صفحه 35 از 286 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیزو با تشکر از آقایSHAHIN_TTFU .
    بالاخره این هفته موفق شدیم همگی(من،پدر، مادر و خواهرم) ویزای توریستی با کلیرانس بگیریم.
    سوالی که دارم اینه که ماکسیمم زمانی که کلیرانس طول میکشه چقدر میتونه باشه؟
    بهتون تبريک ميگم و اميدوارم که زياد طول نکشه . ميشه شرايط مصاحبه و سؤال هارو برامون بنويسيد ؟ مرسی

Power Start

Junior Member

سلام

من امروز مصاحبه داشتم خیلی خوب پیش رفت و گفت شما واجد شرایط گرفتن ویزا هستیذ اما چون زمان کنفرانستون 13june 2013 fبوذ بهم گفت الان ویزا رو بزنم تو پاست تا سه ماه باید بری اما چون بیشتر از سه ماه زمان داری تا زمان کنفرانس این برگه صورتی رو بگیر دوم ماه و یا سه ماه قبل سفرت پاسپورتتم با این برگه بیا تا ویزا بزنیم. حالا به من شمارهای هم نداد که بگم کلیرینس؟؟؟؟حتی رو برگه نوشت come back later و ذور اون ادرس سایت adminstritive prosseing هم دایره کشید/ اما اصلا حرفی از اینکه برو اینجا چک کن نزد/ روی فرمم ds-160 یک شماره نوشته 555-1-493 ,واسه همین شک کردم ایا شمارههای کلیرینس ای شکلیه؟؟؟؟ اما اصلا حرفی یا اشاره بهش نکرد شفاهی میشه منو راهنمایی کنیذ ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیزو با تشکر از آقایSHAHIN_TTFU .
    بالاخره این هفته موفق شدیم همگی(من،پدر، مادر و خواهرم) ویزای توریستی با کلیرانس بگیریم.
    سوالی که دارم اینه که ماکسیمم زمانی که کلیرانس طول میکشه چقدر میتونه باشه؟
    دوست عزيز كلا شرايط گرفتن ويزاي توريستي امريكا خيلي راحت تر شده يا شما شرايط خاصي داشتين؟اين راسته كه الان به ٩٠درصد متقاضيا ويزا ميده؟؟؟
    کد 4121 -امتیاز 70 - رسیدن مدارک به سیدنی 26 اکتبر 2009 - فایل نامبر 1 :8 ژانویه 2010 - رسیدن مدارک به دمشق می 2010 - فایل نامبر 2: با پیگیری سپتامبر 2010-ارسال به ورشو 12 دسامبر 2011 - وضعیت اینپراسس واقعی 6 فوریه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    بهتون تبريک ميگم و اميدوارم که زياد طول نکشه . ميشه شرايط مصاحبه و سؤال هارو برامون بنويسيد ؟ مرسی

با سلام مجدد.ابتدا در مورد شرایط:مصاحبه ما در کنسولگری دبی بود و از 5 نفری که مصاحبه برعهده اشون بود 3نفرشون که به زبان فارسی تسلط داشتند ایرانی ها رو مصاحبه می کردند و از این سه نفر یکیشون آقا بود که مارو هم مصاحبه کرد.کلا از اونجایی که خانواده بودیم از قبل باهم هماهنگ کردیم که سوالها رو مادرم جواب بدن.تمامی مدارک هم دست مادرم بود ولی چون فروم رو خونده بودم بهشون گفتم که هر موقع چیزی ازتون خواست بهش بدین نه این که همه رو باهم جلوشون بزارین.
    سوال ها:اولین سوالش این بود که چرا میخواین برین؟.بعد پرسید که از فامیلتون کسی هم اونجاست و اونجا چیکار میکنه؟بعد از خواهرم و بعد هم از من در مورد اینکه کجا و چه رشته ای تحصیل میکنین سوال کرد.بعد از پدرم در مورد شغلشون ، سربازی و خدمت نظام وظیفه اش و سال خدمتش و این که تو چه نیرویی بوده سوال کرد.از مادرم هم پرسید که آیا کار میکنه یا خیر که مادرم کار نمیکنن.در مورد کشورهایی که در 5 سال اخیر رفتیم هم سوال کرد و در آخر هم تنها مدرکی که خواست پرینت حساب بانکی بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara55 نمایش پست ها
    دوست عزيز كلا شرايط گرفتن ويزاي توريستي امريكا خيلي راحت تر شده يا شما شرايط خاصي داشتين؟اين راسته كه الان به ٩٠درصد متقاضيا ويزا ميده؟؟؟
    سلام به شما.اگه نظر من رو بخواید میگم کلا سختگیریشون کمتر شده اما نکته خاصی که در مورد ما وجود داشت این بود که ما باهم طی 5 سال اخیر به خیلی از کشورها سفر کردیم ازجمله کشورای اروپایی و آسیایی و پدر و مادرم به کانادا وآلمان و روسیه و... هم مسافرت داشتن. به نظر من داشتن ویزای شینگن و داشتن ویزای کشور مهاجر پذیری مثل کانادا که میتونین در اونجا بمونین اما نموندین میتونه مزیت حساب شه از جهت این که میدونن شما قصدتون مسافرته و قصد موندن ندارین. اما اینم بگم که داشتنش لزوما تضمینی برای گرفتن ویزای آمریکا نیست.
    در مورد درصد ایرانی هایی که ویزا گرفتن نظری ندارم اما همون طور که گفتم سخت گیری به عقیده من کمتر شده و این درصد ممکنه واقعیت داشته باشه.

