صفحه 32 از 286 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-سازه دانشگاه علم وصنعت

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

شما فکر می کنید دبی به من برای کنفرانس ویزا میده؟در حالیکه که خواهرم هم برای همون کنفرانس مقاله جداگانه و دعوتنامه داره ومی خواد اون هم بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aazadehj1361 نمایش پست ها
    شما فکر می کنید دبی به من برای کنفرانس ویزا میده؟در حالیکه که خواهرم هم برای همون کنفرانس مقاله جداگانه و دعوتنامه داره ومی خواد اون هم بیاد؟
    ببينيد من جای افيسر نيستم که بگم ويزا ميدن يا نه . امارها نشون داده که اين 2 کشور خوب ويزا داده

Power Start

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-سازه دانشگاه علم وصنعت

بین ارمنستان و آذرباییجان به نظرتون کدوم شانس بیشتری دارم برای ویزا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aazadehj1361 نمایش پست ها
    بین ارمنستان و آذرباییجان به نظرتون کدوم شانس بیشتری دارم برای ویزا؟
    مثل کيس شما از ارمنستان بيشتر اقدام ميکنن
    Power Start

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    الان چند روزی میشه که شروع کردم مدارکمو جمع و جور کردن.مدارک شغلی که ثابت کنه شغلم آزاده رو دارم دنبال میکنم و گواهی بیماری پدرم رو هم از متخصصش گرفتم که به تایید نطام پزشکی دارم میرم که برسونم.برگه ی اشتغال به تحصیلم که آمادس.بیمه ی خویش فرمام هم آماده شده.یه برگه به تایید اداره ی کار گرفتم که من با مدرک آموزشگاهی از اونجا وام گرفتم و مشغول به کار شدم(پدرم در اومد تا اینو گرفتم).نامه ی تمکن مالی و گردش و موجودی هم تا پایان ماه میگیرم ولی حیف که 5ماه میشه نه 6ماهه.تاریخ افتتاح هم همون 5ماهه.یه سری مدارک دیگه هم حاضر کردم که برام پست میشه مثل رزرو بلیط رفت و برگشت .مدارک فوت خواهرم خدابیامرزمو هم آمادس.البته من عضو انجمنی اجتماعی هم هستم که یه کنفرانس بعد عید دارم(فقط مهمانم اونجا نه سخنگو) و مسابقه ی دوچرخه سواری هم دارم خرداد.ارزشیابی و وکالتنامه هم بلاعزل رو هم انجام دادم.تو حسابم 35 گداشتم.دیگه بیشتر از این در توانم نیست که مدرکی جور کنم.فقط دارم سعی میکنم اجاره نامه ی مغازه ای رو بنامم انجام بدم چون کارم تدریس بوده بصورت خصوصی.ناه ی معمولی دعوت هم از دخترعمم دارم(بصورت ایمیلی).شینگن ندارم.مجردم.سفر خارجی هم نرفتم.
    من یه سری فرومها رو هم اینجا خوندم.ترکیه دیر وقت میده 130 روز دیگه.ارمنستان زود وقت میده.موندم کدومش؟خوندم که زیاد ریجکت میکنه ارمنستان ولی زمان ترکته خیلی دوره.به نطرتون کدوم یکی وقت بگیرم؟هنوز از استرس گرداخت نکردم جون نمیخوام اشتباه کنم.نطرتون راجب کیس من چیه؟تو تایپیکای قبل یه تایپیک خلاصه تر گفته بودم ولی الان کاملترش کردم چون دیگه اوکی شه راه برگشت نیست وقتاش و هزینه.
    ممنونم.
    [/QUOTE]
    دوست عزيز شما مدارک خوبی داريد ولی افيسر %90 مدارکتون رو نگاه نميکنه. به نظر من در اين صورت مدارک شمارو نگاه ميکنه که شينگن يا همسر داشته باشيد و شما که سفر خارجی نداشتيد خيلی شک بر انگيزه که اولين سفرتون و اولين مهر تو پاسپورتتون از امريکا باشه . بنظر عجله نکنيد و سابقه خودتون رو خراب نکنيد بيشتر تحقيق کنيد اول 1 سفر اسيايی و 1 سفر اروپايی بريد و بعد اقدام کنيد برای امريکا
    Power Start

