای شینگن بالاخره در گرفتن ویزای امریکا تاثیر داره یا نه؟ بعضیا میگن تاثیر داره بعضیا میگن خیر! به طور کل مسافرت به نقاط مختلف دنیا چه تاثیری میتونه داشته باشه؟
    دوست خوبم ، مسافرت به اروپا يا انگليس و برگشت از اون کشور ها پاسپورتتون رو با ارزش ميکنه و هرچی تعداد ويزا ها بيشتر گرفتن ويزا توريستی از امريکا راحتر ، و مهم ترين امتياز برای گرفتن ويزای توريستی داشتن شينگن هست ، افيسری بوده که اصلاً مدارک رو نگاه نکرده و گفته بريد 1 شينگن بگيريد و بعد دوباره اقدام کنيد
    Power Start

سلام
    من و همسرم ویزای توریستی آمریکا گرفتیم و از آنجا که برای ما ایرانی ها آمریکا شهر رویا هاست دوست داریم رفتیم آنجا بمانیم .حالا دانشجویی یا کاری بهر ترتیبی فقط یک مشکلی هست ما برای استرالیا اقدام کردیم و فایل نامبر داریم و تا 5 ماه دیگه ویزا آنجا هم میاد .شنیدیم که اگر برای کشور دیگه اقدام به مهاجرت کرده باشی امکان ماندن در آمریکا نیست چون قبل از دادن وقت دادگاه چک میکنند.ممنون میشیم اگر اطلاعاتی در این مورد دارید در اختیار ما بگذارید .
    ویرایش توسط marzimirza : December 25th, 2012 در ساعت 09:15 AM

ApplyAbroad Hero

دوست خوبم ، مسافرت به اروپا يا انگليس و برگشت از اون کشور ها پاسپورتتون رو با ارزش ميکنه و هرچی تعداد ويزا ها بيشتر گرفتن ويزا توريستی از امريکا راحتر ، و مهم ترين امتياز برای گرفتن ويزای توريستی داشتن شينگن هست ، افيسری بوده که اصلاً مدارک رو نگاه نکرده و گفته بريد 1 شينگن بگيريد و بعد دوباره اقدام کنيد
    ببخشید اینجا میپرسم. این قضیه صرفا برای ویزای توریستی bonus هست یا برای ویزای دانشجویی هم تاثیر داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ببخشید اینجا میپرسم. این قضیه صرفا برای ویزای توریستی bonus هست یا برای ویزای دانشجویی هم تاثیر داره؟
    برای ويزا توريستی هست
    Power Start

فقط جهت آمار میگم، ما ویزای توریستی امریکا رو بدون داشتن شینگن یا سفر اروپا گرفتیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط LADAN_1978 نمایش پست ها
    فقط جهت آمار میگم، ما ویزای توریستی امریکا رو بدون داشتن شینگن یا سفر اروپا گرفتیم.
    بستگی به افيسر داره ، و من ارز کردم که امتياز حساب ميشه
    Power Start

Junior Member

سلام دوستان . من 2 ژانویه برای ویزای b1 که یک کنفرانس در تاریخ 25 ژانویه هست اقدام کردم و ویزا approve شد با کلیرنس . اگر کلیرنس طول بکشه و از کنفرانس رد بشه آیا مشکلی ایجاد میشه در گرفتن ویزا یا در فرودگاه آمریکا ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من۲۷ سالمه. مجردم و۳ بار ویزای شینگن گرفتم از سوئد . مدرک مالی میتونم بگیرم و صد میلیون پول به بالا تو حسابم بریزم .
    سند ملکی دارم و تو یه شرکت خصوصی مدیرم و ۲۰٪ سهام دارم . دانشجوی ارشد هم هستم . از اینور و اونور فهمیدم که برم عشق اباد شانسمو
    واسه ویزا توریستی امریکا امتحان کنم بهتره. فکر میکنین شانسی دارم ؟ با توجه به اینکه مصاحبه در عشق اباد انگلیسی هستش و من اینگلیسیم ضعیفه .
    در ضمن داییم امریکا هستش و میتونه دعوت نامه بفرسته . ایا دعوت نامه بفرسته خوبه یا میگن من اونجا کسیو دارم پس برنمیگردم

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashaf86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من۲۷ سالمه. مجردم و۳ بار ویزای شینگن گرفتم از سوئد . مدرک مالی میتونم بگیرم و صد میلیون پول به بالا تو حسابم بریزم .
    سند ملکی دارم و تو یه شرکت خصوصی مدیرم و ۲۰٪ سهام دارم . دانشجوی ارشد هم هستم . از اینور و اونور فهمیدم که برم عشق اباد شانسمو
    واسه ویزا توریستی امریکا امتحان کنم بهتره. فکر میکنین شانسی دارم ؟ با توجه به اینکه مصاحبه در عشق اباد انگلیسی هستش و من اینگلیسیم ضعیفه .
    در ضمن داییم امریکا هستش و میتونه دعوت نامه بفرسته . ایا دعوت نامه بفرسته خوبه یا میگن من اونجا کسیو دارم پس برنمیگردم
    ويزاي توريستي امريكا بگير نگير داره، بيشتر هم نگير. چون خيلي ها رفتن برنگشتن. ولي من همين تابستون ديدم يه زن و شوهر و بچه ٥ ساله شون مصاحبه توريستي توي آنكارا قبول شدن!!!
    اگه امكانش هست شما امتحان كنيد شايد شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)