Junior Member

سلام من ویزا تایپ b1 برای شرکت در کنفرانس از سفارت امریکا انکارا گرفتم/ کنفرانس من 13 جون است و من در فرم زمان سفر 9 جون نوشتم/افیبسز به من گفت 3 ماه حتی یک ماه مونذه به سفرت بار پاسپورتت که ویزا
    بزنیم در ضمن کلیرینس هم نخورذم. سوال من اینه اگه 2 ماه قبل از تاریخی که اعلام کردم واسه سفرم برم امریکا تو فرودگاه ممکن مشکلی پیش بیاذ ؟ ویا بهترین زمان ورود کیه؟ ممنون

Junior Member

سلام من بالاخره با کلی بررسی تصمیم گرفتم برم فرانکورت.... و 18 مارچ وقت مصاحبه دارم...
    راجع به واریز وجه یکم به مشکل خوردم چون اون کسی که پول رو برام ریخت یه رقم توشماره حساب اشتباه کرد ودیروز برگشت خورد... راجع به دیر رسیدن نامه تائیدیه واریز وجه تجربه ای دارین؟ اگه توصیه ای هم دارین... خیلی خوشحال میشم...

سلام به دوستانمن چند تا سوال داشتم در رابطه با ویزای توریستی امریکامن مدرک کارشناسی ارشد مهندسی دارم و 3-4 سالی هستش که با یه دکتر که مدیر یه بخشی تو شرکت بزرگ نفتی امریکا هستش از طریق اینترنت با هم رابطه داریم. من بهمن ماه سال 90 فارغ التحصیل شدم و قرار شد مدرک زبان بگیرم و برای دکتری اپلای کنم (البته رفیق ما استاد نیست ولی گفت کمکت می کنم!). با توجه به کارم سال قبل اصلا وقت زبان خوندم نداشتم و امسالم فکر میکنم اگه ایران باشم نمیتونم زبان بخونم. حالا می خوام برم امریکا زبان بخونم 3-4 ماهه اونجا جواب کارما میده. ولی سفارت پذیرش زبان براش ویزا نمیده. من میخوام تابستون برم اونجا. حالا با توجه به شرایط من:1- اگه این دکتره دعوت نامه بده من چقدر شانس ویزای توریستی دارم؟2- اگه تو دعوت نامه بزنه هزینه اقامت را من میدم چقدر شانس را بالا میبره؟3- هزینه زندگی 3 ماه تو امریکا (به قول دانشجوها با نون و پنیر سر کنی) چقدره؟4- اگه تا اخر فروردین دعوت نامه اکی بشه به تابستون میرسم؟5- با توجه به اینکه با ویزای توریستی اجازه کار نداری، میشه برای کمک خرج از این کار در منزل ها اونجا انجام دادش؟# اینا مطمئنم که برای دوره های زبان کوتاه مدت میشه با ویزای توریستی ثبت نام کرد!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

سلام موجودي حساب چقدر بأشه

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheghiii نمایش پست ها
    سلام موجودي حساب چقدر بأشه
    فکر میکنم معادل 2 هزار دلار برای بلیط و 2 هزار تا هم برای هر ماه اقامت کافی باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)