Junior Member

سلام من تقریبا 25 صفحه از این فروم روخوندم اما جوابم رو پیدا نکردم.
    من و همسرم ویزای شنگین داشتیم و دسامبر 2011 از دبی اقدام کردیم. آفیسر فقط راجع به شغلمون سوال کرد تقریبا با ریزترین جزئیات.... بعد آخرش پرسید که ماه عسل رفتین... گفتیم اروپا ماه عسلمون بود... گفت ایشالله دفعه بعد....
    خلاصه من الان یه شینگن مالتیپل دارم... البته تنها و حالا که میتونم از اروپا خارج شم و برگردم میخواستم دوباره برای آمریکا اقدام کنم. چنتا سوال داشتم؟
    1- شنگن من از سوئیسه... اتریش برم یا آلمان؟ آخه شنیدم یه نفر تو اتریش هست که 3500 یورو میگیره و بهت کمک میکنه که ویزاتو بگیری. کسی راجع به اون شنیده... آژانس بادبادک.. یا همچین چیزی.
    2- شرایط من نسبت به دفعه قبل تنها این فرق رو کرده که شغلم رو عوض کردم و تنها درخواست میدم... سندملکی هم دارم که البته دفعه قبل اصلا از ما چیزی نخواست.
    3- دفعه قبل همسرم از طرف دائیش دعوتنامه داشت که تو فرم 160 هم ثبتکردیم... الان که من تنها میرم میتونم بگم کسی رو ندارم و تنها میخوام برم کنسرت و تفریح.
    4- من میتونم از یه فرد آمریکایی هم دعوتنامه داشته باشم... بدون دعوتنامه اقدام کنم بهتره یا اصلا بگم دعوتنامه ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rrs نمایش پست ها
    سلام من تقریبا 25 صفحه از این فروم روخوندم اما جوابم رو پیدا نکردم.
    من و همسرم ویزای شنگین داشتیم و دسامبر 2011 از دبی اقدام کردیم. آفیسر فقط راجع به شغلمون سوال کرد تقریبا با ریزترین جزئیات.... بعد آخرش پرسید که ماه عسل رفتین... گفتیم اروپا ماه عسلمون بود... گفت ایشالله دفعه بعد....
    خلاصه من الان یه شینگن مالتیپل دارم... البته تنها و حالا که میتونم از اروپا خارج شم و برگردم میخواستم دوباره برای آمریکا اقدام کنم. چنتا سوال داشتم؟
    1- شنگن من از سوئیسه... اتریش برم یا آلمان؟ آخه شنیدم یه نفر تو اتریش هست که 3500 یورو میگیره و بهت کمک میکنه که ویزاتو بگیری. کسی راجع به اون شنیده... آژانس بادبادک.. یا همچین چیزی.
    2- شرایط من نسبت به دفعه قبل تنها این فرق رو کرده که شغلم رو عوض کردم و تنها درخواست میدم... سندملکی هم دارم که البته دفعه قبل اصلا از ما چیزی نخواست.
    3- دفعه قبل همسرم از طرف دائیش دعوتنامه داشت که تو فرم 160 هم ثبتکردیم... الان که من تنها میرم میتونم بگم کسی رو ندارم و تنها میخوام برم کنسرت و تفریح.
    4- من میتونم از یه فرد آمریکایی هم دعوتنامه داشته باشم... بدون دعوتنامه اقدام کنم بهتره یا اصلا بگم دعوتنامه ندارم.
    1. شما بار اول از دبی اقدام کرديد حتماً دوباره از همون دبی اقدام کنيد. چون من ديدم کسانی رو که از دبی رجکت شدن و رفتم فرانکفورت و افيسر بهشون گفت بريد از همونجا اقدام کنيد. دوست عزيز من ميدونم اژانس ها چی کار ميکنن و اصلاً همچين چيزی صحت نداره که کسی تو سفارت امريکا نفوذ داشت باشه

2. از شما سؤال ميکنن که چرا شغلتون رو عوض کرديد و شما بايد يه دليل قانع کننده بياريد ، چون شغل قبلی آنجا تو پرونده شما سيو شده

3. به هيچ وجه نگيد آنجا فاميل نزديک يا کسی رو داريد بجز چندتا دوست

4. اگر اون فرد امريکايی دوست شما هست بگيد يه دعوت نامه براتون بفرسته و داخلش ذکر کنه تمام هزينه شمارو ساپورت ميکنه
    Power Start

Junior Member

سلام
    مادر من به امید خدا میخواد دو ماه دیگه بیاد پیش من آمریکا. مادرم اصلا زبان بلد نیست. من نگران ورودش در فرودگاه آمرکا هستم. آخه به خود من کلی مدارک دادند که پر کنم. و مادرم نمیتونه انگلیسی بفهمه. میشه من را راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط oio نمایش پست ها
    سلام
    مادر من به امید خدا میخواد دو ماه دیگه بیاد پیش من آمریکا. مادرم اصلا زبان بلد نیست. من نگران ورودش در فرودگاه آمرکا هستم. آخه به خود من کلی مدارک دادند که پر کنم. و مادرم نمیتونه انگلیسی بفهمه. میشه من را راهنمایی کنید.
    دوست عزيز ايرادی نداره هم تو فرودگاه مترجم دارن و هم ميتونن از کسی بخوان براشون پر کنن

Power Start

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oio نمایش پست ها
    سلام
    میتونید فرم گمرک ورود به امریکا رو براشون قبلا پر کنید، اسکن کنید براشون بفرستید. میتونند پرنیت کنند و از روی همون پر کنند. این کاری بود که خود من انجام دادم.
    برای سوال پرسیدن هم فوقش اگر کسی نبود انجا که براشون ترجمه کنه میتونین به مادرتون بگید که شماره تلفن شما رو به آفیسر بده تا به شما زنگ بزنند.
    خوش بگذره حسابی تابستون در کنار مادرتون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)